NYX PROFESSIONAL MAKEUP DIAMONDS & ICE linija

NYX PROFESSIONAL MAKEUP DIAMONDS & ICE PLEASE GLOSSY LIP TRIO
lūpų priemonių su blizgėjimo efektu komplektas

Šioje riboto leidimo lūpų dažų kolekcijoje yra populiariausi NYX PROFESSIONAL MAKEUP lūpų dažai LIP LINGERIE GLOSS. Lengva ir nelipni priemonės, intensyvi pigmentacija, dėl kurios šio lūpų blizgesio neįmanoma neišbandyti. Lūpų blizgesį naudokite atskirai arba ant mėgstamų lūpų dažų. Naudojimas: lūpų blizgesį tepkite atskirai arba ant savo mėgstamų lūpų dažų.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP DIAMONDS & ICE PLEASE lūpų blizgių rinkinys

NYX PROFESSIONAL MAKEUP DIAMONDS & ICE PLEASE SETTING SPRAY KIT
makiažo fiksavimo rinkinys

Šioje riboto leidimo miniatiūrinėje kolekcijoje yra populiariausios NYX PROFESSIONAL MAKEUP prekės ženklo makiažo fiksavimo priemonės. Su 3 skirtingais efektais, apšvietimu ir spindesiu, šie mini purškikliai puikiai tinka tiek kasdieniniam naudojimui, tiek kelionėms. Naudojimas: matinis efektas – purtyti, purkšti ir taisyti! MATTE SETTING SPRAY makiažo valiklį reikia purkšti 15–20 cm atstumu nuo veido. Tai suteikia ilgesnį makiažo patvarumą ir matinį efektą. Šviečiantis poveikis – purtyti, purkšti ir užfiksuoti! DEWY SETTING SPRAY makiažo valiklį reikia purkšti 15–20 cm atstumu nuo veido. Tai suteikia ilgesnį makiažo patvarumą ir suteikia lengvesnį efektą. Blizgesio efektas – purtyti, purkšti ir užfiksuotii! RADIANT SETTING SPRAY makiažo valiklį reikia purkšti 15–20 cm atstumu nuo veido. Tai suteikia ilgesnį makiažo patvarumą ir suteikia spinduliuojantį efektą.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP DIAMONDS & ICE PLEASE makiažo fiksatorių rinkinys

NYX PROFESSIONAL MAKEUP ON THE RISE LIFTSCARA
blakstienų tušas

NYX PROFESSIONAL MAKEUP blakstienų tušas Nr. 1, kurį dabar galima įsigyti specialioje šventinėje pakuotėje, yra tiesiog „must have“ priemonė bet kurioje kosmetinėje. THE RISE MASCARA tušas leidžia pakelti ir akcentuoti ryškiai juodas blakstienas. Naujoviškas smėlio laikrodžio formos tušo šepetėlis leidžia pasiekti net pačias smulkiausias blakstienas ir padengti jas intensyviu, juodu pigmentu. Naudojimas: užtepkite blakstienų tušą ON THE RISE naudodami naujovišką smėlio laikrodžio šepetėlį.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP DIAMONDS & ICE PLEASE blakstienų tušas, 10 ml

NYX PROFESSIONAL MAKEUP DIAMONDS & ICE PLEASE MEGA
akių šešėlių paletė

Sukurkite šventinį makiažą naudodami šią 16 spalvų paletę, kurioje yra mirgančių, matinių ir blizgučių prisotintų tonų, nuo lengvai neutralių iki ryškių, leidžiančių sukurti begales makiažo įvaizdžių. Intensyvi pigmentacija, lengvai tepami ir neryškūs tonai. Naudojimas: naudojant savo mėgstamiausią akių šešėlių šepetėlį, perbraukite savo išsirinktus atspalvius ant akies voko.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP DIAMONDS & ICE PLEASE MEGA akių vokų šešėlių paletė, 16 x 1,1 g

NYX PROFESSIONAL MAKEUP DIAMONDS & ICE priemonių liniją ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti šiose EUROKOS parduotuvėse:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Šiauliai

Aido g. 8

PLC „AKROPOLIS“

Kaunas

Savanorių pr. 255

PC „HYPER MAXIMA“

Kaunas

Karaliaus Mindaugo pr. 49

PLC „AKROPOLIS“

Kaunas

Islandijos pl. 32

PLC „MEGA“

Panevėžys

Savitiškio g. 61

PLC „RYO“

Vilnius

Viršuliškių g. 40

PC „MADA“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Vilnius

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

Klaipėda

Taikos pr. 61

PLC „AKROPOLIS“

Klaipėda

H. Manto g. 90-1

PC „STUDLENDAS“


Paskelbta 2020 11 20