NYX CASA DE PAPEL linija

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LA CASA DE PAPEL
akių kontūro pieštukai

Šie akių pieštukai padės sukurti visiško maištininko įvaizdį. 36 valandas išliekanti ir vandeniui atspari spalva bet kokiam žvilgsniui išryškinti. Itin pigmentuoti matinio arba metališkai blizgaus efekto atspalviai. Puikiai laikosi, netepa, neatsispaudžia. Norite maištauti – tiesiog išlaisvinkite savo artistiškumą riboto leidimo, veganiška. Jokių bandymų su gyvūnais. Naudojimas: pasirinkite tinkančius atspalvius ir braukite ties blakstienų linija arba iki pat akių voko įdubimo  taip sukursite drąsų akių kontūrą. Galite padrožti su bet kuriuo mažo pieštuko drožtuku.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LA CASA DE PAPEL akių kontūro pieštukas

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LA CASA DE PAPEL
lūpų dažai

Du žymiausių serialo veikėjų – TOKIO ir NAIROBI – įkvėpti atspalviai. Neapsunkinanti ir ilgai išliekanti konsistencija, kurią paprasta tepti ant lūpų. Elegantiški, pirmųjų NYX PROFESSIONAL MAKEUP netepančių PAPER LIPPIE lūpų dažų atspalviai. Suteikite lūpoms glotnumo su matiniais lūpų dažais, kurie niekada netepa lūpų. Naudojimas: veskite lūpų dažus nuo lūpų centrinės dalies iki išorinių kampų.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LA CASA DE PAPEL lūpų dažai

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LA CASA DE PAPEL EPIC INK
akių kontūro skystis su plunksnele

Ši riboto leidimo priemonė ilgai laikosi, yra itin pigmentuota ir atspari vandeniui. Ploną lankstų teptuką visiškai kontroliuosite pabrėždami bet kokią liniją. Makiažas atrodys lyg ką tik atliktas – neteps ir nesubėgs į raukšleles. Veganiška. Jokių bandymų su gyvūnais. Naudojimas: jūsų valioje susikurti tokį akių kontūrą, kokį norite: švelniai braukdami nubrėšite ploną liniją, o labiau paspaudus ji taps platesnė. Profesionalai pataria: jūsų linijos storis priklausys nuo to, kaip stipriai spausite teptuką.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LA CASA DE PAPEL EPIC INK akių kontūro skystis su plunksnele

NYX PROFESSIONAL MAKEUP EL PROFESOR LA CASA DE PAPEL
akių vokų šešėlių paletė

Devyni išskirtiniai akių šešėlių atspalviai. Itin pigmentuota priemone gali būti tepamas visas vokas, vidinė dalis arba apvedama visa akis. Šešėlių paletės forma atkartoja dievinamus profesoriaus iš „Netflix“ serialo „La Casa de Papel“ akinius. Šie rankomis pagaminti akių šešėliai kiekvienam žvilgsniui suteiks maištaujančios asmenybės žvilgsnį. Riboto leidimo ir nebandyta su gyvūnais.  Naudojimas: tapšnodami šepetėliu arba pirštų galiukais, padenkite visą makiažo baze padengtą voką arba pageidaujamas akių ar veido dalis.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP EL PROFESOR LA CASA DE PAPEL akių vokų šešėlių paletė

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LA CASA DE PAPEL
veido šepetėlis

Švelnus šepetėlis sukurtas tobulam birių ir kompaktinių pudrų padengimui. Lengvai perbraukite ir išskaidykite. Tobulai tinka su riboto leidimo „Gold Bar“ švytėjimo suteikiančiomis priemonėmis. Riboto leidimo. Nebandyta su gyvūnais. Naudojimas: švelniai braukdami sumaišykite skirtingus pudros atspalvius, kad odą padengtumėte nuostabiu, tolygiu ir švelniu atspalviu.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LA CASA DE PAPEL veido šepetėlis

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LA CASA DE PAPEL
rankinis veidrodis

Rankose laikomas Dali kaukės formos veidrodis – kiekvienam epiniam paslapties atskleidimui. Riboto leidimo pakuotėje rasite užuominas, kurias supras tik tikrieji serialo „La Casa de Papel“ gerbėjai. Veidrodis puikiai tinka kelionei, yra daugiafunkcis ir paprastas naudoti. Naudojimas: laikykite priešais veidą, kad matytumėte makiažui atlikti būtiną, padidintą atvaizdą.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LA CASA DE PAPEL rankinis veidrodis

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
akių vokų šešėlių ir pigmentų paletė

32 išskirtinių atspalvių šešėliai. Maištingo ryškumo atspalviais gali būti tepamas visas vokas, vidinė akių dalis arba apvedama visa akis. Sukurti pagal visiems puikiai žinomą Dali kaukę, kurią išgarsino „Netflix“ serialas „La Casa de Papel“. Šie rankomis pagaminti akių šešėliai kiekvienam žvilgsniui suteiks maištaujančios asmenybės žvilgsnį. Riboto leidimo, nebandyta su gyvūnais. Naudojimas: tapšnodami šepetėliu arba pirštų galiukais, padenkite visą makiažo baze padengtą voką arba pageidaujamas akių ar veido dalis.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LA CASA DE PAPEL akių vokų šešėlių ir pigmentų paletė

NYX LA CASA DE PAPEL liniją ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šiose EUROKOS parduotuvėse:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Šiauliai

Aido g. 8

PLC „AKROPOLIS“

Kaunas

Savanorių pr. 255

PC „HYPER MAXIMA“

Kaunas

Karaliaus Mindaugo pr. 49

PLC „AKROPOLIS“

Kaunas

Islandijos pl. 32

PLC „MEGA“

Panevėžys

Savitiškio g. 61

PLC „RYO“

Vilnius

Viršuliškių g. 40

PC „MADA“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Vilnius

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „AKROPOLIS“

Klaipėda

Taikos pr. 61

PLC „AKROPOLIS“

Klaipėda

H. Manto g. 90-1

PC „STUDLENDAS“


Paskelbta 2021 11 10