NIVEA HYDRA SKIN veido priežiūros linija

NIVEA HYDRA SKIN EFFECT
dieninis veido gelis

Ši inovatyvi lengvos gelinės tekstūros formulė yra papildyta gryna hialurono rūgštimi ir suteikia 72 val. drėkinimą ir atkuria odos drėgmę iš vidaus, suteikia atgaivintos, gyvybingesnės ir putlios odos pojūtį. Lengva gelinė tekstūra ištirpsta ant odos, nepalikdama riebumo pojūčio. Sudėtyje yra hialurono rūgšties. Naudojimas:  tepkite kasdien ant nuvalyto veido, venkite patekimo į akis. Geriausiam rezultatui pasiekti naudokite po NIVEA HYDRA SKIN EFFECT intensyvaus poveikio drėkinamojo serumo.

NIVEA HYDRA SKIN EFFECT dieninis veido gelis, 50 ml

NIVEA HYDRA SKIN EFFECT BOOSTING
veido serumas, skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Šis itin lengvos tekstūros serumas yra papildytas gryna hialurono rūgštimi ir suteikia pažadintos odos efektą, 72 val. drėkinimą ir atkuria odos drėgmę iš vidaus, suteikia putlios, atgaivintos odos pojūtį ir sveiko švytėjimo, pagerina dieninio veido kremo drėkinamąjį efektą. Sudėtyje yra hialurono rūgšties. Naudojimas: švelniai įmasažuokite 4–6 lašus į nuvalytą veido odą, kaip pirmąjį veido odos priežiūros rutinos žingsnį. Nenuplaukite. Saugokite, kad nepatektų į akis.

NIVEA HYDRA SKIN EFFECT BOOSTING veido serumas, 100 ml

NIVEA HYDRA SKIN EFFECT
micelinis vanduo, skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Efektyviai nuvalo makiažą, nepalikdamas likučių ir palaikydamas natūralų odos drėgmės balansą. Giliai valo nešvarumus, nesausindamas odos. Dėka sudėtyje esančio gryno hialurono, oda yra drėkinama. Suteikia atgaivintos ir putlios odos pojūtį. Sudėtyje yra hialurono rūgšties. Naudojimas: suvilgytu vatos diskeliu valykite veidą, užmerktas akis ir lūpas.

NIVEA HYDRA SKIN EFFECT micelinis vanduo, 400 ml

NIVEA HYDRA SKIN EFFECT
micelinė veido prausimo želė, skirta visų tipų odai prižiūrėti.

Švelniai, bet efektyviai nuvalo makiažą, nesausindamas odos. Giliai išvalo nešvarumus. Dėka sudėtyje esančio gryno hialurono, oda yra drėkinama ir atgaivinama. Suteikia švarios, minkštos ir putlios odos pojūtį. Sudėtyje yra hialurono. Naudojimas: tepkite ant drėgno veido ir masažuokite sukamaisiais judesiais, venkite akių srities. Nuplaukite vandeniu.

NIVEA HYDRA SKIN EFFECT micelinė veido prausimo želė, 150 ml

NIVEA HYDRA SKIN veido priežiūros liniją ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti šiose EUROKOS parduotuvėse:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Kaunas

Savanorių pr. 346

PC „SAVAS“

Vilnius

Justiniškių g. 91

PC „NORFA“

Vilnius

Šeškinės g. 32

PC „IKI“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Vilnius

Lakūnų g. 24

PC „PARKAS“

Vilnius

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

Vilnius

Priegliaus g. 1

PC „PUPA“

Klaipėda

Laukininkų  g. 19

PC „IKI“

Klaipėda

Taikos pr. 61

PLC „AKROPOLIS“

Kretinga

Vytauto g.1 /Rotušės a.3

 


Paskelbta 2021 06 08