NATURATIV kūno balzamai

NATURATIV REVITALISING
kūno balzamas

Gaivinamasis kūno balzamas padeda palaikyti gerą odos būklę, suteikia švelnumo, drėkina ir atgaivina odą. Priemonė sukurta naudojant augalų ekstraktus, šaltojo spaudimo augalų aliejus ir sviestą. Sudėtyje yra spanguolių, žaliosios arbatos ekstraktų, citrinų eterinio, sviestmedžių, atalių aliejų, kakavos sviesto, hialurono rūgšties, vitamino E, augalinio betaino. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite švarią odą.

NATURATIV REVITALISING kūno balzamas

NATURATIV RELAXING
kūno balzamas

Atpalaiduojamasis kūno balzamas padeda palaikyti gerą odos būklę, suteikia jai švelnumo. Priemonė pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, padeda gerinti odos elastingumą ir subtiliai pakvėpina odą citrinžolių ir kokosų aromatu. Kūno balzamas sukurtas naudojant augalų ekstraktus, šaltojo spaudimo augalų aliejus ir sviestą. Sudėtyje yra sviestmedžių, atalių, citrinžolių aliejų, žaliosios arbatos ir kinrožių žiedlapių ekstraktų, kakavos sviesto, hialurono rūgšties, augalinio betaino ir vitamino E. Naudojimas: būtinu priemonės kiekiu tepkite švarią odą.

NATURATIV RELAXING kūno balzamas

NATURATIV CUDDLING
kūno balzamas

Karamelės, citrinų ir vanilės kvapo kūno balzamas padeda palaikyti gerą odos būklę, greitai įsigeria į odą, aprūpina ją drėkinamosiomis ir maitinamosiomis medžiagomis. Priemonė yra sukurta naudojant augalų ekstraktus, šaltojo spaudimo augalų aliejus ir sviestą. Sudėtyje yra žaliosios arbatos ekstrakto, sviestmedžių, atalių aliejų, kakavos sviesto, hialurono rūgšties, vitamino E, augalinio betaino. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite švarią odą.

NATURATIV CUDDLING kūno balzamas

NATURATIV kūno balzamus ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite eurokos.lt.


Paskelbta 2021 10 06