NATURA SIBERICA CERTIFIED plaukų priežiūros priemonės

NATURA SIBERICA CERTIFIED ORGANIC COLOUR REVIVAL & SHINE
plaukų šampūnas, skirtas dažytiems plaukams prižiūrėti.

Šampūnas padeda ilgiau išlaikyti spalvą. Švelniai valo, drėkina plaukus ir galvos odą. Suteikia plaukams švelnumo ir žvilgesio. Skirtas dažytiems plaukams prižiūrėti. Sudėtyje yra: distiliuoto rausvųjų rodiolių  šaknų vandens (hidrolato), organinio bičių vaško, vitaminų ir mikroelementų, gautų iš laukinių Sibiro augalų. Sudėtyje yra 97,8% natūralių veikliųjų medžiagų. Naudojimas: paskirstykite šampūną ant drėgnų plaukų, masažuokite, kol suputos ir išskalaukite. Prireikus, ištrinkite plaukus dar kartą.

NATURA SIBERICA CERTIFIED ORGANIC COLOUR REVIVAL & SHINE plaukų šampūnas 400 ml

NATURA SIBERICA CERTIFIED ORGANIC NUTRITION & HYDRATION
plaukų šampūnas, skirtas sausiems plaukams prižiūrėti.

Maitinamasis ir drėkinamasis šampūnas rūpestingai trenka, giliai drėkina ir stiprina plaukus. Švelniai valo galvos odą. Sertifikuotas ECOCERT. Sudėtyje yra: organinio Daurijos rožių distiliuoto vandens (hidrolato), Sibiro pušų ekstrakto, vitaminų ir mikroelementų, gautų iš laukinių Sibiro augalų. Sudėtyje yra 97,8% natūralių veikliųjų medžiagų. Naudojimas: paskirstykite šampūną ant drėgnų plaukų, masažuokite, kol suputos ir išskalaukite. Prireikus, ištrinkite plaukus dar kartą.

NATURA SIBERICA CERTIFIED ORGANIC NUTRITION & HYDRATION plaukų šampūnas 400 ml

NATURA SIBERICA CERTIFIED ORGANIC ENERGY & SHINE
plaukų šampūnas, skirtas silpniems plaukams prižiūrėti.

Gyvybingumo ir žvilgesio suteikiantis šampūnas drėkina ir stiprina plaukus. Puoselėja galvos odą. Sertifikuota ECOCERT. Sudėtyje yra organinio distiliuoto citrinvyčių vandens (hidrolato), rausvųjų rodiolių  šaknų ekstrakto, vitaminų ir mikroelementų, gautų iš laukinių Sibiro augalų. Sudėtyje yra 97,8% natūralių veikliųjų medžiagų. Naudojimas: paskirstykite šampūną ant drėgnų plaukų, masažuokite, kol suputos ir išskalaukite. Prireikus, ištrinkite plaukus dar kartą.

NATURA SIBERICA CERTIFIED ORGANIC ENERGY & SHINE plaukų šampūnas 400 ml

NATURA SIBERICA CERTIFIED ORGANIC REPAIR & PROTECTION
plaukų šampūnas, skirtas  pažeistiems plaukams prižiūrėti

Atkuriamasis ir apsauginis šampūnas švelniai trenka, drėkina ir stiprina plaukus. Sertifikuota ECOCERT. Sudėtyje yra: distiliuoto Sibiro kedrų vandens (hidrolato), organinio rausvųjų rodiolių šaknų ekstrakto, vitaminų ir mikroelementų, gautų iš laukinių Sibiro augalų. Sudėtyje yra 97,8% natūralių veikliųjų medžiagų. Naudojimas: paskirstykite šampūną ant drėgnų plaukų, masažuokite, kol suputos ir išskalaukite. Prireikus, ištrinkite plaukus dar kartą.

NATURA SIBERICA CERTIFIED ORGANIC REPAIR & PROTECTION plaukų šampūnas 400 ml

NATURA SIBERICA CERTIFIED plaukų priežiūros priemones galite rasti visose EUROKOS parduotuvėse.


Paskelbta 2019-12-11