Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

MADES rankų kremai

MADES ORIENTAL WISDOM SHOREA BUTTER
rankų ir nagų kremas

Kremas padeda palaikyti gerą rankų odos ir nagų būklę. Priemonė pakvėpina odą išskirtiniu Balio kokosų ir sandalmedžių kvapu, drėkina, atkuria ir aprūpina ją maitinamosiomis medžiagomis, stiprina nagų plokštelę. Sudėtyje nėra mineralinių aliejų, silikonų ir agresyviųjų konservantų. Sudėtyje yra kokosų, karanja, makadamijų riešutų aliejų, didžiųjų šorejų sviesto ir imbierų ekstrakto, keratino. Naudojimas: būtiną kiekį kremo įmasažuokite į švarią ir sausą rankų odą, nagus. Rekomenduojama visų tipų, tačiau ypač tinka švelniai, probleminei odai prižiūrėti.

MADES ORIENTAL WISDOM SHOREA BUTTER rankų ir nagų kremas

MADES ARCTIC PURITY BEESMILK
rankų ir nagų kremas

kremas padeda palaikyti gerą rankų odos ir nagų būklę. Išskirtinė kremo sudėtis užtikrina rankų odos priežiūrą, drėkinimą ir apaugą bet kuriuo metų laiku. Sudėtyje nėra mineralinių aliejų, silikonų, agresyviųjų konservantų. Sudėtyje yra pušų riešutų aliejaus, bičių pienelio, čagos (beržų grybų) ir mėlynių ekstraktų, keratino. Naudojimas: būtiną kiekį kremo įmasažuokite į švarią ir sausą rankų odą, nagus.

MADES ARCTIC PURITY BEESMILK rankų ir nagų kremas

MADES MEDITERRANEAN MYSTIQUE
rankų ir nagų kremas

Kremas padeda palaikyti gerą sausos rankų odos ir nagų būklę. Priemonė aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis, drėkina ir padeda atkurti odos glotnumą. Gaivus ir šiek tiek pikantiškas aromatas džiugins Viduržemio jūros tradicijų dvelksmu. Sudėtyje nėra mineralinių aliejų, silikonų. Sudėtyje yra abrikosų sviesto, brokolių sėklų, vynuogių kauliukų ir ricinos aliejų, jūros dumblių ekstraktų, keratino. Naudojimas: būtiną kremo kiekį įmasažuokite į švarią ir sausą rankų odą, nagus.

MADES MEDITERRANEAN MYSTIQUE rankų ir nagų kremas

MADES rankų kremus ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite eurokos.lt.


Paskelbta 2022 01 06