KORFF veido priežiūros priemonės

KORFF CLEANSING ALL - IN – ONE
makiažo valiklis skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Viskas viename! Priemonę sudaro valomasis veido pienelis / aliejus, makiažo valiklis ir tonikas. Šis valiklis turi maitinamųjų savybių ir padeda gerinti odos būklę. Sudėtyje yra: tikrinių blizgučių vaisiakūnių ekstrakto, kakavos sviesto ir linų sėmenų aliejaus. Naudojimas: rytais ir / ar vakarais tepkite veidą ir švelniais judesiais masažuokite. Vėliau nuvalykite odą vatos lapeliu / servetėle arba nuplaukite vandeniu.

KORFF CLEANSING ALL - IN - ONE makiažo valiklis 200 ml

 

 

 

 

 

 

 

KORFF CLEANSING PURIFYING
veido valomoji prausimosi želė skirta mišriai ir riebiai odai prižiūrėti.

Švelni valomoji prausimosi želė giliai valo odą ir pašalina makiažą. Sudėtyje yra: tikrinių blizgučių vaisiakūnių ekstrakto, cinko. Naudojimas: rytais ir / ar vakarais nedideliu žele kiekiu tepkite veidą ir švelniais judesiais masažuokite. Vėliau nuplaukite odą vandeniu.

KORFF CLEANSING PURIFYING veido valomoji prausimosi želė 200 ml

 

 

 

 

 

 

 

KORFF CLEANSING BIPHASIC
makiažo valiklis skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Dvifazis veido, akių ir lūpų valiklis skirtas valyti ilgalaikį, vandeniui atsparų makiažą. Sudėtyje yra

tikrinių blizgučių vaisiakūnių ekstrakto. Naudojimas: prieš naudojimą gerai supurtykite buteliuką. Valikliu sudrėkinkite vatos lapelį ir valykite makiažą.

KORFF CLEANSING BIPHASIC makiažo valiklis 150 ml

 

 

 

 

 

 

 

KORFF CLEANSING REVITALIZING BLACK
šveičiamasis veido kremas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Švelnus šveičiamasis veido kremas valo ir atgaivina odą. Sugeria odos riebalų perteklių, pašalina negyvas odos ląsteles. Gerina odos būklę. Sudėtyje yra: aktyvuotos anglies, mažų korundo kristalų, sviestmedžių sviesto, vaškų derinio ir ramunėlių ekstrakto. Naudojimas: 1 - 2 kartus per savaitę tepkite šveičiamuoju kremu sudrėkintą veido odą ir švelniais judesiais masažuokite. Vėliau kruopščiai nuplaukite vandeniu.

KORFF CLEANSING REVITALIZING BLACK šveičiamasis veido kremas 75 ml

 

 

 

 

 

 

 

KORFF CORRECTIONIST
veido kremas skirtas brandžiai odai prižiūrėti.

Atkuriamasis veido kremas padeda rūpintis brandžia oda, gerinti jos elastingumą ir tonusą.  Priemonė pasižymi lengva tekstūra, greitai įsigeria. Sudėtyje yra: cinko, matinį atspalvį suteikiančių dalelių. Naudojimas: rytais ir vakarais tepkite švarią ir sausą veido odą ir švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite, kad kremas gerai įsigertų į odą.

KORFF CORRECTIONIST veido kremas 50 ml

 

 

 

 

 

 

 

KORFF CORRECTIONIST
akių kontūro kremas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Atkuriamasis veido kremas padeda rūpintis oda, ant kurios ima atsirasti brandos požymių, gerinti jos elastingumą ir tonusą. Priemonė pasižymi lengva tekstūra, greitai įsigeria. Ji taip pat padeda vizualiai paslėpti akių patinimą ir tamsius ratilus po akimis. Sudėtyje yra dviskiaučių ginkmedžių ekstrakto ir kofeino. Naudojimas: rytais ir vakarais tepkite švarią ir sausą odą aplink akis ir švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite, kad kremas gerai įsigertų į odą.

KORFF CORRECTIONIST akių kontūro kremas 15 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

KORFF SUPREME
veido serumas

Atkuriamasis veido serumas padeda puoselėti brandžią odą, gerinti jos būklę, tonusą ir elastingumą. Priemonė turi standinamųjų ir drėkinamųjų savybių, greitai įsigeria į odą bei pasižymi švelnia tekstūra. Sudėtyje yra: sviestmedžių sviesto, vitaminų F ir B3, pentapeptido 31 ir raudonųjų dumblių ekstrakto. Naudojimas: rytais ir / ar vakarais serumu tepkite švarią sausą odą. Galite naudoti atskirai arba kartu su kitomis KORFF SUPREME veido priežiūros priemonėmis.

KORFF SUPREME veido serumas 30 ml

 

 

 

 

 

 

 

KORFF SUPREME
akių kontūro kremas

Atkuriamasis akių kontūro kremas padeda puoselėti brandžią odą ir gerinti jos būklę, tonusą ir elastingumą. Priemonė turi standinamųjų ir drėkinamųjų savybių, greitai įsigeria į odą bei pasižymi švelnia tekstūra. Sudėtyje yra: sviestmedžių sviesto, vitaminų F ir B3, pentapeptido 31, raudonųjų dumblių ekstrakto, dviskiaučių ginkmedžių ekstrakto, kofeino. Naudojimas: rytais ir /ar vakarais kremu tepkite švarią sausą akių kontūro odą. Švelniai masažuokite metaliniu aplikatoriumi, kad priemonė įsigertų į odą.

KORFF SUPREME akių kontūro kremas 15 ml

 

 

 

 

 

 

 

KORFF LIFTING LIGHT SPF 15
dieninis veido kremas skirtas mišriai odai prižiūrėti.

Standinamasis kremas padeda gerinti odos būklę - sumažinti odos riebalų išsiskyrimą, porų matomumą. Priemonė turi standinamųjų ir drėkinamųjų savybių, greitai įsigeria į odą bei pasižymi švelnia tekstūra. Sudėtyje yra: avižų ekstrakto, hialurono rūgšties, dygliuotųjų ožerškių ekstrakto, cinko. Naudojimas: rytais kremu tepkite švarią sausą veido odą. Švelniai, sukamaisiais judesiais paskirstykite priemonę, kad ji įsigertų į odą.

KORFF LIFTING LIGHT SPF 15 dieninis veido kremas 50 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

KORFF LIFTING
naktinis veido kremas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Standinamasis kremas padeda gerinti odos būklę. Priemonė turi standinamųjų ir drėkinamųjų savybių, greitai įsigeria į odą bei pasižymi sodria tekstūra. Sudėtyje yra: avižų ekstrakto, hialurono rūgšties, dygliuotųjų ožerškių ekstrakto, bambukų sulčių. Naudojimas: vakarais kremu tepkite švarią sausą veido odą. Švelniai, sukamaisiais judesiais paskirstykite priemonę, kad ji įsigertų į odą.

KORFF LIFTING naktinis veido kremas 50 ml

 

 

 

 

 

 

 

KORFF LIFTING
akių ir lūpų kontūro kremas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Standinamasis akių ir lūpų kontūro kremas padeda gerinti brandžios odos būklę, vizualiai paslėpti trūkumus. Priemonė turi standinamųjų, drėkinamųjų ir gaivinamųjų savybių, greitai įsigeria į odą bei pasižymi lengva geline tekstūra. Sudėtyje yra: avižų ekstrakto, hialurono rūgšties, dygliuotųjų ožerškių ekstrakto. Naudojimas: rytais ir / arba vakarais serumu tepkite švarią sausą veido odą. Švelniai įmasažuokite priemonę, kad ji įsigertų į odą.

KORFF LIFTING akių ir lūpų kontūro kremas 15 ml

 

 

 

 

 

 

 

KORFF LIFTING
veido serumas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Standinamasis serumas padeda gerinti brandžios odos būklę, vizualiai paslėpti trūkumus. Priemonė turi standinamųjų ir drėkinamųjų savybių, greitai įsigeria į odą bei pasižymi lengva geline tekstūra. Sudėtyje yra: avižų ekstrakto, hialurono rūgšties, dygliuotųjų ožerškių ekstrakto. Naudojimas: rytais ir / arba vakarais serumu tepkite švarią sausą veido odą. Priemonę galite naudoti vieną arba kartu su kitomis KORF LIFTING veido priežiūros priemonėmis.

KORFF LIFTING veido serumas 30 ml

 

 

 

 

 

 

 

KORFF veido priežiūros priemones galite įsigyti šiose EUROKOS parduotuvėse:

ŠIAULIAI

Tilžės g.225

PC TILŽĖ

ŠIAULIAI

Aido g.8

PLC AKROPOLIS

VILKAVIŠKIS

Nepriklausomybės g.61

PC NORFA

KĖDAINIAI

Basanavičiaus g.80

PC IKI

MARIJAMPOLĖ

Kudirkos g.3

PC MAXIMA

KAUNAS

Savanorių pr.346

PC SAVAS

KAUNAS

Jonavos g. 60

PC RIVER MALL

KAUNAS

Baršausko g.66a

PLC MOLAS

KAUNAS

Karaliaus Mindaugo pr.49

PLC AKROPOLIS

KAUNAS

Islandijos pl. 32

PC MEGA

VILNIUS

Viršuliškių g.40

PC MADA

VILNIUS

Justiniškių g.91

PC NORFA

VILNIUS

Ukmergės g.369

PC BIG

VILNIUS

Jeruzalės g. 4

PC RIMI

VILNIUS

Priegliaus g.1

PC PUPA

VILNIUS

Vikingų g. 3

PC NORDIKA

KLAIPĖDA

Taikos pr.61

PLC AKROPOLIS

KLAIPĖDA

Herkaus Manto g. 90-1

PC STUDLENDAS

KLAIPĖDA

Taikos pr.141

PC BIG

TELŠIAI

Gedimino g.8

PC NORFA