KORFF SUPERLATIVE linijos veido priežiūros priemonės

KORFF SUPERLATIVE 24 HOURS
veido kremas skirtas brandžiai, drėgmę praradusiai odai prižiūrėti.

24 valandų atkuriamasis kremas padeda palaikyti gerą brandžios, drėgmę praradusios odos būklę. Priemonė pasižymi maitinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, atgaivina odą ir suvienodina jos atspalvį bei padeda, kai vargina brandžios odos požymiai. Sudėtyje yra: maitinamosiomis savybėmis pasižyminčių veikliųjų medžiagų, kalcio ir multivitaminų derinio. Naudojimas: rytais ir/ar vakarais švelniais sukamaisiais judesiais tepkite kremu švarią ir sausą veido odą, kad kremas gerai įsigertų. Geriausiam rezultatui pasiekti: kartu naudokite ir kitas KORFF SUPERLATIVE veido priežiūros priemones.

KORFF SUPERLATIVE 24 HOURS veido kremas, 50 ml

KORFF SUPERLATIVE
paakių kremas skirtas brandžiai, drėgmę praradusiai odai prižiūrėti.

Atkuriamasis kremas padeda palaikyti gerą brandžios, drėgmę praradusios paakių odos būklę. Jis pasižymi maitinamosiomis savybėmis, padeda vizualiai sumažinti raukšlių ir tamsių ratilų matomumą, paburkimą. Taip pat priemonė atgaivina odą, paslepia nuovargio požymius. Kremas tinka ir lūpų kontūrui prižiūrėti. Sudėtyje yra: maitinamosiomis savybėmis pasižyminčių veikliųjų medžiagų, sericino ir kofeino. Naudojimas: rytais ir/ar vakarais tepkite kremu švarią ir sausą akių srities odą. Pirštų pagalvėlėmis švelniai patapšnokite, kad kremas gerai įsigertų.

KORFF SUPERLATIVE paakių kremas, 15 ml

KORFF SUPERLATIVE 24 HOURS
veido balzamas skirtas brandžiai, drėgmę praradusiai odai prižiūrėti.

24 valandų atkuriamasis veido balzamas padeda palaikyti gerą brandžios, drėgmę praradusios odos būklę. Jis pasižymi maitinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, padeda kovoti su brandžios odos požymiais. Priemonė atgaivina odą, gerina jos standumą ir elastingumą. Sudėtyje yra: maitinamosiomis savybėmis pasižyminčių veikliųjų medžiagų, kalcio ir multivitaminų derinio. Naudojimas: rytais ir/ar vakarais kremu tepkite švarią ir sausą veido odą. Tepkite švelniais sukamaisiais judesiais, kad kremas gerai įsigertų į odą. Geriausiam rezultatui pasiekti: kartu naudokite ir kitas KORFF SUPERLATIVE veido priežiūros priemones.

KORFF SUPERLATIVE 24 HOURS veido balzamas, 50 ml

KORFF SUPERLATIVE
veido eliksyras skirtas brandžiai, drėgmę praradusiai odai prižiūrėti.

Atkuriamasis eliksyras padeda palaikyti gerą brandžios, drėgmę praradusios odos būklę. Jis pasižymi maitinamosiomis savybėmis, padeda atkurti apsauginį odos barjerą, palaikyti būtiną drėgmės kiekį. Taip pat priemonė atgaivina odą, gerina jos stangrumą ir elastingumą. Sudėtyje yra: maitinamosiomis savybėmis pasižyminčių veikliųjų medžiagų, vitamino C ir erškėtuogių ekstrakto. Naudojimas: rytais ir vakarais kelis lašus eliksyro paskirstykite ant švarios ir sausos odos. Švelniais judesiais masažuokite, kad priemonė gerai įsigertų į odą. Jeigu reikia, tepkite odą kelis kartus. Geriausiam rezultatui pasiekti: kartu naudokite ir kitas KORFF SUPERLATIVE veido priežiūros priemones.

KORFF SUPERLATIVE veido eliksyras, 15 ml

KORFF SUPERLATIVE linijos veido priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2020 12 23