JONZAC PERFECTION veido priežiūros linija

JONZAC PERFECTION PERFECT
odos serumas skirtas visų tipų ir probleminei odai prižiūrėti.

Odos priežiūros priemonių JONZAC pagrindą sudaro terminio šaltinio vanduo iš 1850 metrų gylyje esančio rezervuaro Pietų Prancūzijoje. Priemonių sudėtyje nėra odą dirginančių, alergizuojančių ir sintetinių priedų. Jos yra ekologiškos ir sertifikuotos COSMEBIO bei sukurtos įvairiems odos tipams, net jautriai, sudirgusiai ar pažeistai odai prižiūrėti. Veido serumas padeda puoselėti odą – ją drėkina, glotnina, skaistina bei vizualiai  sutraukia poras. Sudėtyje yra 20 % Jonzac terminio šaltinio vandens, hialurono rūgšties. Naudojimas: ryte ir/arba vakare tepkite serumu švarią veido ir kaklo odą. Naudokite priemonę prieš tepant veidą pasirinktu kremu.

JONZAC PERFECTION PERFECT odos serumas, 30 ml

JONZAC PERFECTION PERFECT SKIN SMOOTHING
veido kremas skirtas visų tipų ir probleminei odai prižiūrėti.

Odos priežiūros priemonių JONZAC pagrindą sudaro terminio šaltinio vanduo iš 1850 metrų gylyje esančio rezervuaro Pietų Prancūzijoje. Priemonių sudėtyje nėra odą dirginančių, alergizuojančių ir sintetinių priedų. Jos yra ekologiškos ir sertifikuotos COSMEBIO bei sukurtos įvairiems odos tipams, net jautriai, sudirgusiai ar pažeistai odai prižiūrėti. Glotninamasis veido kremas padeda palaikyti gerą odos būklę. Priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos suvienodina odos atspalvį ir atkuria natūralų jos spindesį. Taip pat palaikomas ilgalaikis odos drėkinimas. Švelnios šilko tekstūros kremas sukuria ant odos paviršiaus apsauginę plėvelę, suteikia odai glotnumo ir apsaugo ją nuo išorinių dirgiklių, užtikrina tobulą veido atspalvį visą dieną. Sudėtyje yra 20 % Jonzac terminio šaltinio vandens, hialurono rūgšties, vitamino C. Naudojimas: ryte ir/arba vakare tepkite kremu švarią veido ir kaklo odą.

JONZAC PERFECTION PERFECT SKIN SMOOTHING kremas, 40 ml

JONZAC PERFECTION ANTI-FATIGUE NIGHT CARE
naktinis veido kremas skirtas visų tipų ir probleminei odai prižiūrėti.

Odos priežiūros priemonių JONZAC pagrindą sudaro terminio šaltinio vanduo iš 1850 metrų gylyje esančio rezervuaro Pietų Prancūzijoje. Priemonių sudėtyje nėra odą dirginančių, alergizuojančių ir sintetinių priedų. Jos yra ekologiškos ir sertifikuotos COSMEBIO bei sukurtos įvairiems odos tipams, net jautriai, sudirgusiai ar pažeistai odai prižiūrėti. Naktinis kremas padeda pašalinti nuovargio požymius, drėkina ir atgaivina odą nakties miego metu. Ryte oda atrodo švytinti, gaivi ir glotni, o odos netobulumai mažiau matomi net ir po trumpos nakties ar blogo miego. Sudėtyje yra 20 % Jonzac terminio šaltinio vandens, rusvųjų dumblių ekstrakto. Naudojimas: vakare tepkite kremu švarią veido ir kaklo odą.

JONZAC PERFECTION ANTI-FATIGUE NIGHT CARE naktinis kremas, 40 ml

JONZAC PERFECTION PERFECT SKIN CELLULAR
atkuriamasis veido kremas skirtas sausai probleminei odai prižiūrėti.

Odos priežiūros priemonių JONZAC pagrindą sudaro terminio šaltinio vanduo iš 1850 metrų gylyje esančio rezervuaro Pietų Prancūzijoje. Priemonių sudėtyje nėra odą dirginančių, alergizuojančių ir sintetinių priedų. Jos yra ekologiškos ir sertifikuotos COSMEBIO bei sukurtos įvairiems odos tipams, net jautriai, sudirgusiai ar pažeistai odai prižiūrėti. Oda ne visada yra tokia tobula, kaip norėtume. Ant jos gali būti dėmių, išsausėjusių vietų ar kitokių netobulumų. Kasdienio naudojimo kremas padeda atkurti odą ir gerina jos tekstūrą, kai vargina išsausėjimas nuo šalto oro, skutimosi, plaukų šalinimo, drabužių trynimo ir kt. Kremas apsaugo, padeda atkurti ir palaikyti gerą odos būklę. Sudėtyje yra 20 % Jonzac terminio šaltinio vandens, hialurono rūgšties. Naudojimas: tepkite kremu švarią ir sausą odą. Gausiai tepkite problemines išsausėjusias odos sritis, Jeigu reikia, tepkite dar kartą.

JONZAC PERFECTION PERFECT SKIN CELLULAR atkuriamasis kremas, 40 ml

JONZAC PERFECTION veido priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2021 03 25