INNOVATIVE plaukų priežiūros priemonės

INNOVATIVE REGENERATING & REVITALISING
plaukų tonikas ampulėse

Atkuriamasis ir gaivinamasis tonikas gali padėti, kai slenka plaukai, vargina pleiskanos. Priemonės sudėtyje esančios medžiagos padeda stiprinti plaukus ir gerinti galvos odos būklę. Sudėtyje yra: čiobrelių ir kvapiųjų rožmedžių aliejų. Naudojimas: pakratykite ampulės skystį ir specialiu dozatoriumi, lašinant po keletą lašų, paskirstykite ant galvos odos. Masažuokite pirštų galiukais sukamaisiais judesiais, kol skystis pilnai įsigers į galvos odą.

INNOVATIVE REGENERATING & REVITALISING plaukų tonikas ampulėse (12 vnt.)

INNOVATIVE BIOTYNE
plaukų tonikas

Atkuriamasis tonikas gali padėti, kai slenka plaukai. Itin stipraus poveikio priemonė veikia plaukų svogūnėlius, skatina galvos odos kraujotaką, padeda reguliuoti riebalinių liaukų veiklą ir gerinti galvos odos būklę. Tonikas pasižymi stiprinamosiomis savybėmis ir skatina plaukų augimą. Pakuotę sudaro 5 ampulės su skysčiu ir 5 buteliukai su milteliais. Sudėtyje yra: biotino, B grupės vitaminų derinio, hidrolizuoto kolageno. Naudojimas: ištrinkite plaukus įprastu šampūnu, nusausinkite rankšluosčiu. Pakratykite ampulės skystį, nulaužkite ampulės galiuką ir supilkite skystį į buteliuką su milteliais. Užsukite buteliuko dangtelį ir gerai pakratykite, kol pasidarys vientisa masė. Dozatoriumi, lašinant po kelis lašus, skysčiu sudrėkinkite galvos odą ir plaukų šaknis, pirštų galiukais sukamaisiais judesiais švelniai masažuokite galvos odą, kol skystis įsigers į galvos odą.

INNOVATIVE BIOTYNE plaukų tonikas (5 x 10 ml + 5 x 75 mg)

INNOVATIVE HAIR ENERGY
plaukų tonikas ampulėse skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.

Maitinamasis tonikas gali padėti, kai slenka plaukai.  Priemonės sudėtyje esančios medžiagos padeda stiprinti plaukus ir gerinti galvos odos būklę. Sudėtyje yra: placentos ekstrakto. Naudojimas: pakratykite ampulės skystį ir specialiu dozatoriumi, lašinant po keletą lašų, paskirstykite ant galvos odos. Masažuokite pirštų galiukais sukamaisiais judesiais, kol skystis pilnai įsigers į galvos odą.

INNOVATIVE HAIR ENERGY plaukų tonikas ampulėse (12 vnt.)

INNOVATIVE ACTIVE 2%
plaukų skystis ampulėse

Atkuriamoji ir stiprinamoji priemonė gali padėti, kai slenka plaukai. Priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos stimuliuoja galvos odos kraujotaką, sukelia terminį poveikį. Taip pat jos padeda skatinti plaukų augimą ir gerinti galvos odos būklę. Plaukų skystis rekomenduojamas vyrams ir moterims, kai slenka plaukai ir ypač tinka silpniems, ploniems ir lūžinėjantiems plaukams prižiūrėti. Sudėtyje yra: chininmedžių, eukaliptų, levandų, šalavijų ir čiobrelių aliejų. Naudojimas: ištrinkite plaukus įprastu šampūnu, nusausinkite rankšluosčiu. Sukamaisiais judesiais 2–3 minutes masažuokite galvos odą. Sukratykite ampulės skystį ir specialiu dozatoriumi, lašinant po keletą lašų, paskirstykite ant galvos odos. Pratęskite galvos odos masažą, kol pajusite šilumą. Masažuokite pirštų galiukais sukamaisiais judesiais, kol skystis pilnai įsigers į galvos odą.

INNOVATIVE ACTIVE 2% plaukų skystis ampulėse (12 vnt.)

INNOVATIVE plaukų priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti EUROKOS e. parduotuvėje.


Paskelbta 2020 05 04