GIOVANNI kūno priežiūros priemonės

GIOVANNI 2CHIC AVOCADO & OLIVE OIL ULTRA-MOIST
kūno prausiklis skirtas normaliai ir sausai odai prižiūrėti.

Kūno prausiklis sukurtas pagal GIOVANNI „Eco - Chic“ technologiją™. Eco  - grožis iš elementų. Chic - stilinga ir madinga. Ši technologija – sąjunga su mokslu ir gamta. Priemonė švelniai prausia, drėkina ir padeda atgaivinti odą. Prausiklis pasižymi maitinamosiomis savybėmis, tad oda po prausimosi tampa daugiau nei švari – ji įgauna švelnumo ir glotnumo. Sudėtyje yra avokadų ir alyvuogių aliejų. Naudojimas: užpilkite prausiklio ant plaušinės, masažuokite kūną, kol atsiras putos, nuliekite vandeniu. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite ir kitas GIOVANNI 2 CHIC AVOCADO & OLIVE OIL ULTRA-MOIST kūno priežiūros priemones.

GIOVANNI 2CHIC AVOCADO & OLIVE OIL ULTRA-MOIST kūno prausiklis, 310 ml

GIOVANNI 2CHIC ULTRA-REPLENISHING
kūno losjonas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Losjonas sukurtas pagal GIOVANNI Eco - Chic Technologiją™. Eco  - grožis iš elementų. Chic - stilinga ir madinga. Ši technologija – sąjunga su mokslu ir gamta. Kūno losjonas drėkina, atgaivina ir apsaugo odą. Priemonė pasižymi atkuriamosiomis savybėmis, gerina odos elastingumą bei suteikia glotnumo ir švelnumo. Sudėtyje yra gervuogių ekstrakto ir kokosų pieno.  Naudojimas: reikiamą losjono kiekį įmasažuokite į švarią ir sausą odą. Naudokite priemonę po maudynių duše ar vonioje.

GIOVANNI 2CHIC ULTRA-REPLENISHING kūno losjonas, 250 ml

GIOVANNI 2CHIC ULTRA-VOLUPTUOUS
kūno losjonas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Kūno losjonas sukurtas pagal GIOVANNI Eco - Chic Technologiją™. Eco  - grožis iš elementų. Chic - stilinga ir madinga. Ši technologija – tai sąjunga su mokslu ir gamta. Losjonas drėkina, atgaivina ir apsaugo odą. Priemonė pasižymi maitinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, suteikia odai glotnumo ir švelnumo. Sudėtyje yra: mandarinų, greipfrutų, ženšenio ir vanilės ekstraktų, papajų aliejaus. Naudojimas: reikiamą losjono kiekį įmasažuokite į švarią ir sausą odą. Naudokite priemonę po maudynių duše ar vonioje.

GIOVANNI 2CHIC ULTRA-VOLUPTUOUS kūno losjonas, 250 ml

GIOVANNI kūno priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2020 10 05