FAITH IN NATURE rankų prausikliai

FAITH IN NATURE DRAGON FRUIT
rankų prausiklis

Švelnaus poveikio rankų prausiklis pasižymi nuostabiu egzotinių vaisių aromatu. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Kertuočių (dragon) vaisių ekstrakto.

FAITH IN NATURE DRAGON FRUIT rankų prausiklis, 300 ml

FAITH IN NATURE GRAPEFRUIT & ORANGE
rankų prausiklis

Švelnaus poveikio kvapnus rankų prausiklis prausia odą. Jo sudėtyje esančios natūralios medžiagos yra gerai žinomos dėl savo valomųjų savybių. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Greipfrutų ir apelsinų aliejų.

FAITH IN NATURE GRAPEFRUIT & ORANGE rankų prausiklis, 300 ml

FAITH IN NATURE COCONUT
rankų prausiklis

Prabangus švelnaus poveikio rankų prausiklis – malonumas Jūsų odai ir jausmams. Priemonė pasižymi natūraliu kokosų aromatu. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Kokosų aliejaus, glicerino ir vitamino E.

FAITH IN NATURE COCONUT rankų prausiklis, 300 ml

FAITH IN NATURE SEAWEED & CITRUS
rankų prausiklis

Švelnaus poveikio rankų prausiklis – tobula pusiausvyra tarp žaliosios ir mėlynosios planetos pusės. Priemonė pasižymi nuostabiu citrusinių vaisių aromatu. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Jūros dumblių ekstrakto ir citrinų aliejaus.

FAITH IN NATURE SEAWEED & CITRUS rankų prausiklis, 300 ml

03 16 – 30 EUROKOS fizinės parduotuvės NEDIRBA. (LR Vyriausybės nurodymas Nr. 207 dėl karantino paskelbimo). FAITH IN NATURE rankų prausiklius ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti EUROKOS elektroninėje parduotuvėje.


Paskelbta 2020 03 20