Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

CLINIANS sveikos odos pasaulis

Dar 2000-aisiais CLINIANS buvo įsigyta pramonės grandų „Mirato S.P.A.“, naująjį tūkstantmetį CLINIANS pradėjo intensyviais linijų atnaujinimais, moksliniais tyrimais ir pažangiausių gamybos technologijų diegimu. Kiekviena CLINIANS priemonė šiandien reprezentuoja aukščiausios klasės mokslinių metodų taikymo rezultatus kosmetikoje, pilnai išnaudojant natūralių aktyviųjų ingredientų galią.

Į savo sėkmės viziją vedami šūkio „Jūsų grožio klinika namuose“, CLINIANS grožio procedūras siūlo tiek jaunoms merginoms, tiek ir subrendusioms moterims, kurioms svarbu, kokias veido priežiūros priemones jos naudoja. „Grožio klinika namuose“ su CLINIANS gali pasinaudoti moterys kone iš viso pasaulio – prekybą vykdanti keturiuose kontinentuose, CLINIANS siūlo savo prekes įsigyti tiek JAV, Pietų Amerikos, tiek ir Europos bei Azijos žemynuose.

Vienas pagrinidinių CLINIANS iššūkių – kovoti su oro užterštumo rezultatais moterų odoje. Įvertinę oro taršos, streso, įtempto šiuolaikinio gyvenimo tempo veiksnius, CLINIANS su kiekviena priemone kovoja su mažėjančiu ląstelių gyvybingumo faktoriumi ir šalina žalingą saulės ir UV spindulių poveikį, klimato sąlygas bei agresyvios kosmetikos ingredientų padarytą žalą. Apgalvotas ingredientų naudojimas CLINIANS kosmetikos priemonėse leidžia odai lengviau prisitaikyti prie aplinkos veiksnių ir kovoti su jų padariniais.

CLINIANS kosmetika pasižymi itin švelniu poveikiu, kuris tinka įvairiausių tipų odai: nuo riebios, mišrios ar normalios, iki sausos, jautrios ar net į alergiją linkusios odos. CLINIANS priemonėse esančios sudedamosios dalys veikia neagresyviai, nedirgina odos. Mažytis triukas, kaip iš karto lentynoje atpažinti CLINIANS priemones savo odai: normaliai odai skirti produktai yra baltose pakuotėse, jautriai odai – rausvose, o riebiai – žaliose. Brandžiai odai sukurtos priemonės gali būti pažymėtos aukso spalvos detalėmis ant pakuotės.

EUROKOS siūlo:

 

1. CLINIANS rankų kremas „Idrante"

2. CLINIANS losjonas - tonikas jautriai odai

3. CLINIANS želė - šveitiklis riebiai odai

4. CLINIANS veido kremas brandžiai odai su elastanu „Elax"