CLINIANS apsauginės priemonės nuo saulės

CLINIANS ANTI AGE ANTIPOLLUTION SPF30
apsauginis veido kremas nuo saulės

Kremas padeda apsaugoti odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio – saulės sukeliamo odos senėjimo ir pigmentacijos sutrikimų. Priemonė tinka net ir labai šviesiai veido, kaklo, krūtinės ir rankų odai prižiūrėti ir pasižymi didele apsauga. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, kurios padeda kovoti su taršos ir odos senėjimo poveikiais. Sudėtyje yra: peptidų derinių, dygliuotųjų ožerškių uogų ekstrakto, vitamino E ir saldymedžių ekstrakto. Naudojimas: tolygiai ir gausiai tepkite odą kremu prieš deginimąsi saulėje, t. y. prieš išeidami į saulę. Dažnai pakartotinai tepkite priemonę apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu. Svarbu naudoti Jūsų odos tipui tinkantį apsauginį kremą. Rekomenduojama dėvėti skrybėlę ar kepuraitę, saulės akinius.

CLINIANS ANTI AGE ANTIPOLLUTION SPF30 apsauginis veido kremas nuo saulės, 75 ml

CLINIANS LATTE PROTETTIVO ANTI AGE SPF30
apsauginis kūno pienelis nuo saulės skirtas labai šviesiai odai prižiūrėti.

Kūno pienelis nuo saulės padeda apsaugoti odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio, fotosenėjimo ir palaikyti įdegį. Priemonė yra atspari vandeniui ir pasižymi didele apsauga. Sudėtyje yra hialurono rūgšties, UVA ir UVB filtrų. Naudojimas: priemonę tolygiai ir gausiai tepkite prieš išeidami į saulę. Dažnai pakartotinai tepkite apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu.

CLINIANS LATTE PROTETTIVO ANTI AGE SPF30 apsauginis kūno pienelis nuo saulės, 200 ml

 

CLINIANS ANTI AGE ANTIPOLLUTION SPF50
apsauginis veido kremas nuo saulės

Kremas padeda apsaugoti odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio – saulės sukeliamo odos senėjimo ir pigmentacijos sutrikimų. Priemonė tinka net ir labai šviesiai veido, kaklo, krūtinės ir rankų odai prižiūrėti ir pasižymi labai didele apsauga. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, kurios kovoja su taršos ir odos senėjimo poveikiais. Sudėtyje yra: peptidų derinių, dygliuotųjų ožerškių uogų ekstrakto, vitamino E ir saldymedžių ekstrakto. Naudojimas: tolygiai ir gausiai tepkite odą kremu prieš deginimąsi saulėje, t. y. prieš išeidami į saulę. Dažnai pakartotinai tepkite priemonę apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu. Svarbu naudoti Jūsų odos tipui tinkantį apsauginį kremą. Rekomenduojama dėvėti skrybėlę ar kepuraitę, saulės akinius.

CLINIANS ANTI AGE ANTIPOLLUTION SPF50 apsauginis veido kremas nuo saulės, 50 ml

CLINIANS LATTE PROTETTIVO ANTI AGE SPF50
apsauginis kūno pienelis nuo saulės skirtas labai šviesiai odai prižiūrėti.

Kūno pienelis nuo saulės padeda apsaugoti odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio, fotosenėjimo ir palaikyti įdegį. Priemonė yra atspari vandeniui ir pasižymi labai didele apsauga. Sudėtyje yra: hialurono rūgšties, UVA ir UVB filtrų. Naudojimas: priemonę tolygiai ir gausiai tepkite prieš išeidami į saulę. Dažnai pakartotinai tepkite apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu.

CLINIANS LATTE PROTETTIVO ANTI AGE SPF50 apsauginis kūno pienelis nuo saulės, 150 ml

CLINIANS apsaugines priemones nuo saulės ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti daugumoje EUROKOS parduotuvių.


Paskelbta 2020 06 22