BULBS&ROOTS plaukų priežiūros priemonės

BULBS & ROOTS CURLY
plaukų šampūnas skirtas garbanotiems plaukams prižiūrėti.

Šampūnas švelniai trenka plaukus ir aprūpina drėkinamosiomis medžiagomis, jų neapsunkindamas. Taip pat padeda išvengti plaukų putimosi, suvaldyti garbanas ir suteikia glotninamąjį efektą. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra pomidorų ekstrakto. Naudojimas: masažuojamaisiais judesiais tepkite šampūnu drėgnus plaukus. Nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą.

BULBS & ROOTS CURLY plaukų šampūnas, 1000 ml

BULBS & ROOTS REPARATIVE
plaukų šampūnas skirtas pažeistiems plaukams prižiūrėti.

Šampūnas padeda atkurti plaukus ir uždaryti jų kutikules. Taip pat jis atgaivina plaukus ir suteikia elastingumo. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra kaštonų ekstrakto. Naudojimas: masažuojamaisiais judesiais tepkite šampūnu drėgnus plaukus. Nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą.

BULBS & ROOTS REPARATIVE plaukų šampūnas, 1000 ml

BULBS & ROOTS DISCIPLINE
plaukų šampūnas skirtas tiesiems arba nepaklusniems plaukams prižiūrėti.

Šampūnas uždaro plaukų kutikules ir padeda suvaldyti nepaklusnius plaukus. Taip pat suteikia plaukams žvilgesio. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra obuolių ekstrakto. Naudojimas: masažuojamaisiais judesiais tepkite šampūnu drėgnus plaukus. Nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą.

BULBS & ROOTS DISCIPLINE plaukų šampūnas, 1000 ml

BULBS & ROOTS NOURISHING
plaukų šampūnas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

Maitinamasis šampūnas pasižymi atkuriamosiomis savybėmis – atkuria reikiamą plaukų hidrolipidinę pusiausvyrą. Taip pat suteikia plaukams elastingumo, švelnumo ir ryškumo. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra vynuogių ekstrakto. Naudojimas: masažuojamaisiais judesiais tepkite šampūnu drėgnus plaukus. Nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą.

BULBS & ROOTS NOURISHING plaukų šampūnas, 1000 ml

BULBS & ROOTS COLOR CARE
plaukų šampūnas skirtas dažytiems plaukams prižiūrėti.

Plaukų šampūnas apsaugo plaukų spalvą nuo išblukimo, suteikia plaukams gyvybingumo ir blizgesio. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra: graikinių riešutų ekstrakto. Naudojimas: masažuojamaisiais judesiais tepkite šampūnu drėgnus plaukus. Nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą.

BULBS & ROOTS COLOR CARE plaukų šampūnas, 1000 ml

BULBS & ROOTS NOURISHING
plaukų kondicionierius skirtas sausiems plaukams prižiūrėti.

Maitinamasis plaukų kondicionierius atkuria tinkamą hidrolipidinį balansą, suteikia plaukams elastingumo, švelnumo ir ryškumo. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra: vynmedžių ekstrakto. Naudojimas: tolygiai paskirstykite kondicionierių ant šampūnu ištrinktų drėgnų plaukų. Palikite kelioms minutėms, iššukuokite ir nuskalaukite vandeniu.

BULBS & ROOTS NOURISHING plaukų kondicionierius, 1000 ml

BULBS & ROOTS COLOR CARE
plaukų kondicionierius skirtas dažytiems plaukams prižiūrėti.

Kondicionierius puoselėja dažytus plaukus, atkuria jų spalvą. Taip pat suteikia plaukams žvilgesio ir šilko švelnumo. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra graikinių riešutų ekstrakto. Naudojimas: tolygiai paskirstykite kondicionierių ant šampūnu ištrinktų drėgnų plaukų. Palikite kelioms minutėms, iššukuokite ir nuskalaukite vandeniu.

BULBS & ROOTS COLOR CARE plaukų kondicionierius, 1000 ml

BULBS & ROOTS DISCIPLINE
plaukų kondicionierius skirtas tiesiems arba nepaklusniems plaukams prižiūrėti.

Kondicionierius uždaro plaukų kutikules ir padeda suvaldyti nepaklusnius plaukus. Taip pat suteikia plaukams žvilgesio ir švelnumo. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra obuolių ekstrakto. Naudojimas: tolygiai paskirstykite kondicionierių ant šampūnu ištrinktų drėgnų plaukų. Palikite kelioms minutėms, iššukuokite ir nuskalaukite vandeniu.

BULBS & ROOTS DISCIPLINE plaukų kondicionierius, 1000 ml

BULBS & ROOTS CURLY
plaukų kondicionierius skirtas garbanotiems plaukams prižiūrėti.

Kondicionierius aprūpina plaukus drėkinamosiomis medžiagomis, jų neapsunkindamas. Taip pat padeda išvengti plaukų putimosi, suvaldyti garbanas ir suteikia glotninamąjį efektą. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra pomidorų ekstrakto. Naudojimas: tolygiai paskirstykite kondicionierių ant šampūnu ištrinktų drėgnų plaukų. Palikite kelioms minutėms, iššukuokite ir nuskalaukite vandeniu.

BULBS & ROOTS CURLY plaukų kondicionierius, 1000 ml

BULBS & ROOTS REPARATIVE
plaukų kaukė skirta pažeistiems plaukams prižiūrėti.

Kaukė padeda atkurti ir atgaivinti plaukus, suteikia elastingumo. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra kaštonų ekstrakto. Naudojimas: masažuojamaisiais judesiais kauke tepkite šampūnu ištrinktus, drėgnus plaukus. Palikite 3—5 minutėms. Tada iššukuokite šukomis ir išskalaukite vandeniu.

BULBS & ROOTS REPARATIVE plaukų kaukė, 300 ml

BULBS & ROOTS MULTISKILL 20 INSTANT
plaukų kaukė

Daugiafunkcė purškiamoji plaukų kaukė:

1. Padeda užverti plaukų kutikules.

2. Pasižymi maitinamuoju poveikiu.

3. Padeda išvengti plaukų vėlimosi.

4. Gali apsaugoti nuo plaukų slinkimo.

5. Padeda apsaugoti plaukus nuo aplinkos poveikio.

6. Apsaugo plaukus nuo karščio.

7. Padeda išvengti plaukų garbanojimosi, suvaldyti garbanas.

8. Stiprina plaukų struktūrą ir suteikia apimties.

9. Suteikia žvilgesio.

10. Palengvina tiesintuvo naudojimą.

11. Padeda ilgiau išlikti plaukų spalvai.

12. Glotnina plaukus.

13. Drėkina sausus plaukus.

14. Veikia neapsunkindama plaukų.

15. Suteikia šilko švelnumo.

16. Puoselėja kutikules.

17. Padeda šukuosenai ilgiau išlikti.

18. Pagreitina plaukų džiūvimą.

19. Subtiliai pakvėpina plaukus atpalaiduojančiu aromatu.

20. Užtikrina antistatinį poveikį.
Kaukės sudėtyje yra itališkų dygliuotųjų kriaušių ekstrakto. Naudojimas: purkškite priemonę ant išplautų, rankšluosčiu nusausintų, plaukų.

BULBS & ROOTS MULTISKILL 20 INSTANT plaukų kaukė, 150 ml

BULBS & ROOTS REPARATIVE
plaukų stipriklis skirtas labai pažeistiems plaukams prižiūrėti.

Atkuriamasis stipriklis padeda atkurti ir atgaivinti net ir itin pažeistų plaukų struktūrą. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra koncentruoto kaštonų ekstrakto. Naudojimas: stipriklis naudojamas kartu su atkuriamąja BULBS & ROOTS REPARATIVE plaukų kauke. 2 dalis plaukų kaukės sumaišykite su viena dalimi plaukų stipriklio. Tolygiai paskirstykite ant plaukų, palikite 5—10 minučių. Nuskalaukite vandeniu.

BULBS & ROOTS REPARATIVE plaukų stipriklis, 150 ml

BULBS & ROOTS HAIR RITUAL SEALING
plaukų serumas

Plaukų žvynelius uždarantis serumas padeda palaikyti gerą plaukų būklę. Jis apsaugo ir aprūpina plaukus maitinamosiomis medžiagomis, suteikia jiems švelnumo ir žvilgesio. Taip pat padeda išvengti plaukų putimosi. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra dygliuotųjų kriaušių ekstrakto. Naudojimas: kiekvieną dieną tepkite serumu drėgnus arba sausus plaukus. Formuokite šukuoseną kaip įprasta.

BULBS & ROOTS HAIR RITUAL SEALING plaukų serumas, 10 ml

BULBS & ROOTS REVITALIZER JELLY
plaukų želė skirta garbanotiems plaukams prižiūrėti.

Gaivinamoji skystoji želė drėkina, atgaivina ir apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio. Taip pat ji suteikia plaukams nepakartojamo švelnumo. Priemonė tinka veganams. Sudėtyje yra pomidorų ekstrakto. Naudojimas: tepkite žele drėgnus, rankšluosčiu nusausintus plaukus. Formuokite šukuoseną kaip įprasta.

BULBS & ROOTS REVITALIZER JELLY plaukų želė, 150 ml

BULBS & ROOTS plaukų priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2021 05 11