BISOU kūno priežiūros priemonės

BISOU ANTISTRESS STRAWBERRY & BASIL
dušo želė

BISOU „I FEEL… NATURE“ priemonių linija – tai žavus natūralių hidrolatų, fito ir bioaktyviųjų medžiagų bei naujovių kosmetologijos ir bioinžinerijos srityse derinys. Dušo želė švelniai valo ir drėkina odą. Priemonė pasižymi maloniu kvapu, kuris sukuria pakilią nuotaiką. Sudėtyje yra 98% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Karčiųjų citrinmedžių hidrolato, bazilikų aliejaus ir braškių sulčių.

BISOU ANTISTRESS STRAWBERRY & BASIL dušo želė, 300 ml

BISOU TALASSOTERAPIJA GRAPEFRUIT & SEAWEED
dušo želė

BISOU „I FEEL… NATURE“ priemonių linija – tai žavus natūralių hidrolatų, fito ir bioaktyviųjų medžiagų bei naujovių kosmetologijos ir bioinžinerijos srityse derinys. Dušo želė švelniai valo ir puoselėja odą. Priemonė gerina odos elastingumą, tonusą, suteikia stangrumo. Sudėtyje yra 98% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Jūros dumblių ir greipfrutų ekstraktų, karčiųjų citrinmedžių hidrolato.

BISOU TALASSOTERAPIJA GRAPEFRUIT & SEAWEED dušo želė, 300 ml

BISOU PITATELNIJ FIGS & GOOSEBERRY
dušo želė

BISOU „I FEEL… NATURE“ priemonių linija – tai žavus natūralių hidrolatų, fito ir bioaktyviųjų medžiagų bei naujovių kosmetologijos ir bioinžinerijos srityse derinys. Dušo želė švelniai valo, drėkina ir puoselėja odą. Priemonė pasižymi maitinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, suteikia odai švelnumo. Sudėtyje yra 98% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Karčiųjų citrinmedžių hidrolato, imbierų ir gervuogių ekstraktų.

BISOU PITATELNIJ FIGS & GOOSEBERRY dušo želė, 300 ml

BISOU MOISTURIZE & BALANCE
kūno kremas arba serumas

BISOU „I FEEL… NATURE“ priemonių linija – tai žavus natūralių hidrolatų, fito ir bioaktyviųjų medžiagų bei naujovių kosmetologijos ir bioinžinerijos srityse derinys. Intensyvaus poveikio kūno kremas arba serumas drėkina odą. Jis ypač tinka sausai ir jautriai odai prižiūrėti. Priemonė greitai įsigeria ir nepalieka lipnumo pojūčio. Sudėtyje yra 98 % natūralios kilmės ingredientų. Kamelijų hidrolato, alavijų aliejaus, kertuočių ir lotosų ekstraktų. Naudojimas: įmasažuokite reikiamą kremo kiekį į švarią odą.

BISOU MOISTURIZE & BALANCE kūno kremas arba serumas, 200 ml

BISOU NUTRITION & TONUS
kūno kremas

BISOU „I FEEL… NATURE“ priemonių linija – tai žavus natūralių hidrolatų, fito ir bioaktyviųjų medžiagų bei naujovių kosmetologijos ir bioinžinerijos srityse derinys. Kūno kremas pasižymi maitinamosiomis savybėmis, gerina odos tonusą ir elastingumą. Priemonė greitai įsigeria ir nepalieka lipnumo pojūčio. Sudėtyje yra 97,5 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Kakavos sviesto, sviestmedžių aliejaus, rožių hidrolato, vitamino E, ženšenio ekstrakto. Naudojimas: įmasažuokite reikiamą kremo kiekį į švarią odą.

BISOU NUTRITION & TONUS kūno kremas, 200 ml

BISOU INTENSIVNOJE UVLAŽNENIJE
rankų kremas

BISOU „I FEEL… NATURE“ priemonių linija – tai žavus natūralių hidrolatų, fito ir bioaktyviųjų medžiagų bei naujovių kosmetologijos ir bioinžinerijos srityse derinys. Rankų kremas intensyviai drėkina ir puoselėja odą. Priemonė pasižymi maitinamosiomis savybėmis, suteikia odai švelnumo. Sudėtyje yra 98 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Levandų hidrolato, kokosų sviesto, alavijų gelio, hialurono rūgšties, D - pantenolio. Naudojimas: įmasažuokite reikiamą kremo kiekį į švarią odą.

BISOU INTENSIVNOJE UVLAŽNENIJE rankų kremas, 75 ml

BISOU IDEAL NUTRITION
rankų kremas skirtas sausai ir jautriai odai puoselėti.

BISOU „I FEEL… NATURE“ priemonių linija – tai žavus natūralių hidrolatų, fito ir bioaktyviųjų medžiagų bei naujovių kosmetologijos ir bioinžinerijos srityse derinys. Rankų kremas padeda puoselėti sausą ir jautrią odą. Priemonė pasižymi maitinamosiomis savybėmis. Sudėtyje yra 98 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Mangų sulčių, sviestmedžių, atalių ir kviečių gemalų aliejų. Naudojimas: įmasažuokite reikiamą kremo kiekį į švarią odą.

BISOU IDEAL NUTRITION rankų kremas, 35 ml

BISOU COMPLEX CARE
rankų kremas arba serumas

BISOU „I FEEL… NATURE“ priemonių linija – tai žavus natūralių hidrolatų, fito ir bioaktyviųjų medžiagų bei naujovių kosmetologijos ir bioinžinerijos srityse derinys. Rankų kremo ir serumo mišinys drėkina ir apsaugo odą, vizualiai gerina bendrą odos būklę. Sudėtyje yra 98 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Braškių sulčių, linų aliejaus, kofeino, vitamino E. Naudojimas: įmasažuokite reikiamą kremo kiekį į švarią odą.

BISOU COMPLEX CARE rankų kremas arba serumas, 75 ml

BISOU TONUS & DETOX
kūno kremas arba serumas

BISOU „I FEEL… NATURE“ priemonių linija – tai žavus natūralių hidrolatų, fito ir bioaktyviųjų medžiagų bei naujovių kosmetologijos ir bioinžinerijos srityse derinys. Kūno kremas arba serumas gerina odos elastingumą ir standumą bei padeda vizualiai dailinti kūno linijas. Priemonė greitai įsigeria ir nepalieka lipnumo pojūčio. Sudėtyje yra 98 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų, Ananasų sulčių, kokosų ir citrinžolių aliejų, kofeino. Naudojimas: įmasažuokite reikiamą kremo kiekį į švarią odą.

BISOU TONUS & DETOX kūno kremas arba serumas, 200 ml

BISOU kūno priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti EUROKOS e. parduotuvėje.


Paskelbta 2020 05 06