BELLAPIERRE dekoratyvinė kosmetika

BELLAPIERRE
mineraliniai skaistalai

Birūs kreminiai, porų nekemšantys, mineraliniai skaistalai suteiks skruostams gaivumo ir natūraliai atrodančio rausvumo. Priemonė tinka visų tipų odai prižiūrėti. Sudėtyje yra 100 % natūralių ingredientų. Naudojimas: šepetėliu užtepkite skaistalų ant skruostikaulių ir T srities, kad oda įgautų natūralaus rausvumo. Galite rinktis iš kelių priemonės atspalvių.

BELLAPIERRE mineraliniai skaistalai, 4 g

BELLAPIERRE BANANA SETTING
birioji pudra

Geltono atspalvio birioji pudra puikiai tiks makiažui užbaigti ar veido spalvai pakoreguoti. Priemonę taip pat galite naudoti paakiams, pasirinktiems odos netobulumams vizualiai koreguoti arba kaip akių vokų šešėlių pagrindą. Birioji pudra tobulai tinka „baking“ technikai atlikti. Galite rinktis iš kelių priemonės atspalvių.

BELLAPIERRE BANANA SETTING birioji pudra, 4 g

BELLAPIERRE HD FINISHING
birioji pudra skirta makiažui užbaigti.

Birioji pudra tinka visų tipų odai prižiūrėti. Skaidri pudra suteikia veido odai matinį atspalvį, užfiksuoja makiažą ir sukuria šilko švelnumo odos pojūtį. Nepriekaištingas makiažas gali išlikti visą dieną. Naudojimas: užbaigę makiažą, paskirstykite pudrą šepetėliu ant veido odos, kad užfiksuotumėte makiažą.

BELLAPIERRE HD FINISHING birioji pudra, 6,5 g

BELLAPIERRE
mineraliniai akių vokų šešėliai

Žėrutis – tai gamtoje randamas mineralas, kuris įgauna spalvą oksidacijos metu. Susmulkintas žėrutis virsta įvairiaspalve pudra. Iš gryno žėručio pagaminti mineraliniai akių šešėliai nėra tepūs, nenubyra. Šių šešėlių pigmentai yra 100% hipoalerginiai. Priemonė yra itin universali ir gali būti naudojama pačiais įvairiausiais būdais. Natūralūs mineraliniai akių šešėliai suteikia ilgalaikes ir ryškias spalvas. Jie tinka visų tipų, net ir probleminei odai prižiūrėti. Sudėtyje yra 100 % natūralių ingredientų. Galite rinktis iš daugelio priemonės atspalvių.

BELLAPIERRE mineraliniai akių vokų šešėliai, 2,35 g

BELLAPIERRE GLITZ IT UP
skystieji lūpų dažai

Su skystaisiais lūpų dažais Jūsų lūpos įgaus neįtikėtino žėrėjimo. Unikali formulė leidžia lūpų dažams ilgai išlikti ant lūpų. Naudojimas: tepkite ploną priemonės sluoksnį ant lūpų. Siekiant lūpoms suteikti žėrėjimo, palaukite kelias minutes, kol skystieji lūpų dažai išdžius ir tuomet sučiaupkite lūpas. Galite rinktis iš kelių priemonės atspalvių.

BELLAPIERRE GLITZ IT UP skystieji lūpų dažai, 3,5 ml

BELLAPIERRE VOLUMIZING
blakstienų tušas

Blakstienų tušas pasižymi ypatinga ilgai išliekančia formule. Priemonė ilgina blakstienas ir suteikia joms apimties. Sudėtyje yra: bičių vaško, Brazilijos palmių vaško ir vitamino E.

BELLAPIERRE VOLUMIZING blakstienų tušas, 9 ml

BELLAPIERRE EYE CANDY
skystieji akių vokų šešėliai

Gausiai pigmentuoti, skysti akių vokų šešėliai pasižymi unikalia formule dėl kurios jie akimirksniu virsta į kietuosius šešėlius ir tolygiai padengia vokus spindinčiu atspalviu. Priemonė nenubėga ir netepa. Galite sluoksniuoti skirtingus atspalvius arba dengti šešėlius plonu šepetėliu, kad atrastumėte dar daugiau makiažo galimybių. Sudėtyje yra pigmentų. Galite rinktis iš kelių priemonės atspalvių.

BELLAPIERRE EYE CANDY skystieji akių vokų šešėliai, 3,3 g

Visą BELLAPIERRE dekoratyvinės kosmetikos asortimentą bei dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2020 11 05