BAIJA PARIS kūno priežiūros rinkiniai

BAIJA MOANA
kūno priežiūros priemonių rinkinys

BAIJA MOANA kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Produktai pasižymi kvapiosios vanilės, baltųjų gėlių ir kokosų natomis. Baltosios gėlės – grynumo ir stipraus kvapo simbolis. MOANA priemonės sukuria jausmingos ir grakščios, nuotaikingos undinės iliuziją, pasižymi subtilumu ir svaiginančia prabanga.
Kvapnių kūno priežiūros priemonių rinkinys, kuris padės puoselėti Jūsų odą. Dvifazis Tiare gėlių žiedų kvapo kūno šveitiklis švelniai nušveičia odą. Dušo želė ją švelniai prausia. Citrinmedžių kvapo kūno kremas pasižymi raminamosiomis savybėmis ir subtiliai pakvėpina odą. Priemonių sudėtyje yra daugiau nei 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Kūno šveitiklio sudėtis papildyta augaliniais aliejais, jūros druska, Bora Bora smėlio dalelėmis, taukmedžių riešutų dalelėmis. Kūno kremo sudėtis papildyta makadamijų riešutų, lazdynų riešutų, vynuogių sėklų ir saldžiųjų migdolų aliejais, vynuogių sėklų ekstraktu ir apelsinų žiedų vandeniu. Naudojimas: prieš naudojimą šveitiklį gerai išmaišykite. Tepkite šveitikliu sudrėkintą odą, sukamaisiais judesiais masažuokite visą kūną ir nuplaukite vandeniu. Dušo žele švelniai prauskite odą, nuplaukite vandeniu. Įmasažuokite reikiamą kiekį kremo į švarią ir sausą odą.
Rinkinį sudaro:

 • Kūno kremas (75 ml)
 • Kūno šveitiklis (70 g)
 • Dušo želė (100 ml)
BAIJA MOANA kūno priežiūros priemonių rinkinys
BAIJA MOANA kūno priežiūros priemonių rinkinys

BAIJA FESTIN ROYAL
kūno priežiūros priemonių rinkinys

BAIJA FESTIN ROYAL kolekciją sudaro: kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Gaminiai pasižymi karamelizuoto medaus natomis. Tai – saldus ir gurmaniškas kvapas. FESTIN ROYAL priemonių linija –  odė stebuklų šaliai, saldus sapnas, pažadinantis pojūčius saldžiomis bei subtiliomis natomis.
Prabangaus medaus kvapo priemonės padeda puoselėti odą. Šveitiklis švelniai ją nušveičia ir suteikia švelnumo. Dušo želė prausia ir subtiliai pakvėpina odą. Kūno kremas pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis. Priemonių sudėtyje yra daugiau nei 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Kūno šveitiklio sudėtis papildyta medaus ekstraktu, cukraus dalelėmis. Kūno kremo sudėtis papildyta bičių vašku ir medumi, simondsijų ir kokosų aliejais, sviestmedžių sviestu ir alaviju. Naudojimas: tepkite šveitikliu sudrėkintą odą, sukamaisiais judesiais masažuokite visą kūną ir nuplaukite vandeniu. Masažo metu, sąlytyje su vandeniu, šveitiklis pavirs į skystį, kuris primena pieną. Naudokite šveitiklį vieną kartą per savaitę. Dušo žele švelniai prauskite odą, nuplaukite vandeniu. Rytais ir/ar vakarais tepkite reikiamu kremo kiekiu visą kūną. Rekomenduojama jį naudoti po dušo ar vonios.
Rinkinį sudaro:

 • Kūno kremas (75 ml)
 • Kūno šveitiklis (70 g)
 • Dušo želė (100 ml)
BAIJA FESTIN ROYAL kūno priežiūros priemonių rinkinys
BAIJA FESTIN ROYAL kūno priežiūros priemonių rinkinys

BAIJA SIESTE TROPICALE
kūno priežiūros priemonių rinkinys

BAIJA SIESTE TROPICALE kolekcija – kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Gaminiai pasižymi citrinų bei eterinio aliejaus, gaminamo iš karčiųjų apelsinmedžių lapų ir žalių šakelių, kvapų natomis, nukeliančiomis į tropikus. SIESTE TROPICALE – amžinas ir kerintis sodas, kuriame susitinka naktis ir dienos šviesa.
Gaivaus kedrų ir karčiųjų apelsinų aromato priemonės padės puoselėti Jūsų odą. Dušo želė nupraus odą, šveitiklis švelniai nušveis, o kremas suteiks jai glotnumo. Priemonių sudėtyje yra daugiau nei 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Kūno kremo sudėtis papildyta makadamijų riešutų, migdolų ir vynuogių kauliukų aliejais, apelsinų žiedų vandeniu. Kūno šveitiklio sudėtis papildyta augaliniais aliejais ir cukraus dalelėmis, vynuogių sėklų ekstraktu, apelsinų žiedų vandeniu. Naudojimas: tepkite šveitikliu sausą odą, palaipsniui sudrėkinkite, masažuokite ir nuplaukite vandeniu. Dušo želę įmasažuokite į drėgną odą, nuplaukite vandeniu. Reikiamą kremo kiekį įmasažuokite į švarią odą.
Rinkinį sudaro:

 • Kūno kremas (75 ml)
 • Kūno šveitiklis (60 ml),
 • Dušo želė (100 ml)
BAIJA SIESTE TROPICALE kūno priežiūros priemonių rinkinys

BAIJA VERTIGE SOLAIRE
kūno priežiūros priemonių rinkinys

BAIJA VERTIGE SOLAIRE priemonių liniją sudaro: kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Gaminiai pasižymi bergamočių ir kvapniųjų tuberozų natomis. VERTIGE SOLAIRE – jaudinantis ir jausmingas svaigulys.
Kvapnių kūno priežiūros priemonių rinkinys, kuris padės puoselėti Jūsų odą.  Bergamočių ir tuberozų gėlių žiedų kvapo kūno šveitiklis švelniai nušveičia, dušo želė švelniai prausia, o kūno kremas intensyviai drėkina odą. Priemonės suteikia odai subtilų aromatą. Priemonių sudėtyje yra daugiau nei 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Kūno šveitiklio sudėtis papildyta riešutų vandeniu, glicerinu, cukraus ir pasiflorų sėklų dalelėmis. Kūno kremo sudėtis papildyta aliejų deriniu, riešutų žiedų vandeniu. Naudojimas: jeigu šveitiklį naudosite kaip gaivinamąją odos priežiūros priemonę, naudokite jį vieną kartą per savaitę. Tepkite šveitikliu sausą odą, palaipsniui sudrėkinkite, masažuokite ir nuplaukite vandeniu. Masažo metu šveitiklis virstą į skystį, kuris primena pieną. Arba šveitiklį naudokite kaip odos būklę gerinančią priemonę – tepkite drėgną odą, masažuokite ir nuplaukite vandeniu.  Dušo žele švelniai prauskite odą, nuplaukite vandeniu. Įmasažuokite reikiamą kiekį kremo į švarią ir sausą odą.
Rinkinį sudaro:

 • Kūno kremas (75 ml)
 • Kūno šveitiklis (70 g)
 • Dušo želė (100 ml)
BAIJA VERTIGE SOLAIRE kūno priežiūros priemonių rinkinys

BAIJA FRENCH POMPON
kūno priežiūros priemonių rinkinys

BAIJA FRENCH POMPON kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Ši linija pasižymi gėlių ir vaisių kvapų natomis, tad atsiranda puiki pusiausvyra tarp rožės, gėlių karalienės, ir ličio vaisinio šviežumo. FRENCH POMPON priemonių linija spinduliuoja subtiliu moteriškumu, leidžiančiu įsivaizduoti Prancūzų kankano šokėjas scenoje ir moteris šešėlių šviesoje užkulisiuose, už raudonos aksomo užuolaidos.
Rafinuoto prancūziško stiliaus kvapnių kūno priežiūros priemonių rinkinys, kuris padės puoselėti Jūsų odą. Šveitiklis švelniai šveičia odą, dušo želė ją švelniai prausia, o kūno kremas pasižymi raminamosiomis savybėmis. Priemonės suteiks Jūsų odai nuostabų rožių ir ličių aromatą. Priemonių sudėtyje yra daugiau nei 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Kūno šveitiklio sudėtis papildyta cukraus dalelėmis ir rožių ekstraktu. Kūno kremo sudėtis papildyta rožių vandeniu, sviestmedžių sviestu, simondsijų ir kokosų aliejais, bičių vašku ir alaviju. Naudojimas: tepkite šveitikliu sudrėkintą odą, sukamaisiais judesiais masažuokite visą kūną ir nuplaukite vandeniu. Masažo metu, sąlytyje su vandeniu, šveitiklis pavirs į skystį, kuris primena pieną. Naudokite šveitiklį vieną kartą per savaitę. Dušo žele švelniai prauskite odą, nuplaukite vandeniu. Rytais ir/ar vakarais tepkite reikiamu kremo kiekiu visą kūną. Rekomenduojama jį naudoti po dušo ar vonios.
Rinkinį sudaro:

 • Kūno kremas (75 ml)
 • Kūno šveitiklis (70 g)
 • Dušo želė (100 ml)
BAIJA FRENCH POMPON kūno priežiūros priemonių rinkinys
BAIJA FRENCH POMPON kūno priežiūros priemonių rinkinys

BAIJA kvapų žemėlapis

Švelnių kvapų linijos: FRENCH POMPON (rožės, ličiai), GOMMAGE CROISIERE CELADON (žalioji arbata, jazminai), PINK MOON (avietės, bijūnai, muskatas)
Saldžių kvapų linijos (nuo lengviausio iki saldžiausio): FESTIN ROYAL (karamelizuotas medus), VERTIGE SOLAIRE (tuberozos, bergamotės), SO LOUCURA (citrinos, pasifloros), MOANA (Tiare gėlės), DOUCE COMEDIE (bergamotės, orchidėjos, muskatiniai kedrai).
Gaivių kvapų linijos: ABSOLUE PIROGUE (bambukai, lotosų žiedai), INSPIRATION SECRETE (greipfrutai, citrinos, verbenos, muskusas).
Kartokų kvapų linijos: SIESTE TROPICALE (karčiųjų apelsinmedžių lapai ir žalios šakelės), ETE A SYRA CUSE (apelsinų žiedai, baltosios gėlės).

BAIJA PARIS kūno priežiūros rinkinius ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti šiose EUROKOS parduotuvėse:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Visaginas

Veteranų g. 2

PC „DOMINO“

Kaunas

Jotvingių g. 15

PC „Taubūčiai“

Kaunas

K. Baršausko g. 66a

PLC „MOLAS“

Kaunas

Karaliaus Mindaugo pr. 49

PLC „AKROPOLIS“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Vilnius

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

Klaipėda

Taikos pr. 61

PLC „AKROPOLIS“


Paskelbta 2020 11 16