BAIJA kūno dulksnos

BAIJA SIESTE TROPICALE
kūno dulksna

BAIJA SIESTE TROPICALE kolekcija – kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Gaminiai pasižymi citrinų bei eterinio aliejaus, gaminamo iš karčiųjų apelsinmedžių lapų ir žalių šakelių, kvapų natomis, nukeliančiomis į tropikus. SIESTE TROPICALE – amžinas ir kerintis sodas, kuriame susitinka naktis ir dienos šviesa. Gaivaus kedrų ir karčiųjų apelsinų aromato kūno dulksna puikiai tiks kūnui ir plaukams kvėpinti. Ji atgaivins Jūsų odą bet kuriuo paros metu. Sudėtyje yra 96 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų.

BAIJA SIESTE TROPICALE kūno dulksna, 100 ml

BAIJA FRENCH POMPON
kūno dulksna

BAIJA FRENCH POMPON kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Ši linija pasižymi gėlių ir vaisių kvapų natomis, tad atsiranda puiki pusiausvyra tarp rožės, gėlių karalienės, ir ličio vaisinio šviežumo. FRENCH POMPON priemonių linija spinduliuoja subtiliu moteriškumu, leidžiančiu įsivaizduoti Prancūzų kankano šokėjas scenoje ir moteris šešėlių šviesoje užkulisiuose, už raudonos aksomo užuolaidos. Rožių ir ličių kvapo kūno dulksna suteikia gaivumo ir subtiliai pakvėpina odą. Sudėtyje yra 96 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų.

BAIJA FRENCH POMPON kūno dulksna, 100 ml

BAIJA MOANA
kūno dulksna

BAIJA MOANA kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Produktai pasižymi kvapiosios vanilės, baltųjų gėlių ir kokosų natomis. Baltosios gėlės – grynumo ir stipraus kvapo simbolis. MOANA priemonės sukuria jausmingos ir grakščios, nuotaikingos undinės iliuziją, pasižymi subtilumu ir svaiginančia prabanga. Tiare gėlių kvapo kūno dulksna atgaivina ir suteikia malonų aromatą. Sudėtyje yra 96 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų.

BAIJA MOANA kūno dulksna, 100 ml

BAIJA SO LOUCURA
kūno dulksna

BAIJA SO LOUCURA kolekcija – tai kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės bei namų kvapai. Ši priemonių linija pasižymi galingomis ir gurmaniškomis citrinų ir pasiflorų natomis. SO LOUCURA – Amazonės šokis, įkvėpimas, gimęs egzotiško krašto širdyje, džiaugsminga banga, kilusi iš kvapą gniaužiančios kultūros. Kūno dulksna atgaivina ir suteikia odai malonų kedrų, citrinmedžių ir pasiflorų aromatą. Sudėtyje yra 96 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų.

BAIJA SO LOU CURA kūno dulksna, 100 ml

BAIJA ETE A SYRACUSE
kūno dulksna

BAIJA ÉTÉ A SYRACUSE kolekciją sudaro: kūno, plaukų ir rankų priežiūros priemonės, namų kvapai bei tualetinis vanduo. Gaminiai pasižymi apelsinų žiedų ir subtiliomis baltųjų gėlių natomis. ÉTÉ A SYRACUSE – intensyvus ir paslaptingas šydas bei subtilus aromatas. Apelsinų žiedų kvapo suteikia odai gaivumo ir ją subtiliai pakvėpina. Sudėtyje yra 96 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų.

BAIJA ETE A SYRA CUSE kūno dulksna, 100 ml

BAIJA kūno dulksnas ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti EUROKOS e. parduotuvėje.


Paskelbta 2020 05 11