ARTDECO blakstienų tušai

ARTDECO PERFECT VOLUME
blakstienų tušas

Specialus ovalus ARTDECO PERFECT VOLUME tušo šepetėlis vizualiai storina blakstienas ir suteikia joms daugiau apimties. Priemonė pasižymi puikiu spalvos padengimu, užtikrinančiu nepriekaištingą akių makiažą. Tušą galima naudoti net ir esant jautrioms akims ar nešiojant kontaktinius lęšius. Sudėtyje nėra kvėpiklių. Sudėtyje yra pantenolio.

ARTDECO PERFECT VOLUME blakstienų tušas, 10 ml (Black)

ARTDECO CURL & STYLE
blakstienų tušas

ARTDECO CURL & STYLE blakstienų tušas su suapvalintu guminiu šepetėliu ir dvigubais šereliais rūpinasi, kad Jūsų blakstienos įgautų kvapą gniaužiančios apimties ir riestumo. Blakstienos yra pakeliamos, todėl riestumas ilgai išlieka. Specialūs šereliai atskiria blakstienas ir kruopščiai jas nudažo. Tušą galima naudoti net ir esant jautrioms akims ar nešiojant kontaktinius lęšius. Sudėtyje nėra kvėpiklių. Sudėtyje yra: karnaubo vaško, alyvuogių aliejaus vaško.

ARTDECO CURL & STYLE blakstienų tušas, 8 ml

ARTDECO VOLUME SUPREME
blakstienų tušas

ARTDECO VOLUME SUPREME tankinamasis ir ilginamasis tušas pasižymi lanksčiu plastikiniu šepetėliu. Priemonė ilgai išlieka.

ARTDECO VOLUME SUPREME blakstienų tušas, 15 ml

ARTDECO TWIST FOR VOLUME
blakstienų tušas

1 Blakstienų tušas – 2 skirtingi blakstienų efektai, kurie priklauso nuo skirtingų šepetėlio padėčių. Šepetėlis gali prisitaikyti prie kiekvieno blakstienų tipo ir norimo įvaizdžio: tiesi šepetėlio padėtis leis pailginti ir atskirti blakstienas, o sukta suteiks apimties ir riestumo. Norėdami išraiškingesnio vaizdo, galite jas derinti tarpusavyje. Naudojimas: pasirinkite norimą šepetėlio padėtį prieš dažant blakstienas - pasukite ratuką dangtelio gale, kol jis užsifiksuos, o tada padenkite blakstienas tušu.

ARTDECO TWIST FOR VOLUME blakstienų tušas, 8 ml

ARTDECO ALL IN ONE
blakstienų tušas

ALL IN ONE blakstienų tušas paruošęs bet kokiam iššūkiui - jis suteikia blakstienoms nepakartojamą ilgį ir apimtį bei jas užriečia. Šepetėlis su specialiais dvigubais šereliais užtikrina tobulą įvaizdį, kruopščiai atskirdamas blakstienas ir jas nudažydamas. Priemonė pasižymi ilgai išliekančia formule ir maitinamosiomis savybėmis. Šis blakstienų tušas yra toks įvairiapusis kaip ir moterys, kad kiekviena pasijustų blakstienų karaliene! Naudojimas: tepkite tušą ant blakstienų tol, kol pasieksite norimą blakstienų ilgį ir tankį.

ARTDECO ALL IN ONE blakstienų tušas, 10 ml

ARTDECO ALL IN ONE MINERAL
blakstienų tušas

ALL IN ONE MINERAL blakstienų tušas siūlo Jums viską: pradedant nepakartojama apimtimi, baigiant blakstienų priežiūra. Tušo tekstūra padeda formuoti blakstienas ir suteikti žvilgsniui išraiškingumo. Blakstienos švelniai, bet visapusiškai apgaubiamos, vizualiai jas pailginant, užriečiant ir išgaunant kvapą gniaužiančią apimtį. Skirtingo ilgio šereliai ne tik tankina blakstienas, bet ir jas atskiria. Priemonė pasižymi maitinamosiomis savybėmis. Sudėtyje nėra parabenų. Sudėtyje yra: simondsijų ir saulėgrąžų vaško, medetkų ekstrakto, mineralinio cinko, geležies, magnio, vario ir silicio kompleksas.

ARTDECO ALL IN ONE MINERAL blakstienų tušas, 6 ml

ARTDECO LASH BOOSTER
blakstienų tušo pagrindas

Blakstienų tušo pagrindas pasižymi maitinamosiomis savybėmis, o jo unikali formulė apgaubia kiekvieną blakstieną ir suteikia jai ilgio ir apimties. Jūsų blakstienos atrodys daug tankesnės ir ryškesnės. Sudėtyje nėra kvėpiklių. Sudėtyje yra: mineralų, įvairių rūšių dumblių ekstraktų.

ARTDECO LASH BOOSTER blakstienų tušo pagrindas, 10 ml

ARTDECO ANGEL EYES
blakstienų tušas

Ilgai išliekantis ARTDECO ANGEL EYES blakstienų tušas turi specialų šepetėlį, pasižymintį skirtingo ilgio šereliais. Jie padeda pasiekti kiekvieną blakstieną iki pat šaknų ir apgaubti ją tušu. Smulkus šepetėlio antgalis pasiekia net ir mažiausias blakstienas, o plačioji jo pusė leidžia sukurti "atvirų akių" efektą. Tušą galima naudoti net ir esant jautrioms akims ar nešiojant kontaktinius lęšius. Sudėtyje yra vaškų derinio.

ARTDECO ANGEL EYES blakstienų tušas, 10 ml

ARTDECO ULTRA DEEP BLACK
blakstienų tušas

ARTDECO ULTRA DEEP BLACK blakstienų tušas suteikia blakstienoms intensyvią juodą spalvą. Naujoviškas tušo šepetėlis padeda sustiprinti spalvos efektą dėl itin arti vienas kito išdėstytų skirtingo ilgio šerelių. Trumpi šereliai yra skirti pasiekti net ir pačias mažiausias blakstienas ir apgaubti jas tušu, o ilgi šereliai atskiria blakstienas ir jas ilgina. Sudėtyje nėra parabenų. Sudėtyje yra: pigmentų, karnaubo vaško, ricinų aliejaus.

ARTDECO ULTRA DEEP BLACK blakstienų tušas, 8 ml

ARTDECO AMAZING EFFECT
blakstienų tušas

Sukurkite itin tankias blakstienas, kartu jas atskirdami ir pabrėždami! Nedidelis, trumpų šerelių šepetėlis pasiekia net ir pačias mažiausias blakstienas ir kiekvieną iš jų puikiai atskiria. Dėl šio ypatingos šepetėlio formulės, blakstienos taps storesnės ir tankesnės. Tušą galima naudoti net ir esant jautrioms akims ar nešiojant kontaktinius lęšius. Sudėtyje nėra parabenų. Sudėtyje yra: kandelila vaško, karnaubo vaško, simondsijų vaško, saulėgrąžų vaško, medetkų ekstrakto, šilko baltymų.

ARTDECO AMAZING EFFECT blakstienų tušas, 6 ml

ARTDECO VOLUME SENSATION
blakstienų tušas

Tankinamasis blakstienų tušas pasižymi išskirtinės formos šepetėliu, kuris padengia kiekvieną blakstieną juoda spalva ir suteikia joms apimties. Blakstienos taps ypač tankios ir purios, neprarasdamos natūralios savo formos. Sudėtyje yra: pigmentų, karnaubo vaško.

ARTDECO VOLUME SENSATION blakstienų tušas, 15 ml

ARTDECO PERFECT VOLUME
vandeniui atsparus blakstienų tušas

Specialus ARTDECO PERFECT VOLUME tušo šepetėlis suteikia blakstienoms daugiau apimties ir jas vizualiai pastorina. Vandeniui atspari priemonė itin greitai džiūsta, tačiau pasižymi puikiu spalvos padengimu, užtikrinančiu nepriekaištingą akių makiažą. Tušą galima naudoti net ir esant jautrioms akims ar nešiojant kontaktinius lęšius. Naudojimas: tepkite tušą ant blakstienų. Norėdami nuvalyti, naudokite aliejaus pagrindo akių makiažo valiklį.

ARTDECO PERFECT VOLUME vandeniui atsparus blakstienų tušas, 10 ml (Black)

ARTDECO ANGEL EYES
vandeniui atsparus blakstienų tušas

Vandeniui atsparus ARTDECO ANGEL EYES blakstienų tušas sukurtas atverti Jūsų žvilgsnį. Smulkus šepetėlio antgalis pasiekia net ir mažiausias blakstienas, o plačioji jo pusė leidžia sukurti "atvirų akių" efektą. Daug smulkių, greta išdėstytų šerelių padeda pasiekti kiekvieną blakstieną iki pat šaknų ir apgaubti ją tušu. Tušą galima naudoti net ir esant jautrioms akims ar nešiojant kontaktinius lęšius. Sudėtyje yra kandelila ir karnaubo vaško.

ARTDECO ANGEL EYES vandeniui atsparus blakstienų tušas, 10 ml

ARTDECO ART COUTURE LASH VOLUMIZER
blakstienų tušas

ARTDECO ART COUTURE LASH VOLUMIZER blakstienų tušas išsiskiria švelnaus pluošto blakstienų šepetėlio šereliais, kurie yra labai patogūs naudoti. Jie lengvai slysta blakstienų paviršiumi, atskirdami blakstienas ir jas apgaubdami intensyvia juoda spalva. Blakstienų tušą galima naudoti net ir esant jautrioms akims ar nešiojant kontaktinius lęšius. Sudėtyje nėra kvėpiklių. Sudėtyje yra ryžių sėlenų vaško.

ARTDECO ART COUTURE LASH VOLUMIZER blakstienų tušas, 9 ml

ARTDECO VOLUME SENSATION
blakstienų tušas

Tankinamasis blakstienų tušas pasižymi išskirtinės formos šepetėliu, kuris padengia kiekvieną blakstieną juoda spalva ir suteikia joms apimties. Blakstienos taps ypač tankios ir purios, neprarasdamos natūralios savo formos. Sudėtyje nėra kvėpiklių. Sudėtyje yra: pigmentų, karnaubo vaško.

ARTDECO VOLUME SENSATION blakstienų tušas, 15 ml

ARTDECO ALL IN ONE PANORAMIC
blakstienų tušas

ALL IN ONE PANORAMIC blakstienų tušas suteiks blakstienoms išraiškingą apimtį, nepakartojamą ilgį ir kvapą gniaužiantį riestumą! Tušo šepetėlis sukurtas pagal naują įspūdingą technologiją - visi šereliai turi nedidelę sritį galiukuose, kuri suteikia galimybę keliskart padidinti jo tūrio atsargas. Šereliai sugeria daugiau priemonės ir ji gali būti paskirstoma ant blakstienų kur kas greičiau ir didesniais kiekiais. Be to, šereliai yra itin minkšti ir lankstūs - tai leidžia apgaubti tušo sluoksniu kiekvieną blakstieną suteikti Jūsų žvilgsniui išraiškingumo. Naudojimas: tepkite tušą ant blakstienų tol, kol pasieksite norimą blakstienų ilgį ir tankį.

ARTDECO ALL IN ONE PANORAMIC blakstienų tušas, 10 ml

ARTDECO blakstienų tušus galite rasti šiose EUROKOS parduotuvėse:

Šiauliai

Aido g. 8

PLC „AKROPOLIS“

Kaunas

Savanorių pr. 346

PC „SAVAS“

Kaunas

Savanorių pr. 255

PC „HYPER MAXIMA“

Kaunas

Karaliaus Mindaugo pr. 49

PLC „AKROPOLIS“

Panevėžys

Savitiškio g. 61

PLC „RYO“

Vilnius

Upės g. 9

PC „CUP“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Vilnius

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

Klaipėda

Taikos pr. 61

PLC „AKROPOLIS“

Klaipėda

H. Manto g. 90-1

PC „STUDLENDAS“


Paskelbta 2020 02 10