ARGANICARE plaukų priežiūros priemonės

ARGANICARE MACADAMIA
plaukų šampūnas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

ARGAN & MACADAMIA linija – sertifikuotais aliejais, organiniais ekstraktais ir maitinamaisiais ingredientais papildytos priemonės, kurios intensyviai drėkina, atkuria ir atgaivina plaukus. Gaivinamasis šampūnas švelniai trenka ir drėkina plaukus, gerina jų elastingumą. Jis padeda suvaldyti nepaklusnius plaukus, išvengti plaukų galiukų skilinėjimo. Išskirtinį veikliųjų medžiagų derinį turintis šampūnas apsaugo plaukus nuo vėlimosi, suteikia šilko švelnumo, žvilgesio ir daugiau apimties. Sudėtyje yra arganų ir makadamijų riešutų aliejų. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite drėgnus plaukus, įmasažuokite ir nuskalaukite vandeniu.

ARGANICARE MACADAMIA plaukų šampūnas

ARGANICARE MACADAMIA
plaukų kondicionierius skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

ARGAN & MACADAMIA linija – sertifikuotais aliejais, organiniais ekstraktais ir maitinamaisiais ingredientais papildytos priemonės, kurios intensyviai drėkina, atkuria ir atgaivina plaukus. Atkuriamasis maitinamasis kondicionierius drėkina ir atgaivina plaukus, suteikia jiems elastingumo, žvilgesio, daugiau apimtiems. Padeda suvaldyti nepaklusnius, šiurkščius plaukus, apsaugoti juos nuo žalingo aplinkos poveikio, išvengti lūžinėjimo, kurį sukelia dažymo, džiovinimo ir tiesinimo procedūros. Sudėtyje yra arganų ir makadamijų riešutų aliejų. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite drėgnus, šampūnu ištrinktus plaukus. Paskirstykite tolygiai, per visą plaukų ilgį, ypatingą dėmesį skirkite plaukų galiukams. Palikite kelioms minutėms, nuskalaukite vandeniu.

ARGANICARE MACADAMIA plaukų kondicionierius

ARGANICARE MACADAMIA
plaukų kaukė skirta sausiems, lūžinėjantiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

ARGAN & MACADAMIA linija – sertifikuotais aliejais, organiniais ekstraktais ir maitinamaisiais ingredientais papildytos priemonės, kurios intensyviai drėkina, atkuria ir atgaivina plaukus. ARGANICARE MACADAMIA kaukė drėkina, atkuria ir stiprina plaukus. Išskirtinio veikliųjų medžiagų derinio turinti kaukė padeda suvaldyti nepaklusnius plaukus. Priemonė suteikia jiems švelnumo, žvilgesio ir daugiau apimties. Sudėtyje yra arganų ir makadamijų riešutų aliejų. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite drėgnus, šampūnu ištrinktus plaukus. Paskirstykite tolygiai, per visą plaukų ilgį. Palikite 10 minučių, nuskalaukite vandeniu.

ARGANICARE MACADAMIA plaukų kaukė

ARGANICARE MACADAMIA 10 IN 1 LEAVE-IN REPAIR
plaukų purškiklis skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

ARGAN & MACADAMIA linija – sertifikuotais aliejais, organiniais ekstraktais ir maitinamaisiais ingredientais papildytos priemonės, kurios intensyviai drėkina, atkuria ir atgaivina plaukus. ARGANICARE MACADAMIA 10 IN 1 LEAVE-IN REPAIR nenuplaunamas atkuriamasis purškiklis gerina plaukų struktūrą. Sudėtyje yra arganų ir makadamijų riešutų aliejų. Naudojimas: būtinu kiekiu (1–2 spustelėjimai) purkškite drėgnus plaukus. Nenuplaukite.

ARGANICARE MACADAMIA 10 IN 1 LEAVE-IN REPAIR plaukų purškiklis

ARGANICARE COCONUT
plaukų šampūnas silpniems, labai sausiems ir nepaklusniems plaukams prižiūrėti.

ARGAN OIL & COCONUT linija, papildyta arganų ir kokosų aliejais, sukurta  maitinti ir drėkinti plaukus. Priemonės skatina plaukų augimą, suteikia žvilgesio ir apimtiems. Padeda išlaikyti plaukų kutikulės drėgmės pusiausvyrą, elastingumą. ARGANICARE šampūnas švelniai trenka, drėkina, atgaivina ir aprūpina plaukus maitinamosiomis medžiagomis. Sudėtyje yra organinių arganų ir kokosų aliejų. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite drėgnus plaukus, įmasažuokite, nuskalaukite vandeniu.

ARGANICARE COCONUT plaukų šampūnas

ARGANICARE COCONUT
plaukų kondicionierius skirtas silpniems, labai sausiems ir nepaklusniems plaukams prižiūrėti.

ARGAN OIL & COCONUT linija, papildyta arganų ir kokosų aliejais, sukurta  maitinti ir drėkinti plaukus. Priemonės skatina plaukų augimą, suteikia žvilgesio ir apimtiems. Padeda išlaikyti plaukų kutikulės drėgmės pusiausvyrą, elastingumą. ARGANICARE COCONUT kondicionierius palaiko galvos odos ir plaukų drėgmės balansą. Padeda suvaldyti nepaklusnius plaukus, atkurti plaukų struktūrą iš vidaus. Priemonė suteikia plaukams elastingumo, žvilgesio ir daugiau apimties. Sudėtyje yra organinių arganų ir kokosų aliejų. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite drėgnus, šampūnu ištrinktus plaukus. Paskirstykite tolygiai, per visą plaukų ilgį, ypatingą dėmesį skirkite plaukų galiukams. Palikite 5 minutėms, nuskalaukite vandeniu.

ARGANICARE COCONUT plaukų kondicionierius

ARGANICARE COCONUT
plaukų kaukė skirta silpniems, labai sausiems ir nepaklusniems plaukams prižiūrėti.

ARGAN OIL & COCONUT linija, papildyta arganų ir kokosų aliejais, sukurta  maitinti ir drėkinti plaukus. Priemonės skatina plaukų augimą, suteikia žvilgesio ir apimtiems. Padeda išlaikyti plaukų kutikulės drėgmės pusiausvyrą, elastingumą. ARGANICARE COCONUT kaukė aprūpina plaukus vitaminų deriniu ir maitinamosiomis medžiagomis. Skatina plaukų augimą. Padeda kovoti su pleiskanomis, išvengti plaukų lūžinėjimo ir jų galiukų skilinėjimo. Sudėtyje yra organinių arganų ir kokosų aliejų. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite drėgnus, šampūnu ištrinktus plaukus. Paskirstykite tolygiai, per visą plaukų ilgį, ypatingą dėmesį skirkite plaukų galiukams. Palikite 10 minučių, nuskalaukite vandeniu.

ARGANICARE COCONUT plaukų kaukė

ARGANICARE FOR DRY & DAMAGED
plaukų šampūnas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

Arganų aliejus – šimtmečių senumo Maroko paslaptis, pasižyminti koncentruotu vitamino E šaltiniu. ARGAN + SHEA BUTTER yra unikaliai sukurta linija, skirta drėkinti plaukus, giliai maitinti ir atgaivinti, tuo pačiu apsaugant juos nuo žalingų aplinkos veiksnių. ARGANICARE FOR DRY & DAMAGED šampūnas aprūpina plaukus maitinamosiomis ir drėkinamosiomis medžiagomis. Jis švelniai trenka, atgaivina ir padeda suvaldyti nepaklusnius plaukus. Sugrąžina pažeistiems plaukams žvilgesį, suteikia šilko švelnumo ir didina jų apimtį. Sudėtyje yra arganų aliejaus. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite drėgnus plaukus, pamasažuokite, nuskalaukite vandeniu.

ARGANICARE FOR DRY & DAMAGED plaukų šampūnas

ARGANICARE FOR DRY & DAMAGED
plaukų kondicionierius skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

Arganų aliejus – šimtmečių senumo Maroko paslaptis, pasižyminti koncentruotu vitamino E šaltiniu. ARGAN + SHEA BUTTER yra unikaliai sukurta linija, skirta drėkinti plaukus, giliai maitinti ir atgaivinti, tuo pačiu apsaugant juos nuo žalingų aplinkos veiksnių. Atkuriamasis kondicionierius giliai drėkina ir atgaivina plaukus, suteikia jiems švelnumo ir žvilgesio. Reguliarus kondicionieriaus Naudojimas stiprina plaukus, padeda išvengti jų lūžinėjimo. Sudėtyje yra arganų aliejaus. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite drėgnus, šampūnu ištrinktus plaukus. Paskirstykite tolygiai, per visą plaukų ilgį, ypatingą dėmesį skirkite plaukų galiukams, palikite 2–3 minutėms, nuskalaukite vandeniu.

ARGANICARE FOR DRY & DAMAGED plaukų kondicionierius

ARGANICARE FOR DRY & DAMAGED LEAVE-IN
nenuplaunamas plaukų kondicionierius skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

ARGANICARE FOR DRY & DAMAGED LEAVE-IN apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio ir kasdienių plaukų priežiūros procedūrų, kurios daro įtaką plaukų kokybei (ultravioletinių spindulių poveikis, tarša, pakartotinis dažymas, dažnai naudojamas plaukų džiovintuvas, tiesintuvas). Plaukai aprūpinami maitinamosiomis medžiagomis, stiprinamas ir gerinamas jų elastingumas. Sudėtyje yra arganų ir sviestmedžių aliejaus, ramunėlių žiedų ekstrakto, vitamino E, pro-vitamino B5. Naudojimas: būtiną kiekį kondicionieriaus įpilkite į delną, patrinkite rankas ir įmasažuokite į plaukus. Formuokite šukuoseną kaip įprasta. Priemonę galima naudoti ant drėgnų arba sausų plaukų.

ARGANICARE FOR DRY & DAMAGED LEAVE-IN plaukų kondicionierius

ARGANICARE EXPRESS REPAIR
plaukų kondicionierius skirtas visų tipų, žvilgesį praradusiems, trapiems plaukams prižiūrėti.

Arganų aliejus – šimtmečių senumo Maroko paslaptis, pasižyminti koncentruotu vitamino E šaltiniu. ARGAN + SHEA BUTTER yra unikaliai sukurta linija, skirta drėkinti plaukus, giliai maitinti ir atgaivinti, tuo pačiu apsaugant juos nuo žalingų aplinkos veiksnių. Atkuriamasis kondicionierius gerina plaukų elastingumą, lygina paviršių, suteikia plaukams žvilgesio, atkuria struktūrą, užpildo pažeistas plaukų sritis skystuoju keratinu. Padeda atkurti sausus ir pažeistus plaukus, išvengti plaukų šiaušimosi ir plaukų galiukų skilinėjimo. Sudėtyje yra arganų aliejaus, šilko baltymų. Naudojimas: prieš naudojimą buteliuką gerai supurtykite. Purkškite ant šampūnu ištrinktų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Nenuskalaukite. Formuokite šukuoseną kaip įprasta.

ARGANICARE EXPRESS REPAIR plaukų kondicionierius

ARGANICARE CASTOR OIL
plaukų šampūnas

ARGANICARE CASTOR OIL linija idealiai tiks plaukams, kurie reguliariai dažomi, tiesinami ir veikiami kitomis plaukų formavimo priemonėmis. Ricinų ir arganų aliejų mišinys, vitaminas E stiprina, ramina ir apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo, slinkimo. Plaukai tampa švelnūs ir žvilgantys. Šampūnas švelniai trenka ir drėkina plaukus, skatina jų augimą. Jis gerina galvos odos būklę, padeda išvengti plaukų lūžinėjimo ir slinkimo. Sudėtyje yra ricinų ir arganų aliejų, vitamino E. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite drėgnus plaukus, įmasažuokite, nuskalaukite vandeniu.

ARGANICARE CASTOR OIL plaukų šampūnas

ARGANICARE CASTOR OIL
plaukų kondicionierius

ARGANICARE CASTOR OIL linija idealiai tiks plaukams, kurie reguliariai dažomi, tiesinami ir veikiami kitomis plaukų formavimo priemonėmis. Ricinų ir arganų aliejų mišinys, vitaminas E stiprina, ramina ir apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo, slinkimo. Plaukai tampa švelnūs ir žvilgantys. Atkuriamasis maitinamasis kondicionierius padeda palaikyti gerą plaukų būklę, skatina plaukų augimą. Aprūpina juos būtinu drėgmės kiekiu, gerina elastingumą. Padeda sutvarkyti nepaklusnius plaukus, išvengti jų lūžinėjimo ir slinkimo, kai atliekate plaukų dažymo arba kasdienes tiesinimo procedūras. Priemonė apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio, sukuria žvilgių ir vešlių plaukų efektą. Sudėtyje yra ricinų ir arganų aliejų, vitamino E. Naudojimas: būtinu kondicionieriaus kiekiu tepkite drėgnus, šampūnu ištrinktus plaukus. Paskirstykite tolygiai, per visą plaukų ilgį, ypatingą dėmesį skirkite plaukų galiukams. Palikite 2–3 minutėms, nuskalaukite vandeniu.

ARGANICARE CASTOR OIL plaukų kondicionierius

ARGANICARE plaukų priežiūros priemones ir dar daugiau puikų pasiūlymų rasite eurokos.lt


Paskelbta 2021 06 25