APIARIUM namų kvapai

APIARIUM HOME FRAGRANCE VANILLA AND MUSK
namų kvapas

Apiarium namų kvapas sukurtas siekiant nuosekliai ir ilgai kvėpinti Jūsų namus. Jis pasižymi vanilės ir muskuso aromatu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus - taip kvapas bus intensyvesnis. Galite pasirinkti 250 ml arba 100 ml namų kvapą.

APIARIUM HOME FRAGRANCE VANILLA AND MUSK namų kvapas 250 ml

 

APIARIUM HOME FRAGRANCE WATER AND SALT
namų kvapas

Apiarium namų kvapas sukurtas siekiant nuosekliai ir ilgai kvėpinti Jūsų namus. Jis pasižymi vandens ir druskos aromatu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus - taip kvapas bus intensyvesnis.

APIARIUM HOME FRAGRANCE WATER AND SALT namų kvapas 100 ml

APIARIUM HOME FRAGRANCE VANILLA AND ALMOND
namų kvapas

Apiarium namų kvapas sukurtas siekiant nuosekliai ir ilgai kvėpinti Jūsų namus. Jis pasižymi vanilės ir saldžiųjų migdolų aromatu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus - taip kvapas bus intensyvesnis.

APIARIUM HOME FRAGRANCE VANILLA AND ALMOND namų kvapas 100 ml

APIARIUM HOME FRAGRANCE TANGERINE AND BASIL
namų kvapas

Apiarium namų kvapas sukurtas siekiant nuosekliai ir ilgai kvėpinti Jūsų namus. Jis pasižymi mandarinų ir bazilikų aromatu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus - taip kvapas bus intensyvesnis.

APIARIUM HOME FRAGRANCE TANGERINE AND BASIL namų kvapas 100 ml

APIARIUM HOME FRAGRANCE TULIP AND POPPY
namų kvapas

Apiarium namų kvapas sukurtas siekiant nuosekliai ir ilgai kvėpinti Jūsų namus. Jis pasižymi tulpių ir aguonų aromatu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus - taip kvapas bus intensyvesnis.

APIARIUM HOME FRAGRANCE TULIP AND POPPY namų kvapas

APIARIUM HOME FRAGRANCE RICE AND ORCHID
namų kvapas

Apiarium namų kvapas sukurtas siekiant nuosekliai ir ilgai kvėpinti Jūsų namus. Jis pasižymi ryžių ir orchidėjų aromatu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus - taip kvapas bus intensyvesnis.

APIARIUM HOME FRAGRANCE RICE AND ORCHID namų kvapas 250 ml

APIARIUM HOME FRAGRANCE CEDAR AND PATCHOULI
namų kvapas

Apiarium namų kvapas sukurtas siekiant nuosekliai ir ilgai kvėpinti Jūsų namus. Jis pasižymi kedrų ir pačiulių aromatu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus - taip kvapas bus intensyvesnis. Galite pasirinkti 250 ml arba 100 ml namų kvapą.

APIARIUM HOME FRAGRANCE CEDAR AND PATCHOULI namų kvapas 250 ml

APIARIUM HOME FRAGRANCE AMBER AND JASMINE
namų kvapas

Apiarium namų kvapas sukurtas siekiant nuosekliai ir ilgai kvėpinti Jūsų namus. Jis pasižymi gintaro ir jazminų aromatu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus - taip kvapas bus intensyvesnis.

APIARIUM HOME FRAGRANCE AMBER AND JASMINE namų kvapas 100 ml

APIARIUM HOME FRAGRANCE PEACH AND GRAPEFRUIT
namų kvapas

Apiarium namų kvapas sukurtas siekiant nuosekliai ir ilgai kvėpinti Jūsų namus. Jis pasižymi persikų ir greipfrutų aromatu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus - taip kvapas bus intensyvesnis.

APIARIUM HOME FRAGRANCE PEACH AND GRAPEFRUIT namų kvapas 250 ml

APIARIUM HOME FRAGRANCE MELON AND FIG
namų kvapas

Apiarium namų kvapas sukurtas siekiant nuosekliai ir ilgai kvėpinti Jūsų namus. Jis pasižymi melionų ir figų aromatu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. 2 kartus per savaitę apverskite lazdeles, į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus - taip kvapas bus intensyvesnis.

APIARIUM HOME FRAGRANCE MELON AND FIG namų kvapas 250 ml

 

APIARIUM namų kvapus galite rasti šiose EUROKOS parduotuvėse:

VILNIUS

Ozo g. 18

PLC "OZAS"

KLAIPĖDA

Taikos pr. 61

PLC "AKROPOLIS"


Paskelbta 2019-12-31