ALKMENE rankų kremai

ALKMENE INTENSIVE
rankų kremas skirtas sausai, trūkinėti linkusiai odai prižiūrėti.

Intensyvaus poveikio kremas pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis. Jis odos paviršiuje padeda suformuoti drėgmę sulaikančią apsauginę plėvelę ir taip išvengti odos išsausėjimo. Priemonė tinka veganams. Kremo tūbelė pagaminta iš 60 % perdirbtų medžiagų. Sudėtyje nėra parabenų, silikonų, mineralinių aliejų, polietilengliklio (PEG), SLS, SLES. Sudėtyje yra alyvuogių aliejaus. Naudojimas: reikiamą kremo kiekį įmasažuokite į švarią ir sausą odą.

ALKMENE INTENSIVE rankų kremas

ALKMENE SENSITIVE
rankų balzamas skirtas sausai, ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti.

Balzamas gerina bendrą sausos, drėgmę praradusios odos būklę. Jis greitai įsigeria ir padeda atkurti būtiną drėgmės kiekį, palaikyti odos stangrumą. Priemonė tinka veganams. Balzamo tūbelė pagaminta iš 60 % perdirbtų medžiagų. Sudėtyje nėra parabenų, silikonų, mineralinių aliejų, polietilengliklio (PEG), SLS, SLES. Sudėtyje yra miškinių dedešvų ekstrakto. Naudojimas reikiamą kiekį kremo įmasažuokite į švarią ir sausą odą.

ALKMENE SENSITIVE rankų balzamas

ALKMENE RICH CONCENTRATE
rankų koncentratas skirtas suskirdusiai ir ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti.

Rankų koncentratas apsaugo ir puoselėja odą. Jis pasižymi drėkinamosiomis, atkuriamosiomis savybėmis, padeda išvengti odos išsausėjimo, nemalonaus tempimo pojūčio. Taip pat suteikia odai glotnumo ir švelnumo. Priemonė tinka veganams. Rankų koncentrato tūbelė pagaminta iš 60 % perdirbtų medžiagų. Sudėtyje nėra parabenų, silikonų, mineralinių aliejų, polietilengliklio (PEG), SLS, SLES. Sudėtyje yra medetkų ekstrakto. Naudojimas: reikiamą priemonės kiekį įmasažuoti į švarią ir sausą odą.

ALKMENE RICH CONCENTRATE rankų koncentratas

ALKMENE CARING
rankų kremas skirtas sausai odai prižiūrėti.

Drėkinamasis rankų kremas odos paviršiuje padeda suformuoti drėgmę sulaikančią apsauginę plėvelę. Taip pat jis suteikia odai švelnumo, glotnumo. Priemonė tinka veganams. Kremo tūbelė pagaminta iš 60 % perdirbtų medžiagų. Sudėtyje nėra parabenų, silikonų, mineralinių aliejų, polietilengliklio (PEG), SLS, SLES. Sudėtyje yra alijošių lapų sulčių. Naudojimas: reikiamą kiekį kremo įmasažuokite į švarią ir sausą odą.

ALKMENE CARING rankų kremas

 

ALKMENE rankų kremus ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šioje EUROKOS parduotuvėje:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „AKROPOLIS“


Paskelbta 2021 09 21