AHAVA veido priežiūros priemonės

AHAVA DEAD SEA NATURALS
veido ir akių valiklis skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Izraelio kompanija AHAVA tiki gamtos ir mokslo pusiausvyra. Pasaulyje ji garsi odos priežiūros priemonėmis su Negyvosios jūros regiono komponentais. Daugiau kaip prieš 30 metų Izraelio mokslininkų komanda pasiryžo nuodugniai išstudijuoti Negyvosios jūros mineralus, kurti naujas odos priežiūros technologijas ir priemones. Švelnus mineralinis valiklis, gaivinamasis pienelis ir makiažo valiklis viename valo ir atgaivina odą. Priemonė pašalina makiažą, odos nešvarumus ir sutraukia poras, padeda subalansuoti odos pH lygį. Sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų, dumblių ir datulių ekstraktų. Naudojimas: valykite veidą valikliu sudrėkintu vatos lapeliu. Nenuplaukite.

AHAVA DEAD SEA NATURALS veido ir akių valiklis

AHAVA DEAD SEA NATURALS
paakių kremas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Izraelio kompanija AHAVA tiki gamtos ir mokslo pusiausvyra. Pasaulyje ji garsi odos priežiūros priemonėmis su Negyvosios jūros regiono komponentais. Daugiau kaip prieš 30 metų Izraelio mokslininkų komanda pasiryžo nuodugniai išstudijuoti Negyvosios jūros mineralus, kurti naujas odos priežiūros technologijas ir priemones. Mineralinis paakių kremas pasižymi glotninamosiomis ir skaistinamosiomis savybėmis. Priemonė padeda palaikyti gerą odos būklę, kad oda būtų skaistesnė ir lygesnė. Sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų. Naudojimas: rytais ir vakarais tepkite švarią paakių odą.

AHAVA DEAD SEA NATURALS paakių kremas

AHAVA DEAD SEA NATURALS SPF20
veido drėkiklis skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Izraelio kompanija AHAVA tiki gamtos ir mokslo pusiausvyra. Pasaulyje ji garsi odos priežiūros priemonėmis su Negyvosios jūros regiono komponentais. Daugiau kaip prieš 30 metų Izraelio mokslininkų komanda pasiryžo nuodugniai išstudijuoti Negyvosios jūros mineralus, kurti naujas odos priežiūros technologijas ir priemones. Mineralinis veido drėkiklis pasižymi drėkinamosiomis ir apsauginėmis savybėmis. Priemonė apsaugo odą, užtikrina tolygų odos atspalvį, padeda palaikyti gerą odos būklę, kad oda būtų skaistesnė ir lygesnė. Sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų. Naudojimas: kiekvieną dieną tepkite švarią veido odą.

AHAVA DEAD SEA NATURALS SPF20 veido drėkiklis

AHAVA DEAD SEA NATURALS
dieninis veido kremas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Izraelio kompanija AHAVA tiki gamtos ir mokslo pusiausvyra. Pasaulyje ji garsi odos priežiūros priemonėmis su Negyvosios jūros regiono komponentais. Daugiau kaip prieš 30 metų Izraelio mokslininkų komanda pasiryžo nuodugniai išstudijuoti Negyvosios jūros mineralus, kurti naujas odos priežiūros technologijas ir priemones. Dieninis veido kremas pasižymi drėkinamosiomis savybėmis. Priemonė greitai įsigeria į odą ir užtikrina gilų, ilgalaikį odos drėkinimą. Sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų. Naudojimas: kasdien tepkite švarų veidą.  

AHAVA DEAD SEA NATURALS dieninis veido kremas

AHAVA DEAD SEA NATURALS
veido valomoji želė skirta visų tipų odai prižiūrėti.

Izraelio kompanija AHAVA tiki gamtos ir mokslo pusiausvyra. Pasaulyje ji garsi odos priežiūros priemonėmis su Negyvosios jūros regiono komponentais. Daugiau kaip prieš 30 metų Izraelio mokslininkų komanda pasiryžo nuodugniai išstudijuoti Negyvosios jūros mineralus, kurti naujas odos priežiūros technologijas ir priemones. Valomoji veido želė - energizuojamasis veido prausiklis kruopščiai ir švelniai valo odą. Priemonė padeda pašalinti nešvarumus, nepažeidžia natūralios odos drėgmės pusiausvyros, todėl oda tampa gaivi, lygi ir elastinga. Sudėtyje yra Negyvosios jūros vandens, maitinamųjų medžiagų. Naudojimas: tepkite drėgną veidą ir švelniai masažuokite. Kruopščiai nuplaukite vandeniu.  

AHAVA DEAD SEA NATURALS veido valomoji želė

AHAVA DEAD SEA NATURALS
veido šveitiklis skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Izraelio kompanija AHAVA tiki gamtos ir mokslo pusiausvyra. Pasaulyje ji garsi odos priežiūros priemonėmis su Negyvosios jūros regiono komponentais. Daugiau kaip prieš 30 metų Izraelio mokslininkų komanda pasiryžo nuodugniai išstudijuoti Negyvosios jūros mineralus, kurti naujas odos priežiūros technologijas ir priemones. Mineralinis veido šveitiklis pasižymi gaivinamosiomis savybėmis. Priemonė valo odą ir gerina jos tekstūrą. Oda tampa švari, švelni ir spindinti. Sudėtyje yra Negyvosios jūros purvo ir mineralų. Naudojimas: šveitikliu tepkite drėgną odą, švelniais judesiais pamasažuokite. Nuplaukite šiltu vandeniu.

AHAVA DEAD SEA NATURALS veido šveitiklis

AHAVA DEAD SEA NATURALS
naktinis veido kremas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Izraelio kompanija AHAVA tiki gamtos ir mokslo pusiausvyra. Pasaulyje ji garsi odos priežiūros priemonėmis su Negyvosios jūros regiono komponentais. Daugiau kaip prieš 30 metų Izraelio mokslininkų komanda pasiryžo nuodugniai išstudijuoti Negyvosios jūros mineralus, kurti naujas odos priežiūros technologijas ir priemones. Mineralinis drėkinamasis  naktinis veido kremas atkuria, natūraliai drėkina ir aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis. Negyvosios jūros mineralų padeda palaikyti gerą odos būklę, kad oda būtų atgaivinta ir švytinti. Sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų. Naudojimas: prieš miegą tepkite švarų veidą.

AHAVA DEAD SEA NATURALS naktinis veido kremas

AHAVA DEAD SEA NATURALS PURIFYING
veido kaukė skirta visų tipų odai prižiūrėti.

Izraelio kompanija AHAVA tiki gamtos ir mokslo pusiausvyra. Pasaulyje ji garsi odos priežiūros priemonėmis su Negyvosios jūros regiono komponentais. Daugiau kaip prieš 30 metų Izraelio mokslininkų komanda pasiryžo nuodugniai išstudijuoti Negyvosios jūros mineralus, kurti naujas odos priežiūros technologijas ir priemones. Mineralinė valomoji purvo kaukė giliai valo odą, pašalina nešvarumus iš vidaus, kad oda būtų gaivi ir spindinti. Sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų ir purvo. Naudojimas: gausiai tepkite veidą. Netepkite aplink akis. Palikite 2 minutėms ir nuplaukite vandeniu.

AHAVA DEAD SEA NATURALS PURIFYING veido kaukė

AHAVA veido priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų raiste šiose EUROKOS parduotuvėse:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Šiauliai

Tilžės g. 225

PC „TILŽĖ“

Mažeikiai

Senkelio g. 14a/Žemaitijos g. 72

PC „EIFELIS“

Šiauliai

Pramonės g. 6

PC „BRUKLINAS“

Tauragė

J.Tumo - Vaižganto g. 110

 

Utena

J. Basanavičiaus g. 52

PC „SENUKAI“

Zarasai

Vytauto g. 28

PC „NORFA“

Visaginas

Veteranų g. 2

PC „DOMINO“

Ignalina

Taikos g. 11

 

Marijampolė

Bažnyčios g. 38

PC „MAXIMA“

Kėdainiai

J. Basanavičiaus g. 80

PC „IKI“

Kaunas

Pramonės pr. 29

PC „MAXIMA“

Kaišiadorys

Gedimino g. 116

PC „IKI“

Kaunas

Savanorių pr. 255

PC „HYPER MAXIMA“

Kaunas

K. Baršausko g. 66a

PLC „MOLAS“

Vilnius

Viršuliškių g. 40

PC „MADA“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Vilnius

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

Vilnius

Gedimino pr. 16 / Vilniaus g. 10

PC „CENTRO PASAŽAS“

Vilnius

Genių g. 17A

 

Vilnius

Vytauto Pociūno g. 8

PC „VILNIUS OUTLET“

Klaipėda

Laukininkų  g. 19

PC „IKI“

Klaipėda

Taikos pr. 61

PLC „AKROPOLIS“

Klaipėda

Taikos pr. 66 A

PC „GRANDUS“

Telšiai

Gedimino g. 8

PC „NORFA“

Šilutė

Miško g. 7

PC „MAXIMA“

Šilalė

Dariaus ir Girėno g. 18

 

Kretinga

Vytauto g.1 /Rotušės a.3

 


Paskelbta 2021 11 18