AA MEN NATURAL CARE vyrų odos priežiūros priemonės

AA MEN NATURAL CARE SOOTHING
losjonas po skutimosi

AA MEN losjonas po skutimosi atkuria, drėkina ir atgaivina odą. Priemonė suteikia odai švelnumo ir gerina jos elastingumą. Sudėtyje yra alijošių, hamamelių vandens. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite odą po kiekvieno skutimosi.

AA MEN NATURAL CARE SOOTHING losjonas po skutimosi

AA MEN NATURAL CARE ANTI-WRINKLE
vyrų veido kremas

AA MEN NATURAL veido kremas padeda prižiūrėti brandžios odos požymių turinčią odą. Priemonė suteikia odai glotnumo, atkuria ir aprūpina maitinamosiomis medžiagomis. Sudėtyje yra apynių ir rozmarinų ekstraktų. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas rytais ir vakarais kremu tepkite švarią veido odą.

AA MEN NATURAL CARE ANTI-WRINKLE vyrų veido kremas

AA MEN NATURAL CARE MOISTURISING
vyrų veido kremas

Drėkinamasis AA MEN kremas intensyviai drėkina odą, derina jos elastingumą ir palaiko gerą odos būklę. Sudėtyje yra rozmarinų ekstrakto, alijošių. Sudėtyje yra 98% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: rytais ir vakarais kremu tepkite švarią veido odą.

AA MEN NATURAL CARE MOISTURISING vyrų veido kremas

AA MEN NATURAL CARE SOOTHING
balzamas po skutimosi

AA MEN balzamas po skutimosi atkuria, drėkina ir atgaivina paraudusią po skutimosi odą. Priemonė suteikia švelnumo ir gerina odos elastingumą. Sudėtyje yra hamamelių vandens, rozmarinų ekstrakto. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: būtinu kiekiu tepkite odą po kiekvieno skutimosi.

AA MEN NATURAL CARE SOOTHING balzamas po skutimosi

AA MEN NATURAL CARE
vyrų valomoji veido želė

AA MEN vyrų valomoji veido želė valo odą, sutraukia poras ir suteikia odai matinį atspalvį. Priemonė drėkina ir atgaivina odą. Sudėtyje yra kktyvuotos anglies, apynių ekstrakto. Sudėtyje yra 96% natūralios kilmės veikliųjų medžiagų. Naudojimas: rytais ir vakarais tepkite sudrėkintą veidą, masažuokite, kol atsiras putų, nuplaukite vandeniu.

AA MEN NATURAL CARE vyrų valomoji veido želė

AA MEN NATURAL CARE vyrų odos priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šioje EUROKOS parduotuvėje:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „AKROPOLIS“


Paskelbta 2021 09 29