WHEN veido kaukės iš Korėjos

WHEN kosmetikos prekės ženklą sukūrė korėjiečių sveikatos priežiūros specialistas Jin Han Lee. Jis norėjo sukurti odos priežiūros priemonės, kurios savo aukšta kokybe prilygtų dermatologų klinikoms ir būtų prieinamos bei tinkamos moterims, kurios gyvena įtemptą šiuolaikinį gyvenimą. WHEN prekės ženklo įkūrėjas Jin Han Lee siekė, kad specialistų patirtis būtų pateikiama patikrintais būdais – kaukėmis. WHEN veido priežiūros kaukės – tai priemonės, kurių rezultatus galite pamatyti beveik akimirksniu ir visur, kai tik Jūsų odai reikia mini SPA malonumų.

WHEN GLAMOUR BASE
veido kaukė

Bioceliuliozės lakštinė veido kaukė drėkina ir gerina odos būklę. Naudojimas: veidą nuprauskite, nusausinkite rankšluosčiu. Atidarykite pakuotę, išimkite ir išskleiskite 3 sluoksnių kaukę (plastiko plėvelė - lakštinė kaukė - popierius). Nuimkite popierių ir plastiko plėvelę, dėkite kaukę ant veido, išlyginkite pagal veido kontūrus. Palikite kaukę 30 minučių. Kaukę nuimkite, o skysčio perteklių įmasažuokite į veido ir kaklo odą. Nenuplaukite.

WHEN GLAMOUR BASE veido kaukė 23 ml

 

 

 

 

 

 

 

WHEN TRAVELMATE
veido kaukė skirta vėjo nugairintai, dėl sauso salono oro drėgmę praradusiai odai prižiūrėti.

Bioceliuliozės lakštinė veido kaukė padeda atkurti ir atgaivinti odą. Naudojimas: veidą nuprauskite, nusausinkite rankšluosčiu. Atidarykite pakuotę, išimkite ir išskleiskite 3 sluoksnių kaukę (plastiko plėvelė - lakštinė kaukė - popierius). Nuimkite popierių ir plastiko plėvelę, dėkite kaukę ant veido, išlyginkite pagal veido kontūrus. Palikite kaukę 30 minučių. Kaukę nuimkite, o skysčio perteklių įmasažuokite į veido ir kaklo odą. Nenuplaukite.

WHEN TRAVELMATE veido kaukė 23 ml

 

 

 

 

 

 

 

WHEN THE LAST CHOICE
veido kaukė

Bioceliuliozės lakštinė veido kaukė intensyviai drėkina odą. Naudojimas: veidą nuprauskite, nusausinkite rankšluosčiu. Atidarykite pakuotę, išimkite ir išskleiskite 3 sluoksnių kaukę (plastiko plėvelė - lakštinė kaukė - popierius). Nuimkite popierių ir plastiko plėvelę, dėkite kaukę ant veido, išlyginkite pagal veido kontūrus. Palikite kaukę 30 minučių. Kaukę nuimkite, o skysčio perteklių įmasažuokite į veido ir kaklo odą. Nenuplaukite.

WHEN THE LAST CHOICE veido kaukė 23 ml

 

 

 

 

 

 

 

SIMPLY WHEN WATER WISH
veido kaukė skirta sausai odai prižiūrėti.

Švelnaus audinio kaukė sudrėkinta gaivinamuoju serumu ir pasižymi drėkinamosiomis savybėmis. Sudėtyje yra alavijų ekstrakto, avižų ekstrakto. Naudojimas: veidą nuprauskite, nusausinkite rankšluosčiu. Atidarykite pakuotę, išimkite ir išskleiskite kaukę. Dėkite kaukę ant veido, stebėkite akių, nosies ir burnos sritį. Palikite kaukę 10 - 20 minučių, kol serumas įsigers į odą. Kaukę nuimkite, o skysčio perteklių įmasažuokite į veido ir kaklo odą. Nenuplaukite.

SIMPLY WHEN WATER WISH veido kaukė 23 ml

 

 

 

 

 

 

 

SIMPLY WHEN COSMIC CALM
veido kaukė

Švelnaus audinio kaukė sudrėkinta gaivinamuoju serumu ir pasižymi raminamosiomis savybėmis. Sudėtyje yra arbatmedžių aliejaus, medetkų ekstrakto, arnikų žiedų ekstrakto. Naudojimas: veidą nuprauskite, nusausinkite rankšluosčiu. Atidarykite pakuotę, išimkite ir išskleiskite kaukę. Dėkite kaukę ant veido, stebėkite akių, nosies ir burnos sritį. Palikite kaukę 10 - 20 minučių, kol serumas įsigers į odą. Kaukę nuimkite, o skysčio perteklių įmasažuokite į veido ir kaklo odą. Nenuplaukite.

SIMPLY WHEN COSMIC CALM veido kaukė 23 ml

 

 

 

 

 

 

 

SIMPLY WHEN SNOW SONG
veido kaukė

Skaistinamoji veido kaukė padeda suvienodinti odos atspalvį. Švelnaus audinio kaukė sudrėkinta gaivinamuoju serumu gerina odos būklę. Sudėtyje yra niacinamido, vitamino C. Naudojimas: veidą nuprauskite, nusausinkite rankšluosčiu. Atidarykite pakuotę, išimkite ir išskleiskite kaukę. Dėkite kaukę ant veido, stebėkite akių, nosies ir burnos sritį. Palikite kaukę 10 - 20 minučių, kol serumas įsigers į odą. Kaukę nuimkite, o skysčio perteklių įmasažuokite į veido ir kaklo odą. Nenuplaukite.

SIMPLY WHEN SNOW SONG veido kaukė 23 ml

 

 

 

 

 

 

 

WHEN BERRY DUAL
veido kaukė

Dvigubos tekstūros - gelio ir kremo naktinė veido kaukė drėkina, atgaivina, jaunina ir padeda atkurti pavargusią odą nakties miego metu. Sudėtyje yra uogų derinio, Šveicarijos edelveisų kamieninių ląstelių, adenozino, sviestmedžių sviesto, „Vegfruit 6“ - šešiais augalinių komponentų. Naudojimas: prieš nakties miegą, būtiną gelio ir kremo kiekį sumaišykite ant rankos. Storu sluoksniu tepkite švarią odą. Palikite nakčiai, nenuplaukite.

WHEN BERRY DUAL veido kaukė 30 ml

 

 

 

 

 

 

 

WHEN CREAMY MUD
veido kaukė

Kaukė valo ir sutraukia poras. Ji atgaivina odą. Sudėtyje yra amazonės molio, pipirmėčių aliejaus. Naudojimas: vidutiniu kaukės sluoksniu tepkite švarią odą. Netepkite aplink akis ir lūpas. Palikite 10 - 15 minučių. Masažuokite veidą švelniais judesiais, taip pašalinsite odos nešvarumus. Nuplaukite vandeniu.

WHEN CREAMY MUD veido kaukė 30 ml

 

 

 

 

 

 

 

WHEN ROSE COCONUT
šveičiamoji veido kaukė

Šveičiamoji veido kaukė švelniai nušveičia ir atgaivina odą. Ji skaistina ir suteikia glotnumo. Sudėtyje yra kokosų pudros, Prancūzijos rožių aliejaus, vandens. Naudojimas: storu sluoksniu tepkite sudrėkintą odą. Netepkite aplink akis. Palikite 2 - 5 minutėms. Švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite odą, taip pašalinsite negyvas odos ląsteles ir inkštirus. Nuplaukite veidą vandeniu.

WHEN ROSE COCONUT šveičiamoji veido kaukė 30 ml

 

 

 

 

 

 

 

WHEN veido kaukes galite įsigyti elektroninėje EUROKOS parduotuvėje.