WELLMAXX veido skysčiai ampulėse

WELLMAXX CONCENTRATES ANTI WRINKLE BOOST
veido skystis ampulėse

Koncentruotas skystis ampulėse padeda palaikyti gerą odos būklę. Priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos pasižymi išskirtiniu standinamuoju ir glotninamuoju poveikiais. Jos gali padėti vizualiai sumažinti brandžios odos linijų matomumą. Sudėtyje yra kelių tipų hialurono rūgšties, veikliosios medžiagos Easyliance, kinrožių žiedų ekstrakto, vitaminų, mineralų ir antioksidantų. Naudojimas: ryte ir (arba) vakare tepkite nuvalytą odą skysčiu. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad gerai įsigertų į odą. Tada tepkite priežiūros priemonę. Rekomenduojama naudoti veido skystį 7 dienas.

WELLMAXX CONCENTRATES ANTI WRINKLE BOOST veido skystis ampulėse (7 x 2 ml)

WELLMAXX CONCENTRATES + VITAMINS
veido skystis ampulėse

Koncentruotas skystis ampulėse padeda puoselėti gyvybingumą praradusią odą. Priemonė gerina jos elastingumą ir standumą. Odos tekstūra vizualiai atrodys geresnė, glotnesnė. Sudėtyje yra: vitaminų derinio A, C, E B5 ir biotino. Naudojimas: ryte ir (arba) vakare tepkite nuvalytą odą skysčiu. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad skystis gerai įsigertų. Tada tepkite priežiūros priemonę.

WELLMAXX CONCENTRATES + VITAMINS veido skystis ampulėse (7 x 2 ml)

WELLMAXX CONCENTRATES + SWEET ALMOND
veido skystis ampulėse

Koncentruotas skystis ampulėse padeda puoselėti odą. Priemonė ją atgaivina ir standina, pasižymi atkuriamosiomis savybėmis bei vizualiai dailina veido bruožus. Oda tampa elastingesnė, glotnesnė. Sudėtyje yra: saldžiųjų migdolų ekstrakto. Naudojimas: ryte ir (arba) vakare tepkite nuvalytą odą. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad gerai įsigertų į odą. Tada tepkite priežiūros priemonę.

WELLMAXX CONCENTRATES + SWEET ALMOND veido skystis ampulėse (7 x 2 ml)

WELLMAXX CONCENTRATES + EVENING PRIMROSE
veido skystis ampulėse

Koncentruotas skystis ampulėse padeda palaikyti gerą odos būklę. Jis pasižymi atkuriamosiomis savybėmis, gerina odos elastingumą, standumą, glotnina ją. Sudėtyje yra: nakvišų aliejaus. Naudojimas: ryte ir (arba) vakare tepkite nuvalytą odą. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad gerai įsigertų į odą. Tada tepkite priežiūros priemonę.

WELLMAXX CONCENTRATES + EVENING PRIMROSE veido skystis ampulėse (7 x 2 ml)

WELLMAXX PHASE2 SOLUTION CONCENTRATES REFINE
veido skystis ampulėse skirtas normaliai, brandžiai arba brandžios odos požymių turinčiai odai prižiūrėti.

Koncentruotas skystis ampulėse padeda palaikyti gerą gyvybingumą praradusios odos būklę. Jis pasižymi glotninamuoju ir atkuriamuoju poveikiu. Priemonė atgaivina odą ir aprūpina ją būtinu drėgmės kiekiu, taip pat suvienodina odos atspalvį. Sudėtyje yra: didelės dozės hialurono rūgšties derinio, saldžiųjų migdolų aliejaus, veikliosios medžiagos XEP™ - 018, karnozino ir niacino. Naudojimas: ryte ir (arba) vakare tepkite nuvalytą odą skysčiu. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad priemonė gerai įsigertų.

WELLMAXX PHASE2 SOLUTION CONCENTRATES REFINE veido skystis ampulėse

WELLMAXX PHASE2 SOLUTION CONCENTRATES REFRESH
veido skystis ampulėse skirtas pavargusiai odai prižiūrėti.

Koncentruotas skystis ampulėse padeda palaikyti gerą gyvybingumą praradusios odos būklę. Jis pasižymi atkuriamosiomis savybėmis, drėkina ir atgaivina odą. Priemonė taip pat padeda apsaugo ją nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio, gerina odos barjerinę funkciją. Sudėtyje yra: vitaminų C, B5, B3 ir B6, didelės dozės hialurono rūgšties derinio, saldžiųjų migdolų aliejaus. Naudojimas: ryte ir (arba) vakare tepkite nuvalytą odą skysčiu. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad priemonė gerai įsigertų.

WELLMAXX PHASE2 SOLUTION CONCENTRATES REFRESH veido skystis ampulėse

WELLMAXX veido skysčius ampulėse bei dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2021 01 11