VITANATIV plaukų priežiūros priemonės

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI SECCHI
plaukų šampūnas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams.

VITANATIV CAPELLI SECCHI plaukų priežiūros priemonių linija padeda prižiūrėti sausus ir pažeistus plaukus. Priemonės padeda atgaivinti plaukus, suteikdamos jiems energijos ir gyvybingumo. Aliuminio pakuotė tapo nepakeičiamu standartu kuriant pažangų, ekologiškai tvarų produktą, kuris tenkina vartotojų lūkesčius, pradedant medžiagų kokybe ir baigiant dizaino patrauklumu ir gaminių poveikiu aplinkai. Aliuminis yra 100% perdirbamas. VITANATIV CAPELLI SECCHI šampūnas švelniai trenka, stiprina ir atgaivina plaukus. Priemonė aprūpina plaukus maitinamosiomis medžiagomis, suteikia jiems apimties. Sudėtyje yra organinių kokosų ir migdolų ekstraktų. Naudojimas: paskirstykite šampūną ant drėgnų plaukų. Švelniai masažuokite ir nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite ir kitas VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI SECCHI plaukų priežiūros priemones.

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI SECCHI plaukų šampūnas

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI SECCHI
plaukų balzamas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

VITANATIV CAPELLI SECCHI plaukų priežiūros priemonių linija padeda prižiūrėti sausus ir pažeistus plaukus. Priemonės padeda atgaivinti plaukus, suteikdamos jiems energijos ir gyvybingumo. Aliuminio pakuotė tapo nepakeičiamu standartu kuriant pažangų, ekologiškai tvarų produktą, kuris tenkina vartotojų lūkesčius, pradedant medžiagų kokybe ir baigiant dizaino patrauklumu ir gaminių poveikiu aplinkai. Aliuminis yra 100% perdirbamas. Plaukų balzamas aprūpina plaukus maitinamosiomis medžiagomis, suteikia jiems gyvybingumo ir energijos. Priemonė stiprina plaukus, suteikia jiems žvilgesio, apimties ir elastingumo. Sudėtyje yra organinių kokosų ir migdolų ekstraktų. Naudojimas: balzamu tepkite šampūnu ištrinktus, drėgnus plaukus. Palikite 2–3 minutėms. Nuskalaukite vandeniu. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite ir kitas VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI SECCHI plaukų priežiūros priemones.

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI SECCHI plaukų balzamas

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI SECCHI
plaukų serumas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

VITANATIV CAPELLI SECCHI plaukų priežiūros priemonių linija padeda prižiūrėti sausus ir pažeistus plaukus. Priemonės padeda atgaivinti plaukus, suteikdamos jiems energijos ir gyvybingumo. Aliuminio pakuotė tapo nepakeičiamu standartu kuriant pažangų, ekologiškai tvarų produktą, kuris tenkina vartotojų lūkesčius, pradedant medžiagų kokybe ir baigiant dizaino patrauklumu ir gaminių poveikiu aplinkai. Aliuminis yra 100% perdirbamas. Plaukų serumas suteikia jiems apimties, elastingumo, žvilgesio ir gyvybingumo. Priemonė stiprina plaukus, aprūpina juos maitinamosiomis medžiagomis. Sudėtyje yra organinių kokosų ir migdolų ekstraktų. Naudojimas: serumu purkškite rankšluosčiu nusausintus plaukus per visą ilgį, siekiant palengvinti plaukų formavimą, suteikti glotnumo ir išskirtinio žvilgesio. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite ir kitas VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI SECCHI plaukų priežiūros priemones.

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI SECCHI plaukų serumas

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI MOSSI E RICCI
plaukų šampūnas skirtas banguotiems ir garbanotiems plaukams prižiūrėti.

VITANATIV CAPELLI MOSSI E RICCI plaukų priežiūros linija padeda prižiūrėti banguotus ir garbanotus plaukus. Priemonės rūpinasi garbanomis ir plaukų bangomis bei padeda jas išlaikyti žavingas, ryškias ir blizgias, atsparias vėjui ir drėgmei visą dieną. Aliuminio pakuotė tapo nepakeičiamu standartu kuriant pažangų, ekologiškai tvarų produktą, kuris tenkina vartotojų lūkesčius, pradedant medžiagų kokybe ir baigiant dizaino patrauklumu ir gaminių poveikiu aplinkai. Aliuminis yra 100% perdirbamas. Plaukų šampūnas švelniai trenka, atkuria ir atgaivina plaukus. Priemonė suteikia jiems žvilgesio, švelnumo ir rūpinasi natūraliu plaukų grožiu. Sudėtyje yra aviečių, šeivamedžių, linų sėmenų ir šalavijų ekstraktų. Naudojimas: paskirstykite šampūną ant drėgnų plaukų. Švelniai masažuokite ir nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite ir kitas VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI MOSSI E RICCI  plaukų priežiūros priemones.

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI MOSSI E RICCI plaukų šampūnas

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI MOSSI E RICCI
plaukų balzamas skirtas banguotiems ir garbanotiems plaukams prižiūrėti.

VITANATIV CAPELLI MOSSI E RICCI plaukų priežiūros linija padeda prižiūrėti banguotus ir garbanotus plaukus. Priemonės rūpinasi garbanomis ir plaukų bangomis bei padeda jas išlaikyti žavingas, ryškias ir blizgias, atsparias vėjui ir drėgmei visą dieną. Aliuminio pakuotė tapo nepakeičiamu standartu kuriant pažangų, ekologiškai tvarų produktą, kuris tenkina vartotojų lūkesčius, pradedant medžiagų kokybe ir baigiant dizaino patrauklumu ir gaminių poveikiu aplinkai. Aliuminis yra 100% perdirbamas. Plaukų balzamas padeda kovoti su nepaklusniomis garbanomis ir išvengti plaukų vėlimosi. Priemonė suteikia plaukams gyvybingumo ir rūpinasi natūraliu jų grožiu. Sudėtyje yra aviečių, šeivamedžių, linų sėmenų ir šalavijų ekstrakto. Naudojimas: balzamu tepkite šampūnu ištrinktus, drėgnus plaukus. Palikite 2–3 minutėms. Nuskalaukite vandeniu. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite ir kitas VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI MOSSI E RICCI  plaukų priežiūros priemones.

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI MOSSI E RICCI plaukų balzamas

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI MOSSI E RICCI
plaukų kremas skirtas banguotiems ir garbanotiems plaukams prižiūrėti.

VITANATIV CAPELLI MOSSI E RICCI plaukų priežiūros linija padeda prižiūrėti banguotus ir garbanotus plaukus. Priemonės rūpinasi garbanomis ir plaukų bangomis bei padeda jas išlaikyti žavingas, ryškias ir blizgias, atsparias vėjui ir drėgmei visą dieną. Aliuminio pakuotė tapo nepakeičiamu standartu kuriant pažangų, ekologiškai tvarų produktą, kuris tenkina vartotojų lūkesčius, pradedant medžiagų kokybe ir baigiant dizaino patrauklumu ir gaminių poveikiu aplinkai. Aliuminis yra 100% perdirbamas. Plaukų kremas pabrėžia ir paryškina garbanas. Priemonė palengvina plaukų šukavimą, suteikia jiems gyvybingumo ir rūpinasi natūraliu plaukų grožiu. Sudėtyje yra aviečių, šeivamedžių, linų sėmenų ir šalavijų ekstraktų. Naudojimas: kremu tepkite šampūnu ištrinktus, rankšluosčiu nusausintus plaukus. Tolygiai paskirstykite per visą jų ilgį, nuo šaknų iki galiukų. Nenuskalaukite. Formuokite plaukus, naudojant difuzorių arba pirštais. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite ir kitas VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI MOSSI E RICCI  plaukų priežiūros priemones.

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI MOSSI E RICCI plaukų kremas

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI LISCI
plaukų šampūnas skirtas tiesiems plaukams prižiūrėti.

VITANATIV CAPELLI LISCI plaukų priežiūros priemonės padeda prižiūrėti tiesius plaukus. Priemonės suteikia jiems gyvybingumo ir energijos, apsaugo nuo nepageidaujamo plaukų garbanojimosi. Aliuminio pakuotė tapo nepakeičiamu standartu kuriant pažangų, ekologiškai tvarų produktą, kuris tenkina vartotojų lūkesčius, pradedant medžiagų kokybe ir baigiant dizaino patrauklumu ir gaminių poveikiu aplinkai. Aliuminis yra 100% perdirbamas. Plaukų šampūnas švelniai trenka ir atkuria plaukus. Priemonė pasižymi glotninamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, suteikia plaukams žvilgesio ir gyvybingumo. Sudėtyje yra organinių linų sėmenų, erškėtuogių, ryžių baltymų ir kanapių sėklų ekstraktų. Naudojimas: paskirstykite šampūną ant drėgnų plaukų. Švelniai masažuokite ir nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite ir kitas VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI LISCI plaukų priežiūros priemones.

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI LISCI plaukų šampūnas

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI LISCI
plaukų kaukė skirta tiesiems plaukams prižiūrėti.

VITANATIV CAPELLI LISCI plaukų priežiūros priemonės padeda prižiūrėti tiesius plaukus. Priemonės suteikia jiems gyvybingumo ir energijos, apsaugo nuo nepageidaujamo plaukų garbanojimosi. Aliuminio pakuotė tapo nepakeičiamu standartu kuriant pažangų, ekologiškai tvarų produktą, kuris tenkina vartotojų lūkesčius, pradedant medžiagų kokybe ir baigiant dizaino patrauklumu ir gaminių poveikiu aplinkai. Aliuminis yra 100% perdirbamas. Plaukų kaukė glotnina ir padeda prižiūrėti tiesius plaukus. Priemonė gerina plaukų struktūrą, suteikia jiems žvilgesio ir apsaugo natūralų plaukų grožį. Sudėtyje yra organinių linų sėmenų, erškėtuogių, ryžių baltymų ir kanapių sėklų ekstraktų. Naudojimas: paskirstykite kaukę ant drėgnų, šampūnu ištrinktų plaukų, nuo šaknų iki galiukų. Švelniai masažuokite. Palikite 1–5 minutėms. Nuskalaukite vandeniu. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudoti ir kitas VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI LISCI plaukų priežiūros priemones.

VITANATIV ECO PROFESSIONAL CAPELLI LISCI plaukų kaukė

VITANATIV plaukų priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šiose EUROKOS parduotuvėse:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Šiauliai

Aido g. 8

PLC „AKROPOLIS“

Šiauliai

Tilžės g. 109

PC „SAULĖS MIESTAS“

Naujoji Akmenė

V. Kudirkos g. 2

 

Kelmė

Šilingo g. 5

PC „NORFA“

Tauragė

J.Tumo - Vaižganto g. 110

 

Biržai

Vytauto g. 22

 

Pasvalys

Vilniaus g. 48

PC „MAXIMA“

Ukmergė

Vytauto g. 113   Dukstyna

PC „EIFELIS“

Kazlų Rūda

M. Valančiaus g. 7

PC „MAXIMA“

Varėna

Vytauto g. 18

PC „IKI“

Kaunas

Savanorių pr. 346

PC „SAVAS“

Kaunas

Savanorių pr. 255

PC „HYPER MAXIMA“

Kaunas

Karaliaus Mindaugo pr. 49

PLC „AKROPOLIS“

Kaunas

Islandijos pl. 32

PLC „MEGA“

Panevėžys

Savitiškio g. 61

PLC „RYO“

Vilnius

Upės g. 9

PC „CUP“

Vilnius

Viršuliškių g. 40

PC „MADA“

Vilnius

Justiniškių g. 91

PC „NORFA“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Šalčininkai

Vilniaus g. 28

 

Vilnius

Lakūnų g. 24

PC „PARKAS“

Vilnius

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

Vilnius

Jeruzalės g. 4

PC „RIMI“

Vilnius

Priegliaus g. 1

PC „PUPA“

Vilnius

Genių g. 17A

 

Vilnius

Šiaurės g. 37

 

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „AKROPOLIS“

Klaipėda

Taikos pr. 61

PLC „AKROPOLIS“

Klaipėda

H. Manto g. 90-1

PC „STUDLENDAS“

Klaipėda

Taikos pr. 66 A

PC „GRANDUS“

Kretinga

Vytauto g.1 /Rotušės a.3

 

Joniškis

Upytės g. 21

PC „MAXIMA“

Šiauliai

Tilžės g. 225

PC „TILŽĖ“

Pakruojis

Statybininkų g. 4

PC „MAXIMA“

Šiauliai

Pramonės g. 6

PC „BRUKLINAS“

Šiauliai

Gardino g. 2

PC „IKI“

Kuršėnai

J. Basanavičiaus g. 3a

 

Raseiniai

Vilniaus g. 128 A

 

Utena

J. Basanavičiaus g. 127

PC „NORFA“

Zarasai

Vytauto g. 28

PC „NORFA“

Rokiškis

Nepriklausomybės a. 27

 

Kupiškis

Gedimino g. 53N

PC „MAXIMA“

Visaginas

Veteranų g. 2

PC „DOMINO“

Ignalina

Taikos g. 11

 

Švenčionys

Vilniaus g.16

 

Vilkaviškis

Nepriklausomybės g. 61

PC „NORFA“

Jonava

Prezidento g. 4

 

Marijampolė

Bažnyčios g. 38

PC „MAXIMA“

Jonava

Žeimių g. 26A

PC „NORFA“

Jonava

Chemikų g.1

PC „DOBILAS“

Kėdainiai

J. Basanavičiaus g. 80

PC „IKI“

Alytus

Jaunimo g. 24

PC „IKI“

Druskininkai

M. K. Čiurlionio g. 107

PC „IKI“

Alytus

Naujoji g. 2c

PC „IKI“

Marijampolė

V. Kudirkos g. 3

PC „MAXIMA“

Kaunas

Pramonės pr. 29

PC „MAXIMA“

Kaunas

Kovo 11-osios g. 22

PC „IKI“

Kaunas

Jonavos g. 60

PC „RIVER MALL“

Kaunas

Jotvingių g. 15

PC "Taubūčiai"

Elektrėnai

Draugystės g. 13

PC „GERAS“

Kaunas

K. Baršausko g. 66a

PLC „MOLAS“

Kaunas

V. Krėvės pr. 97

PC „SAULĖTEKIS“

Kaunas

Šiaurės pr. 8 D

PC „MAXIMA“

Panevėžys

Klaipėdos g. 103

PC „MAXIMA“

Vilnius

Šeškinės g. 32

PC „IKI“

Vilnius

Gedimino pr. 16 / Vilniaus g. 10

PC „CENTRO PASAŽAS“

Vilnius

Liepkalnio g. 112

PC „MAXIMA“

Vilnius

Ukmergės g. 233

PC „RIMI“

Vilnius

Visalaukio g. 1

PC „ŽALI ŽALI“

Vilnius

Žirmūnų g. 2

PC „IKI MINSKAS“

Vilnius

Gilužio g. 5

PC MAXIMA

Vilnius

Ateities g. 91

PC „MANDARINAS“

Klaipėda

Tiltų g. 25-23

 

Klaipėda

Taikos pr. 115

PC „IKI“

Klaipėda

Laukininkų  g. 19

PC „IKI“

Klaipėda

Taikos pr. 141

PC „BIG“

Skuodas

Vilniaus g. 34

PC „IKI“

Kretinga

Šventosios g. 25H

PC „NORFA“

Klaipėda

Šilutės pl. 35

PC „BANGINIS“

Telšiai

Gedimino g. 8

PC „NORFA“

Šilutė

Miško g. 7

PC „MAXIMA“

Šilalė

Dariaus ir Girėno g. 18

 

Klaipėda

H. Manto g. 31A

 

Rietavas

Plungės g. 17A

 

Klaipėda

Vingio g. 6

 

Mažeikiai

Senkelio g. 14a/Žemaitijos g. 72

PC „EIFELIS“


Paskelbta 2021 08 13