Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

THE PLANT BASE veido priežiūros priemonės iš Korėjos

THE PLANT BASE AC CLEAR MAGIC
valomosios veido putos skirtos mišriai ir probleminei, ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti.

Pasirūpinkite kasdiene savo odos priežiūra, naudodami valomąsias veido putas, kurių pagrindą sudaro natūralūs augalų ekstraktai. Putos sukurtos naudojant nerafinuotą vandenį. Jos giliai valo ir drėkina odą, pašalina nešvarumus ir negyvas odos ląsteles bei reguliuoja odos riebalų perteklių. Priemonė glotnina odos paviršių ir palaiko gerą odos būklę. Sudėtyje yra 44 % azijinių centelių lapų ekstrakto, žolelių Natural Protector™ (fermentuotų sojų, portulakos ir gluosnių) ir Inflax™ (persimonų lapų, saldymedžių, opuncijų, baltųjų šilkmedžių žievių) ekstraktų derinių, alavijų ir piliarožių ekstraktų. Naudojimas: švelniai įmasažuokite būtiną kiekį putų į sudrėkintą veido odą, nuplaukite vandeniu.

THE PLANT BASE AC CLEAR MAGIC valomosios veido putos, 120 ml

THE PLANT BASE NATURE SOLUTION HYDRATING
veido tonikas skirtas sausai, probleminei, ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai.

Pasirūpinkite kasdiene savo odos priežiūra, naudodami dvifazį veido toniką. Jis drėkina ir puoselėja sausą, probleminę odą, padeda palaikyti odos drėgmės ir riebalų balansą. Tonikas sukurtas naudojant nerafinuotą vandenį. Sudėtyje yra 86 % bambukų ekstrakto, 15 rūšių natūralių augalų aliejų, Inflax™ (persimonų lapų, saldymedžių, opuncijų, baltųjų šilkmedžių žievių) ekstraktų derinio. Naudojimas: prieš naudojimą buteliuką gerai pakratykite, tepkite veidą ir kaklą.

THE PLANT BASE NATURE SOLUTION HYDRATING veido tonikas, 160 g

THE PLANT BASE NATURE SOLUTION NATURAL
valomosios putos skirtos sausai ir probleminei, ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti.

Pasirūpinkite kasdiene savo odos priežiūra, naudodami valomąsias putas, kurių pagrindą sudaro natūralūs augalų ekstraktai. Putos sukurtos naudojant nerafinuotą vandenį. Priemonė valo odą, švelniai pašalina nešvarumus, drėkina ir puoselėja odą, taip pat pasižymi maitinamosiomis savybėmis. Valomosios putos tinka visų tipų odai prižiūrėti. Sudėtyje yra 28 % bambukų ekstrakto, 15 rūšių natūralių augalų aliejų, Inflax™ (persimonų lapų, saldymedžių, opuncijų, baltųjų šilkmedžių žievių) ekstraktų derinio. Naudojimas: švelniai įmasažuokite būtiną kiekį putų ant sudrėkintos veido odos, nuplaukite vandeniu.

THE PLANT BASE NATURE SOLUTION NATURAL valomosios putos, 120 ml

THE PLANT BASE AC CLEAR PURE N
veido tonikas skirtas riebiai ir probleminei, ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti.

Pasirūpinkite kasdiene savo odos priežiūra, naudodami veido toniką, kurio pagrindą sudaro natūralūs augalų ekstraktai. Tonikas sukurtas naudojant nerafinuotą vandenį. Priemonė gerina odos struktūrą, padeda kontroliuoti veido srities riebalų kiekį, subalansuoti odos pH lygį, normalizuoti epidermio vandens ir lipidų balansą. Tonikas padeda palaikyti gerą probleminės odos būklę. Sudėtyje yra 90 % azijinių centelių lapų ekstrakto, žolelių Natural Protector™ (fermentuotų sojų, portulakos ir gluosnių) ir Inflax™ (persimonų lapų, saldymedžių, opuncijų, baltųjų šilkmedžių žievių) ekstraktų derinių. Naudojimas: sudrėkinkite vatos pagalvėlę arba lapelį ir valykite veidą.

THE PLANT BASE AC CLEAR PURE N veido tonikas, 180 ml

THE PLANT BASE NATURE SOLUTION
veido esencija

Pasirūpinkite kasdiene savo odos priežiūra, naudodami šią veido esenciją. Ji – pirmasis žingsnis grožio rutinoje, norint turėti gaivią ir švytinčią odą. Esencija pasižymi maitinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis, padeda išvengti odos išsausėjimo, atgaivina ją. Priemonė sukurta naudojant nerafinuotą vandenį. Sudėtyje yra 62 % bambukų ekstrakto, 13 rūšių natūralių augalų aliejų, Inflax™ (persimonų lapų, saldymedžių, opuncijų, baltųjų šilkmedžių žievių) ekstraktų derinio. Naudojimas: du kartus per dieną tepkite veidą ir kaklą.

THE PLANT BASE NATURE SOLUTION veido esencija, 43 ml

THE PLANT BASE TIME STOP COLLAGEN
veido serumas

Pasirūpinkite kasdiene savo odos priežiūra, naudodami šį veido serumą. Jis padeda palaikyti gerą odos būklę, kai matomi senėjimo požymiai. Priemonė pasižymi maitinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, atgaivina odą, apsaugo ją nuo drėgmės praradimo. Serumas sukuria odos paviršiuje apsauginę plėvelę, kuri apsaugo odą nuo aplinkos taršos, taip pat jis gali padėti, kai vargina odos pigmentacija. Sudėtyje yra: kolageno, kuris išgaunamas iš trijų rūšių grybų ekstraktų (76 %). Naudojimas: reikiamą kiekį serumo įmasažuokite į veidą ir kaklą. Galima serumą naudoti ir su kitomis grožio priemonėmis, kelis lašus įlašinti į veido kremą, makiažo pagrindą.

THE PLANT BASE TIME STOP COLLAGEN veido serumas, 20 ml

THE PLANT BASE HYALURONIC ACID 100
veido serumas

Pasirūpinkite kasdiene savo odos priežiūra, naudodami drėkinamąjį veido serumą. Jis gali būti maišomas su veido kremu, esencija. Koncentruotas serumas giliai drėkina, atgaivina odą. Priemonė pasižymi atkuriamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis, gerina odos struktūrą, suteikia spindesio ir švelnumo. Sudėtyje yra: hialurono rūgšties. Naudojimas: du kartus per dieną tepkite serumu veidą ir kaklą.

THE PLANT BASE HYALURONIC ACID 100 veido serumas, 20 ml

THE PLANT BASE AC CLEAR MAGIC CICA
veido kremas skirtas probleminei, ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti.

Pasirūpinkite kasdiene savo odos priežiūra, naudodami atkuriamąjį kremą, kurio pagrindą sudaro natūralūs augalų ekstraktai. Kremas sukurtas naudojant nerafinuotą vandenį. Jis gali padėti paslėpti odos netobulumus, dėmes ir atkurti viršutinį odos sluoksnį. Priemonė suteikia odai matinį atspalvį, padeda palaikyti gerą odos būklę ir struktūrą. Sudėtyje yra: 55 % azijinių centelių lapų ekstrakto, žolelių Natural Protector™ (fermentuotų sojų, portulakos ir gluosnių) ir Inflax™ (persimonų lapų, saldymedžių, opuncijų, baltųjų šilkmedžių žievių) ekstraktų derinių ir odos ląstelių atkūrimą skatinančios veikliosios medžiagos. Naudojimas: du kartus per dieną tepkite kremu veidą ir kaklą.

THE PLANT BASE AC CLEAR MAGIC CICA kremas, 60 ml

THE PLANT BASE AC CLEAR MOISTURE PURE N
veido kremas skirtas riebiai ir probleminei, ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti.

Pasirūpinkite kasdiene savo odos priežiūra, naudodami atkuriamąjį kremą, kurio pagrindą sudaro natūralūs augalų ekstraktai. Kremas sukurtas naudojant nerafinuotą vandenį. Priemonė drėkina ir apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, padeda palaikyti būtiną drėgmės kiekį ir gerą odos būklę visą dieną. Sudėtyje yra 76 % azijinių centelių lapų ekstrakto, žolelių Natural Protector™ (fermentuotų sojų, portulakos ir gluosnių) ir Inflax™ (persimonų lapų, saldymedžių, opuncijų, baltųjų šilkmedžių žievių) ekstraktų derinių. Naudojimas: du kartus per dieną tepkite kremu veidą ir kaklą.

THE PLANT BASE AC CLEAR MOISTURE PURE N veido kremas, 55 ml

THE PLANT BASE veido priežiūros priemones iš Korėjos ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2021 04 23