SPASTA dantų pastos (90 ml)

SPASTA I'M JUICY
dantų pasta

Dantų pasta su natūraliais ingredientais padeda išvengti dantų jautrumo ir stiprina emalį. Priemonė suteikia gaivų burnos kvapą. Sudėtyje nėra: fluorido, titano oksido, SLS sulfatų, parabenų, triklozano. Sudėtyje yra: aktyviojo kalcio, kalio jonų, apelsinų ir mėtų ekstraktų.

SPASTA I'M JUICY dantų pasta, 90 ml

SPASTA I'M MINTY
dantų pasta

Dantų pasta su natūraliais ingredientais valo ir švelniai balina dantis bei padeda atkurti dantų emalį. Priemonė suteikia gaivų burnos kvapą. Sudėtyje nėra: fluorido, titano oksido, SLS sulfatų, parabenų, triklozano. Sudėtyje yra: aktyviojo kalcio, žydrojo molio, citrusinių vaisių ir mėtų ekstraktų.

SPASTA I'M MINTY dantų pasta, 90 ml

SPASTA I'M SHINY
dantų pasta

Dantų pasta su natūraliais ingredientais valo ir švelniai balina dantis, puoselėja dantenas. Priemonė suteikia gaivų burnos kvapą. Sudėtyje nėra: fluorido, titano oksido, SLS sulfatų, parabenų, triklozano. Sudėtyje yra: medžių anglies, aktyviojo kalcio, citrusinių vaisių ir mėtų ekstraktų.

SPASTA I'M SHINY dantų pasta, 90 ml

SPASTA I'M HEALTHY
dantų pasta

Dantų pasta su natūraliais ingredientais padeda išvengti dantų jautrumo ir stiprina emalį. Jos sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padeda kovoti su dantenų jautrumu. Priemonė suteikia gaivų burnos kvapą. Sudėtyje nėra: fluorido, titano oksido, SLS sulfatų, parabenų, triklozano. Sudėtyje yra: medžių anglies, aktyviojo kalcio, citrusinių vaisių ir mėtų ekstraktų.

SPASTA I'M HEALTHY dantų pasta, 90 ml

SPASTA dantų pastas ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti EUROKOS e. parduotuvėje.


Paskelbta 2020 05 05