S.O.S: iššoko spuogas! Į pagalbą skuba MARBERT Pura Clean!

Sveika oda – pagrindinė grožio paslaptis. Tad labai svarbu ją tinkamai prižiūrėti, arba, netikėtai iššokus spuogui – jį kuo skubiau pašalinti tinkamomis priemonėmis. Su šia bėda susiduria daugybė paauglių, tačiau nedera pamiršti, kad ši problema kamuoja ir kur kas vyresnius. Tad mes patariame, kokiomis priemonėmis galima užkirsti kelią spuogų atsiradimui arba greitai ir efektyviai juos pašalinti. Šiandien aptarsime MARBERT prekės ženklo liniją „Pura Clean“. „Graži kaip visada, graži kaip niekada!” – teigia MARBERT.

MARBERT PURA CLEAN valomosios veido putos 150 ml

Putos skirtos riebiai probleminei veido odai prižiūrėti.

Švelnios valomosios putos giliai valo odą ir pašalina nešvarumus ir riebalų perteklių. Veikliųjų medžiagų derinys „Anti Spot Effect“ ir piroktono olaminas gerina sudirgusios odos būklę. „Sebostat“ derinys padeda kontroliuoti odos riebalų gamybą. Putos rūpestingai valo odą, suteikia glotnumo ir švelnumo, atgaivina.

Sudėtyje yra: veikliųjų medžiagų derinio „Anti Spot Effect“, piroktono olamino, „Sebostat“ derinio.

Naudojimas: rytais ir vakarais tepkite sudrėkintą veido odą, švelniais judesiais masažuokite. Nuplaukite veidą šiltu vandeniu.

 

MARBERT PURA CLEAN veido vanduo 125 ml

Vanduo skirtas riebiai, spuogų, dėmių turinčiai odai prižiūrėti.

Reguliuojamojo losjono sudėtis papildyta veikliosiomis medžiagomis, kurios apsaugo odą nuo spuogų ir gerina jos būklę. Jis sutraukia odos poras. Sudėtyje yra Šveicarijos augalų ekstraktų, kurie puoselėja ir ramina odą. Hamamelių ekstraktas gerina epidermio būklę.

Sudėtyje yra: Šveicarijos augalų ekstraktų, hamamelių ekstrakto.

Naudojimas: rytais ir vakarais sudrėkinkite vatos lapelį ir valykite valomosiomis putomis nupraustą odą. Valykite veidą ir kaklą, iškirptės sritį.

 

 

MARBERT PURA CLEAN REGULATING kremas 50 ml

Kremas skirtas riebiai, spuogų, dėmių turinčiai odai prižiūrėti.

Reguliuojamojo kremo sudėtis papildyta veikliosiomis medžiagomis, kurios apsaugo odą nuo spuogų. Drėkinamasis kremas suteikia odai matinį atspalvį. Gerina odos būklę. Padeda atkurti natūralų odos balansą ir apsaugo nuo nešvarumų.

Naudojimas: tepkite rytais ir vakarais švarią veido odą.

 

 

 

 

 

MARBERT PURA CLEAN SOS priemonė nuo spuogų 15 ml

Priemonė nuo spuogų, skirta visų tipų odai prižiūrėti.

Rutulinė priemonė padeda kovoti su spuogais ir inkštirais. Sudėtis papildyta išskirtiniu veikliųjų medžiagų deriniu, kuris gerina odos būklę.

Naudojimas: tepkite spuogus kelis kartus per dieną. Priemonę galima naudoti kaip odos drėkiklį, kuris apsaugos odą nuo naujų spuogų atsiradimo.

 

 

 

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.