PREMIERE NOTE moterų parfumuoti vandenys

PREMIERE NOTE LYS TOSCANA
parfumuotas vanduo

Drėgname Toskanos kaime, kur vanduo, akmenys ir gėlės apsupti vienas kitu, kaip įsimylėjėliai, karaliauja lelijos. Klaidžiojimas po šiuos kampelius reiškia lelijos, aukščiausio grožio simbolio, paieškas. Ši gėlė, kaip ir PREMIERE NOTE aromatas, atskleidžia savo subtilų jausmingumą.
Aromato natos – bergamotės, apelsinų žiedai, apelsinai, santalai.

PREMIERE NOTE LYS TOSCANA parfumuotas vanduo, 50 ml

PREMIERE NOTE AURA TONKA
parfumuotas vanduo

Amazonės atogrąžų miškų širdyje Brazilijos tikmedžiai išaugina šlovingas tongapupes. Vanilės ir tabako užuominomis jos susimaišo su subtiliais migdolais. Ši, jos tobulos pupelės sesuo dvynė, turi pudros kvapą, tuo pačiu suteikdama aromatui šiek tiek kartumo. Taip pat kvapas įgauna subtilių bazilikų užuominų.
Aromato natos – migdolai, levandos, Brazilijos tongapupės.

PREMIERE NOTE AURA TONKA parfumuotas vanduo, 100 ml

PREMIERE NOTE AMBRE KASHMIR
parfumuotas vanduo

Virš Rytų pučia šiltas vėjelis: gilūs ir šilti garsai sužavi, kai jie sklinda per Kašmyro slėnius. Sakų akordai suteikia kvapui jausmingumo ir gilumo. Gintaras ir mediena dvelkiantis cinamonas sujungia šiluma apgaubiančias, beveik kūniškas natas.
Aromato natos – cinamonas, kvapiosios kanangos, pačiuliai.

PREMIERE NOTE AMBRE KASHMIR parfumuotas vanduo, 100 ml

PREMIERE NOTE FIGUE BARBARE
Šalia vešlaus žalio tako netoli Sirakūzų vilos „Londolina“ figų skonis yra švelnus ir šiek tiek saldus. Jų šviežios pieniškos sultys trykšta saulės spinduliais. Būdama citrusinių vaisių namais, Sicilija suteikia aromatui putojančių ir sultingų mandarinų akordų, atkartojančių vėsų vandenyno vėją.
Aromato natos – mandarinai, figos, santalai.

PREMIERE NOTE FIGUE BARBARE parfumuotas vanduo, 50 ml

PREMIERE NOTE ROSE SHEHERAZADE
parfumuotas vanduo

Rytietiškoji turkų rožė griauna jausmus: ji pritraukia ir užhipnotizuoja skambant senovės liutniai. Lėti viliojantys judesiai karštą vasaros naktį sustiprina melodiją iš pasakos apie tūkstantį ir vieną rožę. Intensyvus, sklandus žiedų aromatas įkvepia meilę ir aistrą. O tai išlaisvina burnoje tirpstantį ir atlaidų šafrano gaivumą.
Aromato natos – itališkos citrinos, turkiškos rožės, baltasis muskusas.

PREMIERE NOTE ROSE SHEHERAZADE parfumuotas vanduo, 100 ml

PREMIERE NOTE moterų parfumuotus vandenis ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt.


Paskelbta 2021 01 07