NEUTROGENA veido priežiūros priemonės

NEUTROGENA HYDRO BOOST
drėkinamosios veido valymo servetėlės

Švelnios servetėlės su gaivinamuoju valomuoju losjonu lengvai slysta veidu ir akimis, visiškai pašalindamos nešvarumus bei makiažą. Pašalinamas net vandeniui atsparus blakstienų tušas, o tuo pat metu oda maitinama bei drėkinama. NEUTROGENA valymo technologijų derinys, drėkinamoji veiklioji medžiaga bei hialurono rūgštis, kuri natūraliai randama odos sudėtyje, suteikia šiai formulei drėkinamąjį efektą. Oda tampa gaivinančiai švari bei pastebimai švelni po kiekvieno valymo.  Tinkamos jautriai odai. Sudėtyje yra hialurono rūgšties. Naudojimas: švelniai braukite per odą ir nuvalykite akių makiažą. Nenuplaukite.

NEUTROGENA HYDRO BOOST drėkinamosios veido valymo servetėlės (25 vnt.)

NEUTROGENA HYDRO BOOST
drėkinamasis gelis, skirtas normaliai ir mišriai odai prižiūrėti.

Priemonėje esanti hialurono rūgštis pagerina drėkinimą, o natūrali trehalozė padeda išlaikyti drėgmę. Kliniškai įrodyta, kad priemonė padeda pagerinti odos drėgmės lygį jau po pirmo naudojimo. Palaipsniui teikia drėkinamąjį poveikį odai, suteikdamas sveiką išvaizdą ir  švytėjimą. Oda atrodo sveika, sudrėkinta ir atspari drėgmės praradimui. Gaivi, lyg vandens tekstūra tolygiai drėkina odą bei aprūpina ją subtiliu švytėjimu visą dieną. Išmani drėkinimo technologija natūraliai išlaiko drėgmę odoje ir panaudoja ją, kai odai to trūksta. Veikia kaip apsauginis odos sluoksnis tam, kad būtų išvengta drėgmės praradimo. Lengva sudėtis, neužkemša porų. Sudėtyje yra: hialurono rūgšties, botaninės trehalozės. Naudojimas: tepkite veidą bei kaklą ryte ir vakare.

NEUTROGENA HYDRO BOOST drėkinamasis gelis normaliai ir mišriai odai prižiūrėti, 50 ml

NEUTROGENA HYDRO BOOST
valomasis gelis arba putos

Novatoriškas lengvas gelis, reaguojantis su vandeniu. Susidariusios putos pašalina nešvarumus, riebalus ir makiažą, nepalieka ant odos jokių nuosėdų, ir atgaivina ją gyvybiškai svarbia drėkinamąja doze. Po kiekvieno valymo oda tampa pastebimai švari ir elastinga. Neužkemšantis porų. Tinkamas jautriai odai. Naudojimas: sušlapinkite veidą. Paimkite valiklio į rankas, sudrėkinkite vandeniu, tepkite ant sušlapinto veido ir patrinkite, kol suputos. Švelniai masažuokite veidą. Kruopščiai nuskalaukite.

NEUTROGENA HYDRO BOOST valomasis gelis arba putos, 200 ml

NEUTROGENA HYDRO BOOST
šveičiamasis kremas

Novatoriškas šveičiamasis gelis su mikrorutuliukais, kurie švelniai, tačiau efektyviai nušveičia ir pašalina nešvarumus bei atgaivina, prisotina odą drėgmės. Oda tampa švari ir elastinga po kiekvieno valymo. Tinkamas jautriai odai. Sudėtyje yra mikrorutuliukų. Naudojimas: tinka naudoti kasdien. Švelniai įmasažuokite į drėgną odą sukamaisiais judesiais. Kruopščiai nuskalaukite.

NEUTROGENA HYDRO BOOST šveičiamasis kremas, 150 ml

NEUTROGENA HYDRO BOOST
stiprinamasis veido serumas

Priemonė suteikia intensyvų drėkinimą. Oda greitai įgauna energijos bei subtiliai švyti visą dieną. Serumas papildytas hialurono rūgštimi, trehaloze ir vitaminu E. Natūrali trehalozė padeda išlaikyti drėgmę. Sudėtyje yra: hialurono rūgšties, trehalozės, vitamino E. Naudojimas: tepkite priemone veidą ir kaklą du kartus per dieną.

NEUTROGENA HYDRO BOOST stiprinamasis veido serumas, 30 ml

NEUTROGENA HYDRO BOOST
gelinis kremas sausai odai prižiūrėti

Sudėtyje esanti hialurono rūgštis pagerina odos drėkinimą, o natūrali trehalozė padeda išlaikyti drėgmę. Efektyvi sudėtis padeda apsaugoti odą nuo išorinių dirgiklių, kurie gali prisidėti prie odos dehidracijos. Oda atrodo sveikesnė, sudrėkinta ir yra atsparesnė drėgmės praradimui. Kliniškai įrodyta, kad produktas pagerina odos drėgmės lygį jau po pirmo naudojimo. Išmani drėkinimo sistema natūraliai išlaiko drėgmę odoje ir panaudoja ją, kai odai drėgmės trūksta. Veikia kaip apsauginis odos sluoksnis tam, kad būtų išvengta drėgmės praradimo. Nekomedogeninis, be kvapo. Sudėtyje yra: halurono rūgšties, trehalozės. Naudojimas: tepkite priemone veidą ir kaklą ryte ir vakare.

NEUTROGENA HYDRO BOOST gelinis kremas sausai odai prižiūrėti, 50 ml

NEUTROGENA HYDRO BOOST
naktinė veido kaukė

Priemonė papildyta hialurono rūgštimi ir trehaloze. Natūrali trehalozė padeda išlaikyti drėgmę. Pagerina odos atsparumą dehidratacijai. Sudėtyje yra: hialurono rūgšties, trehalozės. Naudojimas: tepkite priemone veidą ir kaklą.

NEUTROGENA HYDRO BOOST naktinė veido kaukė, 50 ml

NEUTROGENA HYDRO BOOST
trigubo poveikio micelinis vanduo

Intensyviai drėkinantis trigubo poveikio micelinis vanduo pasižymi unikalia formule, papildyta hialurono rūgštimi ir trejopo poveikio micelių molekulėmis. Trejopo poveikio molekulės veikia taip, kad galėtumėte nuvalyti makiažą (net sunkiai nuvalomą vandeniui atsparų blakstienų tušą), pašalinti riebalus ir nešvarumus, intensyviai drėkinti odą. Sudėtyje yra: hialurono rūgšties, micelių molekulių. Naudojimas: tepkite visą veidą ir akis naudodami vatos diskelį. Nenuplaukite.

NEUTROGENA HYDRO BOOST trigubo poveikio micelinis vanduo, 400 ml

NEUTROGENA veido priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti šioje EUROKOS parduotuvėje:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „Akropolis“


Paskelbta 2020 12 14