Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

MULDREAM veganiškos veido priežiūros priemonės

MULDREAM VEGAN GREEN MILD FRESH
veido serumas skirtas riebiai ir mišriai odai prižiūrėti.

Drėkinamasis balansuojamasis serumas palaiko odos drėgmės balansą, padeda kontroliuoti odos riebalų perteklių. Želė tekstūros serumas drėkina ir atgaivina odą. Priemonė draugiška veganams.  Sudėtyje yra beta gliukano, provitamino B5, madekasosido (aktyviojo junginio, gaunamo iš Azijoje vertinamo augalo - azijinės centelės). Naudojimas: nuvalykite veidą, spustelėkite dozatorių 1–2 kartus, tepkite švarią odą.

MULDREAM VEGAN GREEN MILD FRESH veido serumas

MULDREAM VEGAN GREEN MILD INTENSE
veido serumas skirtas sausai ir probleminei, ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti.

Veido serumas drėkina ir atgaivina odą, stiprina jos apsauginį barjerą. Priemonės tekstūra užtikrina gilų odos drėkinimą be lipnumo jausmo. Veido serumas yra draugiškas veganams. Sudėtyje yra keramidų, saulėgrąžų aliejaus. Naudojimas: nuvalykite veidą, spustelėkite dozatorių 1–2 kartus, tepkite švarią odą.

MULDREAM VEGAN GREEN MILD INTENSE veido serumas

MULDREAM VEGAN GREEN MILD FRESH
veido kremas skirtas riebiai, probleminei, turinčiai spuogų ir mišriai odai prižiūrėti.

Drėkinamasis kremas palaiko odos drėgmės balansą, padeda kontroliuoti odos riebalų perteklių. Priemonė atveria ir valo poras, drėkina ir atgaivina odą, gerina bendrą jos būklę. Kremas draugiškas veganams. Sudėtyje yra arbatmedžių aliejaus, madekasosido (bioaktyvaus junginio, gaunamo iš Azijoje nepaprastai vertinamo augalo - azijinės centelės). Naudojimas: būtiną kiekį įmasažuokite į švarią odą.

MULDREAM VEGAN GREEN MILD FRESH veido kremas

MULDREAM VEGAN GREEN MILD INTENSE
veido kremas skirtas sausai ir probleminei, ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti.

Drėkinamasis apsauginis kremas aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis, ją apsaugo, atkuria ir atgaivina. Priemonė stiprina apsauginį odos barjerą, sukuria apsauginę plėvelę, kuri subalansuoja sausos ir probleminės  odos riebalų ir drėgmės lygį. Sudėtyje yra provitamino B5, keramidų. Naudojimas: būtiną kremo kiekį įmasažuokite į švarią ir sausą odą. Naudokite kremą vakare, prieš nakties miegą; papildomu sluoksniu tepkite itin sausas odos sritis; ryte plonu kremo sluoksniu tepkite švarią ir sausą odą.

MULDREAM VEGAN GREEN MILD INTENSE veido kremas

MULDREAM VEGAN GREEN MILD CICA
veido želė skirta probleminei, spuogų ir inkštirų turinčiai, ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti.

Veido želė sutraukia poras, palaiko odos drėgmės balansą, padeda kontroliuoti odos riebalų perteklių. Priemonė yra draugiška veganams. Sudėtyje yra provitamino B5, keramidų, azijinės centelės ekstrakto ir arbatmedžių aliejaus. Naudojimas: nuvalykite veidą. Spustelėkite dozatorių (1–2 kartus) ir švelniais judesiais tepkite odą. Želę naudokite prieš kitas odos priežiūros priemones (losjoną, kaukę, kremą...). Rekomenduojama naudoti 2 kartus per dieną, ryte ir vakare.

MULDREAM VEGAN GREEN MILD CICA veido želė

MULDREAM VEGAN GREEN MILD HYALURON
veido želė skirta sausai ir ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai prižiūrėti.

Veido želė drėkina išorinius ir vidinius odos sluoksnius. Priemonė padeda didinti odos atsparumą ir elastingumą, suteikia jai glotnumo ir švelnumo, padeda pagerinti odos būklę, kai ima varginti nežymūs odos nelygumai. Veido želė yra draugiška veganams. Sudėtyje yra portulakos ekstrakto, 11 hialurono rūgščių užpildo. Naudojimas: nuvalykite veidą. Spustelėkite dozatorių (1–2 kartus) ir švelniais judesiais tepkite odą. Želę naudokite prieš kitas odos priežiūros priemones (losjoną, kaukę, kremą...). Rekomenduojama naudoti 2 kartus per dieną, ryte ir vakare.

MULDREAM VEGAN GREEN MILD HYALURON veido želė

MULDREAM VEGAN GREEN MILD VITA
veido želė skirta odos nelygumų turinčiai odai prižiūrėti.

Veido želė gerina odos tekstūrą, ją drėkina ir padeda palaikyti būtiną odos drėgmės lygį. Priemonė stiprina apsauginį odos barjerą. Veido želė yra draugiška veganams. Sudėtyje yra provitamino B5, keramidų. Naudojimas: nuvalykite veidą. Spustelėkite dozatorių (1–2 kartus) ir švelniais judesiais tepkite odą. Želę naudokite prieš kitas odos priežiūros priemones (losjoną, kaukę, kremą...). Rekomenduojama naudoti 2 kartus per dieną, ryte ir vakare.

MULDREAM VEGAN GREEN MILD VITA veido želė

MULDREAM VEGAN CLEAR AHA PHA
veido želė

Veido želė valo ir sutraukia poras, pašalina negyvas odos ląsteles. Priemonė drėkina ir atkuria odą, palaiko jos drėgmės balansą, padeda kontroliuoti odos riebalų perteklių. Veido želė yra draugiška veganams. Sudėtyje yra AHA ir PHA organinių rūgščių, adenozino, madekasosido (aktyviojo junginio, gaunamo iš Azijoje vertinamo augalo - azijinės centelės). Naudojimas: nuvalykite veidą. Spustelėkite dozatorių (1–2 kartus) ir švelniais judesiais tepkite odą. Želę naudokite prieš kitas odos priežiūros priemones (losjoną, kaukę, kremą...). Rekomenduojama naudoti 2 kartus per dieną, ryte ir vakare.

MULDREAM VEGAN CLEAR AHA PHA veido želė

MULDREAM veganiškas veido priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šioje EUROKOS parduotuvėje:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „AKROPOLIS“


Paskelbta 2021 12 30