MONTAGNE JEUNESSE veido kaukės

MONTAGNE JEUNESSE Aloe vera" veido kaukė

Ši medžiaginė kaukė yra priturtinta gaivinančiu Aloe Vera ekstraktu ir taip pat žaliosios arbatos ekstraktu, kuris suteikia odai daugiau gyvumo. Oda tampa švari bei nuraminta.

                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTAGNE JEUNESSE 7th HEAVEN Exfoliator" veido kaukė, 15 g

Juodoji lava ir apelsinas atgaivina odą ir suteikia jai sveikesnę išvaizdą, pašalindami negyvas odos ląsteles ir pagerindami odos kraujotaką. Natūralus apelsinų aliejus, esantis kaukėje, suteikia odai daugiau gyvumo.

                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTAGNE JEUNESSE 7th HEAVEN Dead Sea pell - off" veido kaukė, 10 ml

Ramunėlės ekstraktai ir Jūros dumbliai, esantys kaukės sudėtyje kovoja su laisvaisiais radikalais. Po šios kaukės oda taps švari ir atgaivinta.

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTAGNE JEUNESSE Red Earth clay SPA" veido kaukė

Kaukė yra priturtinta Viduržemio jūros raudonosios žemės molio, cinamono ir granatų ekstrakto, kurie apsaugo odą. Šis sultingas užtaisas sužavės jūsų odą ir suteiks nuostabų pojūtį!

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTAGNE JEUNESSE 7th HEAVEN Brazilian Mud" veido kaukė

Vešli brazilijos augmenija yra šios kaukės natūralaus grožio šaltinis. Violetinis braziliškas molis, priturtintas magnio, valo ir stimuliuoja odą. Acai uogos, turinčios daug antioksidantų bei vitamin ir avokadas kovoja su laisvaisiais radikalais.

                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTAGNE JEUNESSE 7th HEAVEN Avocado Oil" veido kaukė, 15 ml

Avokado minkštimas, sumaišytas su aukštos kokybės moliu ir smulkintais graikiniais riešutais išvalo jūsų poras ir pašalina negyvas odos ląsteles, atskleidžiant minkštesnę ir skaistesnę odą.