MEDIUS veido kaukės iš Korėjos

MEDIUS AMPOULE SYNERGY LIFTING PLUS
veido kaukė

Standinamoji veido kaukė puoselėja odą. Serumu sudrėkinta kaukė pasižymi drėkinamosiomis savybėmis ir suteikia odai standumo. Sudėtyje yra greipfrutų ekstrakto. Naudojimas: veidą nuprauskite, nuvalykite toniku. Kaukę dėkite ant veido pagal akių ir lūpų sritis. Palikite 10—20 minučių. Kaukę nuimkite, skysčio perteklių į odą įtapšnokite pirštų pagalvėlėmis.

MEDIUS AMPOULE SYNERGY LIFTING PLUS veido kaukė, 25 ml

MEDIUS AMPOULE SYNERGY MOISTURE PLUS
veido kaukė

Drėkinamoji veido kaukė puoselėja odą. Serumu sudrėkinta kaukė pasižymi maitinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis. Sudėtyje yra: greipfrutų ekstrakto, hialurono rūgšties. Naudojimas: veidą nuprauskite, nuvalykite toniku. Kaukę dėkite ant veido pagal akių ir lūpų sritis. Palikite 10—20 minučių. Kaukę nuimkite, skysčio perteklių į odą įtapšnokite pirštų pagalvėlėmis.

MEDIUS AMPOULE SYNERGY MOISTURE PLUS veido kaukė, 25 ml

MEDIUS 2 STEP AMPOULE SYNERGY PORE CARE PLUS
veido kaukė skirta mišriai, riebiai odai su išsiplėtusiomis poromis prižiūrėti.

Ypatinga veido priežiūra – tik 2 žingsniai veido odai puoselėti. Pirmajame žingsnyje Jūsų laukia lapelis, sudrėkintas esencija, kuri gerina veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į odą. O antrajame – veido kaukė, padėsianti vizualiai sutraukti odos poras ir stiprinti odos apsauginį sluoksnį. Sudėtyje yra: arbatmedžių aliejaus, lecitino ir skirtingos molekulinės masės hialurono rūgšties. Naudojimas: veidą nuprauskite. Išimkite iš pakuotės (1) esencija sudrėkintą lapelį ir valykite veidą, švelniai patapšnokite ir palaukite, kol esencija pilnai įsigers į odą. Tada išimkite iš pakuotės kaukę (2) ir dėkite ant veido pagal akių ir lūpų sritis. Palikite 10—20 minučių. Kaukę nuimkite, skysčio perteklių į odą įtapšnokite pirštų pagalvėlėmis.

MEDIUS 2 STEP AMPOULE SYNERGY PORE CARE PLUS veido kaukė

MEDIUS 2 STEP AMPOULE SYNERGY PLUS BRIGHTENING
veido kaukė

Ypatinga veido priežiūra – tik 2 žingsniai veido odai puoselėti. Pirmajame žingsnyje Jūsų laukia lapelis, sudrėkintas esencija, kuri gerina veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į odą. O antrajame – skaistinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis pasižyminti veido kaukė. Sudėtyje yra: perlų ekstrakto, vitamino C ir skirtingos molekulinės masės hialurono rūgšties. Naudojimas: veidą nuprauskite. Išimkite iš pakuotės (1) esencija sudrėkintą lapelį ir valykite veidą, švelniai patapšnokite ir palaukite, kol esencija pilnai įsigers į odą. Tada išimkite iš pakuotės kaukę (2) ir dėkite ant veido pagal akių ir lūpų sritis. Palikite 10—20 minučių. Kaukę nuimkite, skysčio perteklių į odą įtapšnokite pirštų pagalvėlėmis.

MEDIUS 2 STEP AMPOULE SYNERGY PLUS BRIGHTENING veido kaukė

MEDIUS SOS WATER BALM SOOTHING
veido kaukė skirta sausai ir jautriai odai prižiūrėti.

Lakštinė vandens balzamo kaukė puoselėja odą. Priemonė pasižymi raminamosiomis savybėmis, drėkina ir atgaivina odą. Sudėtyje yra: azijinių centelių ir alavijų ekstraktų, hialurono rūgšties, AHA vaisių rūgščių. Naudojimas: veidą nuprauskite, nuvalykite toniku. Kaukę dėkite ant veido pagal akių ir lūpų sritis. Palikite 15 minučių. Kaukę nuimkite, skysčio perteklių į odą įtapšnokite pirštų pagalvėlėmis.

MEDIUS SOS WATER BALM SOOTHING veido kaukė, 30 ml

MEDIUS SOS WATER BALM MOISTURE
veido kaukė skirta sausai ir jautriai odai prižiūrėti.

Lakštinė vandens balzamo kaukė puoselėja odą – ją intensyviai drėkina ir apsaugo. Sudėtyje yra: kinrožių ekstrakto, hialurono rūgšties, jūros kolageno. Naudojimas: veidą nuprauskite, nuvalykite toniku. Kaukę dėkite ant veido pagal akių ir lūpų sritis. Palikite 15 minučių. Kaukę nuimkite, skysčio perteklių į odą įtapšnokite pirštų pagalvėlėmis.

MEDIUS SOS WATER BALM MOISTURE veido kaukė, 30 ml

MEDIUS veido kaukes iš Korėjos galite rasti šiose EUROKOS parduotuvėse:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Šiauliai

Aido g. 8

PLC „AKROPOLIS“

Šiauliai

Tilžės g. 109

PC „SAULĖS MIESTAS“

Kupiškis

Gedimino g. 53N

PC „MAXIMA“

Visaginas

Veteranų g. 2

PC „DOMINO“

Vilkaviškis

Nepriklausomybės g. 61

PC „NORFA“

Kėdainiai

J. Basanavičiaus g. 80

PC „IKI“

Marijampolė

V. Kudirkos g. 3

PC „MAXIMA“

Kaunas

Savanorių pr. 255

PC „HYPER MAXIMA“

Kaunas

K. Baršausko g. 66a

PLC „MOLAS“

Kaunas

Karaliaus Mindaugo pr. 49

PLC „AKROPOLIS“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Vilnius

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

Vilnius

Gedimino pr. 16 / Vilniaus g. 10

PC „CENTRO PASAŽAS“

Vilnius

Liepkalnio g. 112

PC „MAXIMA“

Vilnius

Priegliaus g. 1

PC „PUPA“

Vilnius

Žirmūnų g. 2

PC „IKI MINSKAS“

Klaipėda

Taikos pr. 61

PLC „AKROPOLIS“


Paskelbta 2020 02 26