Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

LA CABINE FOR MEN vyrų veido skystis

LA CABINE FOR MEN HYDRA SENSITIVE
vyrų veido skystis ampulėje skirtas vyrų odai prižiūrėti.

Koncentruotas skystis apsaugo ir drėkina odą, padeda atkurti probleminės, išskirtinio dėmesio reikalaujančios odos barjerą. Sudėtyje yra daugiafunkcinių veikliųjų medžiagų. Naudojimas: naudokite tik ant švarios odos. Supurtykite ampulę, kad joje esančio skysčio neliktų ampulės viršutinėje dalyje. Uždėkite nulaužimo antgalį, nulaužkite. Įmasažuokite skystį į švarią odą. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną.  

LA CABINE FOR MEN HYDRA SENSITIVE vyrų veido skystis ampulėje

LA CABINE FOR MEN HYDRA ENERGY
vyrų veido skystis ampulėje skirtas vyrų veido odai prižiūrėti.

Koncentruotas skystis ampulėje padeda išlaikyti gerą odos būklę, kovoti su pirmaisiais odos senėjimo požymiais. Priemonė drėkina ir atgaivina odą, tinka sausai ir drėgmę praradusiai odai prižiūrėti. Sudėtyje yra multimineralų derinio, augalinio taurino ir hialurono rūgšties. Naudojimas: naudokite tik ant švarios odos. Supurtykite ampulę, kad joje esančio skysčio neliktų ampulės viršutinėje dalyje. Uždėkite nulaužimo antgalį, nulaužkite. Įmasažuokite skystį į švarią odą. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną.

LA CABINE FOR MEN HYDRA ENERGY vyrų veido skystis ampulėje

LA CABINE FOR MEN VITAMINA C ANTIOX
vyrų veido skystis ampulėje skirtas vyrų veido odai prižiūrėti, gerai būklei palaikyti.

Koncentruotas skystis suteikia odai gyvybingumo, skaistumo ir švelnumo. Priemonė drėkina odą ir padeda išvengti priešlaikinio senėjimo požymių, tinka normaliai ir sausai odai prižiūrėti. Sudėtyje yra vitamino C, proteoglikanų, glikopolimerų. Naudojimas: naudokite tik ant švarios odos. Supurtykite ampulę, kad joje esančio skysčio neliktų ampulės viršutinėje dalyje. Uždėkite nulaužimo antgalį, nulaužkite. Įmasažuokite skystį į švarią odą. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną.

LA CABINE FOR MEN VITAMINA C ANTIOX vyrų veido skystis ampulėje

LA CABINE FOR MEN REVITALIZANTE ANTIEDAD
vyrų veido skystis ampulėje skirtas vyrų veido odai prižiūrėti, gerai būklei palaikyti.

Koncentruotas skystis skatina odos atkūrimą, apsaugo ir atgaivina ją. Priemonė tinkama visų tipų odai prižiūrėti. Sudėtyje yra matrikinų, hialurono silicio dioksido, mineralų derinio, Wu-Zhu-Yu augalų ekstrakto. Naudojimas: naudokite tik ant švarios odos. Supurtykite ampulę, kad joje esančio skysčio neliktų ampulės viršutinėje dalyje. Uždėkite nulaužimo antgalį, nulaužkite. Įmasažuokite skystį į švarią odą. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną.  

LA CABINE FOR MEN REVITALIZANTE ANTIEDAD vyrų veido skystis ampulėje

LA CABINE FOR MEN FLASH BOTOX
vyrų veido skystis ampulėje skirtas vyrų, raukšlių turinčiai veido odai prižiūrėti.

Koncentruotas skystis atgaivina odą, gerina jos standumą ir suteikia glotnumo. Priemonė padeda sumažinti išraiškos linijų atsiradimą. Sudėtyje yra fosfolipidų technologija, kuri užtikrina geresnį veikliųjų medžiagų įsisavinimą, B-gliukanų, hialurono rūgšties ir peptidų. Naudojimas: naudokite tik ant švarios odos. Supurtykite ampulę, kad joje esančio skysčio neliktų ampulės viršutinėje dalyje. Uždėkite nulaužimo antgalį, nulaužkite. Įmasažuokite skystį į švarią odą. Priemonę galima naudoti kiekvieną dieną.  

LA CABINE FOR MEN FLASH BOTOX vyrų veido skystis ampulėje

LA CABINE FOR MEN vyrų veido skysčius ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šioje EUROKOS parduotuvėje:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „AKROPOLIS“


Paskelbta 2022 01 11