L'ACTION PARIS veido kaukės

L'ACTION DETOX SPA RITUAL
veido šveitiklis ir kaukė skirta mišriai odai prižiūrėti.

Priemonės turi valomųjų ir šveičiamųjų savybių. Jos leis atlikti 2 žingsnių valomąjį SPA ritualą - nušveisti odą ir pasidaryti veido kaukę. Šis ritualas puikiai tinka, kai oda reikalauja švaros ir gaivumo. Sudėtyje yra žaliosios arbatos ekstrakto. Naudojimas: nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir nusausinkite. Tuomet ištepkite veidą šveitikliu, masažuokite ir nuplaukite vandeniu. Padenkite veido odą kauke, palikite 10–15 minučių, nuplaukite vandeniu.

L'ACTION DETOX SPA RITUAL veido šveitiklis ir kaukė 7 x 8 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION HYDRATING SPA RITUAL
veido šveitiklis ir kaukė skirta normaliai odai prižiūrėti.

Priemonės turi valomųjų, šveičiamųjų, maitinamųjų ir drėkinamųjų savybių. Jos leis atlikti 2 žingsnių drėkinamąjį SPA ritualą - nušveisti odą ir pasidaryti veido kaukę. Šis ritualas puikiai tinka, kai norisi odai suteikti valomąjį ir šveičiamąjį efektą. Sudėtyje yra: alavijų, jūros dumblių, apelsinų aliejaus, imbierinių citrinžolių aliejaus. Naudojimas: nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir nusausinkite. Tuomet ištepkite veidą šveitikliu, masažuokite ir nuplaukite vandeniu. Padenkite veido odą kauke, palikite 10–15 minučių, nuplaukite vandeniu.

L'ACTION HYDRATING SPA RITUAL veido šveitiklis ir kaukė 7 x 8 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION COCOA SOOTHING RITUAL
veido šveitiklis ir kaukė skirta normaliai ir sausai odai prižiūrėti.

Priemonės turi valomųjų ir šveičiamųjų savybių. Jos leis atlikti 2 žingsnių raminamąjį SPA ritualą - nušveisti odą ir pasidaryti veido kaukę. Šis ritualas padės paslėpti odos netobulumus, ją drėkinti ir atpalaiduoti. Sudėtyje yra: kakavos sviesto, sviestmedžių sviesto, apelsinų ekstrakto. Naudojimas: nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir nusausinkite. Tuomet ištepkite veidą šveitikliu, masažuokite ir nuplaukite vandeniu. Padenkite veido odą kauke, palikite 10–15 minučių, nuplaukite vandeniu.

L'ACTION COCOA SOOTHING RITUAL veido šveitiklis ir kaukė 7 x 8 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION PORE MINIMIZER
veido kaukė skirta mišriai ir riebiai odai prižiūrėti.

Gelinės struktūros veido kaukė turi valomųjų savybių, padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir vizualiai sutraukia poras. Priemonė suteikia odai matinį atspalvį. Sudėtyje yra: ananasų, vynuogių, pasiflorų vaisių ekstraktų, vaisių rūgščių. Naudojimas: ištepkite veidą ir palikite 10–15 minučių, nuplaukite vandeniu.

L'ACTION PORE MINIMIZER veido kaukė 15 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION VITAL HYDRATION
drėkinamoji veido kaukė

Veido kaukė turi valomųjų, drėkinamųjų ir gaivinamųjų savybių. Priemonė sukelia tonizuojamąjį efektą ir suteikia odai švelnumo. Sudėtyje yra: eterinio imbierinių citrinžolių aliejaus, saldžiųjų apelsinų aliejaus, baltojo molio. Naudojimas: ištepkite veidą ir palikite 10–15 minučių, nuplaukite vandeniu.

L'ACTION VITAL HYDRATION veido kaukė 15 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION DETOXIFYING
veido kaukė

Veido kaukė turi valomųjų savybių, skatina odos ląstelių atkūrimą. Priemonė sukelia tonizuojamąjį poveikį ir padeda apsisaugoti nuo odos nešvarumų. Sudėtyje yra: eterinių citrinų ir greipfrutų aliejų, mineralų derinio, rožiniu molio. Naudojimas: ištepkite veidą ir palikite 10–15 minučių, nuplaukite vandeniu.

L'ACTION DETOXIFYING veido kaukė 15 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION RADIANCE
veido kaukė

Veido kaukė turi valomųjų savybių, skaistina ir tonizuoja odą. Priemonė suteikia veidui švytėjimo ir gyvybingumo. Sudėtyje yra: eterinio morkų aliejaus, eterinio kiparisų aliejaus, dviskiaučių ginkmedžių ekstrakto, mineralų derinio, rožiniu molio. Naudojimas: ištepkite veidą ir palikite 10–15 minučių, nuplaukite vandeniu.

L'ACTION RADIANCE veido kaukė 15 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION RASUL MUD
veido kaukė skirta mišriai ir riebiai odai prižiūrėti.

Rasulo molio kaukė turi valomųjų ir atkuriamųjų savybių, padeda pašalinti odos nešvarumus ir riebalų perteklių. Priemonė vizualiai sutraukia poras ir gerina odos būklę. Sudėtyje yra: arganų aliejaus, vitamino E. Naudojimas: ištepkite veidą ir palikite 12 minučių, nuplaukite vandeniu.

L'ACTION RASUL MUD veido kaukė 15 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION MONOI
veido kaukė skirta sausai ir labai sausai odai prižiūrėti.

Kaukė turi raminamųjų ir maitinamųjų savybių, suteikia odai švelnumo ir elastingumo. Sudėtyje yra gardenijų žiedų aliejaus, kokosų pieno. Naudojimas: ištepkite veidą ir palikite 12 minučių, nuplaukite vandeniu.

L'ACTION MONOI veido kaukė 15 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION REPLENSHING
naktinė veido kaukė

Naktinė veido kaukė turi drėkinamųjų ir atkuriamųjų savybių, padeda puoselėti brandžią odą nakties miego metu ir ją atgaivina. Sudėtyje yra: dygliuotųjų kriaušių aliejaus, alavijų ekstrakto, sviestmedžių sviesto. Naudojimas: prieš nakties miegą plonu sluoksniu tepkite švarią ir sausą veido odą. Ryte, prabudus, nuplaukite priemonę. Pakuotė skirta 3 - 5 kartams.

L'ACTION REPLENISHING naktinė veido kaukė 12 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION GLOW-RESTORING
naktinė veido kaukė

Atkuriamoji švytėjimo suteikianti naktinė veido kaukė padeda pagerinti odos būklę ir atspalvį nakties miego metu. Sudėtyje yra: apelsinų žiedų vandens, lanksčiosios mauritijos Buriti vaisių ir morkų aliejų. Naudojimas: prieš nakties miegą plonu sluoksniu tepkite švarią ir sausą veido odą. Ryte, prabudus, nuplaukite priemonę. Pakuotė skirta 3 - 5 kartams.

L'ACTION GLOW-RESTORING naktinė veido kaukė 12 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION YOUTH-BOOSTING
naktinė veido kaukė

Standinamoji naktinė veido kaukė padeda puoselėti brandžią odą nakties miego metu - drėkina, skatina atkūrimą ir suteikia elastingumo. Sudėtyje yra : spanguolių aliejaus, spirulinos ekstrakto, hialurono rūgšties. Naudojimas: prieš nakties miegą plonu sluoksniu tepkite švarią ir sausą veido odą. Ryte, prabudus, nuplaukite priemonę. Pakuotė skirta 3 - 5 kartams.

L'ACTION YOUTH-BOOSTING naktinė veido kaukė 12 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION CLEAR SKIN BLACK PEEL OFF
veido kaukė

Nulupama veido kaukė-plėvelė padeda pašalinti nešvarumus i padeda kovoti su odos trūkumais. Sudėtyje yra: aktyvintos anglies, greipfrutų, gebenių ir gluosnių ekstraktų. Naudojimas: plonu sluoksniu tepkite kaukę ant švarios ir sausos veido odos ir laikykite 10-15 minučių. Tada nuimkite susidariusią plėvelę - paimkite už krašto ir kelkite į viršų, veido centro link. Kaukės likučius nuplaukite vandeniu.

L'ACTION CLEAR SKIN BLACK PEEL OFF veido kaukė 3 x 6 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION TIRED & PUFFY EYES REDUCER
akių kontūro kaukė

Kaukė puikiai tinka norint atsipalaiduoti - ji padeda atgaivinti akių srities odą ir suteikia švelnumo. Sudėtyje yra: alavijų, ramunėlių ir žaliosios arbatos ekstraktų. Naudojimas: paimkite kaukę pincetu, dėkite ant sausos ir švarios odos akių srityje ir palikite 15 minučių. Tada nuimkite kaukę. Geriausiam rezultatui pasiekti: įdėkite pakuotę į šaldytuvą ir išimkite likus maždaug 30 minučių iki naudojimo.

L'ACTION TIRED & PUFFY EYES REDUCER akių kontūro kaukė 3 x 2,67 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION GRAPE SEED ANTI-AGEING SPA
veido kaukė

Kaukė padeda puoselėti brandžią odą, suteikia gaivumo ir skaistumo pojūtį. Sudėtyje yra: vynuogių kauliukų polifenolių, mėlynių, gervuogių, braškių, aviečių ir dygliuotųjų ožerškių uogų ekstraktų. Naudojimas: uždėkite kaukę ant veido odos ir laikykite apie 15 minučių. Tada švelniai nuimkite ir skysčio perteklių švelniai pirštų galiukais įtapšnokite į odą.

L'ACTION GRAPE SEED ANTI-AGEING SPA veido kaukė 20 g

 

 

 

 

 

 

 

L'ACTION PARIS veido kaukes galite rasti šiose EUROKOS parduotuvėse:

ŠIAULIAI

Tilžės g. 225

PC TILŽĖ

ŠIAULIAI

Aido g. 8

PLC AKROPOLIS

ŠIAULIAI

Tilžės g. 109

PC SAULĖS MIESTAS

KUPIŠKIS

Gedimino g. 53N

PC MAXIMA

VISAGINAS

Veteranų g. 2

PC DOMINO

VILKAVIŠKIS

Nepriklausomybės g. 61

PC NORFA

KĖDAINIAI

Basanavičiaus g. 80

PC IKI

MARIJAMPOLĖ

Kudirkos g. 3

PC MAXIMA

KAUNAS

Savanorių pr. 255

PC HYPER MAXIMA

KAUNAS

K. Baršausko g. 66a

PLC MOLAS

KAUNAS

Karaliaus Mindaugo pr. 49

PLC AKROPOLIS

VILNIUS

Ukmergės g. 369

PC BIG

VILNIUS

Ozo g. 18

PLC OZAS

VILNIUS

Gedimino pr. 16 / Vilniaus g. 10

PC CENTRO PASAŽAS

VILNIUS

Liepkalnio g. 112

PC MAXIMA

VILNIUS

Priegliaus g. 1

PC PUPA

VILNIUS

Žirmūnų g. 2

IKI Minskas

KLAIPĖDA

Taikos pr. 61

PLC AKROPOLIS