Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

HEI POA kūno ir plaukų priežiūros priemonės

HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL TIARA SCENT
kūno ir plaukų aliejus skirtas odai, plaukams prižiūrėti ir kvepinti.

Grynasis TAHITI MONOI OIL – pagal protėvių receptą pagaminta kokosų aliejaus ir Taičio gardenijų žiedų ekstrakto priemonė. Atidžiai prižiūrimas gamybos procesas padeda garantuoti priemonės autentiškumą ir kokybę. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę. Aliejus pasižymi drėkinamosiomis, maitinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, priemonė gali būti naudojama kūnui prižiūrėti, odai ir plaukams drėkinti ir kvepinti. Sudėtyje yra kokosų aliejaus, Taičio gardenijų žiedų ekstrakto. Naudojimas: drėgną kūno odą tepkite švelniais masažuojamaisiais judesiais. Naudodamos priemonę plaukų priežiūrai, tepkite juos prieš trinkimą šampūnu, palaikykite apie 20 min. Aliejų galima naudoti ir jau ištrinkus plaukus. Tokiu atveju tepkite plaukus būtinu priemonės kiekiu per visą plaukų ilgį arba tik galiukus. Nenuplaukite.

HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL TIARA SCENT kūno ir plaukų aliejus

HEI POA MONOI COLLECTION TAHITI LIME  
kūno ir plaukų aliejus skirtas odai ir plaukams prižiūrėti.

Įkvėptas Polinezijos sodų, LIME MONOI pagamintas iš žaliųjų citrinų ir Taičio gardenijų žiedų ekstrakto. Jo vaisinis, gėlių natomis pripildytas, gaiviai rūgštus aromatas dvelkia citrinmedžiais, jostrais ir vanile. Aliejus tiek vasarą, tiek žiemą drėkina ir aprūpina odą ir plaukus maitinamosiomis medžiagomis. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę. Sudėtyje yra žaliųjų citrinų ir Taičio gardenijų žiedų ekstraktų, kokosų aliejaus. Naudojimas: būtinu priemonės kiekiu tepkite odą ir plaukus. Jei priemonė sukietėjusi, palaikykite buteliuką po karšto vandens srove, kad aliejus suskystėtų.

HEI POA MONOI COLLECTION TAHITI LIME plaukų ir kūno aliejus

HEI POA MILKY SPRAY
plaukų purškiklis skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

HEI POA MILKY SPRAY priemonė – už gražius plaukus su egzotišku kvapu! Purškiklis yra praturtintas MONOI aliejumi, kuris apsaugo ir maitina plaukus bei lengvina jų priežiūrą. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę. Pamaitinti ir nuo žalingų šalutinių veiksmų apsaugoti plaukai atgauna savo žvilgesį ir švelnumą. HEI POA atliktais tyrimais nustatyta, jog purškiklis palengvina plaukų šukavimą 93%. Sudėtyje yra Taičio gardenijų žiedų aliejaus, pieno baltymų. Naudojimas: prieš naudojimą buteliuką gerai pakratykite. Purkškite šampūnu ištrinktus arba sausus plaukus.

HEI POA MILKY SPRAY plaukų purškiklis

HEI POA MULTI-PURPOSE
sausasis veido, kūno ir plaukų aliejus skirtas odai ir plaukams prižiūrėti.

Brangusis Polinezijos lobis – daugiafunkcis maitinamasis sausasis aliejus, papildytas TAHITI MONOI aliejumi, maitina ir drėkina veidą, kūną ir plaukus. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Odai ir plaukams suteikiamas satino švelnumas. Subtiliai kvepiantis rojaus gėlėmis, sausasis aliejus mintimis padeda nukeliauti į Polineziją. Sudėtyje yra Taičio gardenijų žiedų ekstrakto, kokosų aliejaus. Naudojimas: purkškite plaukų galiukus, odą. Priemonę galima naudoti kasdien.

HEI POA MULTI-PURPOSE sausasis veido, kūno ir plaukų aliejus

HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL GOLDEN MOTHER OF PEARL
kūno aliejus skirtas gerai odos būklei palaikyti.

Nuoširdi ir šiluma spinduliuojanti priežiūra – TAHITI MONOI OIL  skiriamasis ženklas. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę. Kūno aliejus su auksinių perlų dulkėmis suteikia odai ir plaukams satino švelnumą, odą ir plaukus apgaubia subtilus Taičio gardenijų žiedų aromatas. Priemonė maitina ir minkština odą, suteikia jai auksinio spindesio. Sudėtyje yra kokosų aliejaus, Taičio gardenijų žiedų ekstrakto, auksinių perlų dulkių. Naudojimas: švelniais masažuojamaisiais judesiais tepkite odą. Mažytė grožio paslaptis – vasarą tepkite PURE TAHITI MANOI OIL GOLDEN MOTHER OF PEARL ant odos prieš eidamos degintis. Priemonė padės greičiau įdegti, oda bus sudrėkinta ir gražiai spindės.

HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL GOLDEN MOTHER OF PEARL kūno aliejus

HEI POA TROPICAL MONOI PINA & MARACUJA
kūno ir plaukų aliejus skirtas odai ir plaukams prižiūrėti.

Pasinerkite į unikalų ananasų ir kvapiosios pasifloros duetą...Tropinių vaisių ir gėlių kvapas puikiai tiks drąsioms ir ryškius kvapus mėgstančioms merginoms. Priemonė drėkina, maitina ir aprūpina plaukus bei odą maitinamosiomis ir drėkinamosiomis medžiagomis. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę. Sudėtyje yra kvapiųjų pasiflorų ir kokosų aliejų, ananasų ir Taičio gardenijų žiedų ekstraktų. Naudojimas: būtiną kiekį aliejaus įmasažuokite į visą kūną, sausą arba drėgną odą. Plaukus tepkite būtinu aliejaus kiekiu prieš trinkimą šampūnu, palikite 15–20 minučių, ištrinkite plaukus šampūnu. Galima naudoti aliejų ištrinkus plaukus šampūnu, tepkite plaukų galiukus, nenuskalaukite.

HEI POA TROPICAL MONOI PINA & MARACUJA kūno ir plaukų aliejus

HEI POA MILLE FLEURS
kūno ir plaukų aliejus skirtas odai, plaukams prižiūrėti ir kvepinti.

TAHITI MONOI OIL WITH 1000 FLOWERS – padėka Taičio moterims. Jų auginamos ir prižiūrimos gėlės įkvėpė sukurti priemonę, kuri skleistų visų nuostabių gėlių aromatus. Surinkti įvairių gėlių žiedai yra panardinami į kokosų aliejų ir taip sukuriamas magiškas derinys, kuris padeda prižiūrėti plaukus, veido ir kūno odą. Sudėtyje esantis MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę. Sudėtyje yra Taičio gardenijų, jostrų, kinrožių, Kau Pe gėlių, kvapiųjų kanangų ir riešutinių lotosų. Naudojimas: švelniai tepkite kūną ir plaukus.

HEI POA MILLE FLEURS kūno ir plaukų aliejus

HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL NOURISHING REPAIR
plaukų aliejus skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.

Grynasis TAHITI MONOI aliejus maitina ir apsaugo sausus, pažeistus ir trapius plaukus, suteikia jiems žvilgesio ir palengvina plaukų priežiūrą ir formavimą. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. HEI POA atliktais tyrimais nustatyta, jog naudojant NOURISHING REPAIR aliejų, plaukų galiukų skilinėjimas sumažėja 67% Sudėtyje yra kokosų aliejaus, Taičio gardenijų žiedų ekstrakto. Naudojimas: galima naudoti tiek ant sausų, tiek ant šlapių plaukų. Šampūnu ištrinktus plaukus tepkite aliejumi per visą jų ilgį arba tik pažeistas plaukų sritis. Nenuskalaukite. Mažytė grožio paslaptis – norėdamos pasiekti maksimalų efektą ir padėti plaukams kuo geriau pasisavinti visas naudingąsias medžiagas, tepkite kaukę ant plaukų ir apvyniokite juos šiltu rankšluosčiu. Šis procesas padeda plaukams greičiau ir lengviau priimti kaukės suteikiamas naudas. Būdamos paplūdimyje, naudokite PURE TAHITI MONOI plaukų aliejų, nes jis padeda apsaugoti plaukus nuo žalingo saulės ir jūros poveikio.

HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL NOURISHING REPAIR plaukų aliejus

HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL COCONUT SCENT
kūno ir plaukų aliejus skirtas odai, plaukams prižiūrėti ir kvepinti.

Grynasis TAHITI MONOI OIL – pagal protėvių receptą pagaminta kokosų aliejaus ir Taičio gardenijų žiedų ekstrakto priemonė. Atidžiai prižiūrimas gamybos procesas padeda garantuoti priemonės autentiškumą ir kokybę. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę. Aliejus pasižymi drėkinamosiomis, maitinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, priemonė gali būti naudojama kūnui prižiūrėti, odai ir plaukams drėkinti ir kvėpinti. Sudėtyje yra kokosų aliejaus, Taičio gardenijų žiedų ekstrakto. Naudojimas: drėgną kūno odą tepkite švelniais masažuojamaisiais judesiais. Naudodamos priemonę plaukų priežiūrai, tepkite juos prieš trinkimą šampūnu, palaikykite apie 20 min. Aliejų galima naudoti ir jau ištrinkus plaukus. Tokiu atveju tepkite plaukus būtinu priemonės kiekiu per visą plaukų ilgį arba tik galiukus. Nenuplaukite. 

HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL COCONUT SCENT kūno ir plaukų aliejus

HEI POA MOISTURIZING
kūno pienelis skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

HEI POA MOISTURISING kūno pienelis, praturtintas TAHITI MONOI aliejumi, drėkina ir kvepina odą. Lengva, nelipni tekstūra greitai susigeria, oda tampa švelni ir lygi it satinas. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę. Sudėtyje yra Taičio gardenijų žiedų ekstrakto ir kokosų aliejaus. Sudėtyje yra 96 % natūralių medžiagų. Naudojimas: švelniais masažuojamaisiais judesiais tepkite odą.

HEI POA MOISTURIZING kūno pienelis

HEI POA kūno ir plaukų priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite eurokos.lt


Paskelbta 2021 07 14