Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

HAUTE BY KINSTYLE plaukų formavimo priemonės

HAUTE BY KINSTYLE
sausasis plaukų šampūnas ir apimties suteikianti pudra

Po 3 metų bandymų ir ieškojimų KINSTYLE pristato HAUTE linijos priemones. Atidžiai sukurtos plaukų priežiūros priemonės yra aukščiausios kokybės ir padeda sukurti šukuosenas, vertas aplodismentų. Daugiafunkcė matinė priemonė padeda atgaivinti plaukus, suteikia jiems apimties, tekstūros ir ilgiau išlaiko nepriekaištingą, stilingą ar laisvai krintančių plaukų šukuoseną. Naudojimas: pakratykite slėginį indą, purkšite 10–15 cm atstumu nuo šaknų ir paskirstykite ant visų sausų plaukų.

HAUTE BY KINSTYLE sausasis plaukų šampūnas ir apimties suteikianti pudra

HAUTE BY KINSTYLE BLOW DRY
sausasis plaukų lakas

Po 3 metų bandymų ir ieškojimų KINSTYLE pristato HAUTE linijos priemones. Atidžiai sukurtos plaukų priežiūros priemonės yra aukščiausios kokybės ir padeda sukurti šukuosenas, vertas aplodismentų. Greitai džiūstantis tekstūrinis plaukų lakas yra itin smulkus, stiprios ir lanksčios fiksacijos. Priemonė padeda sukurti tobulą šukuoseną, išvengti plaukų šiaušimosi. Lakas nepalieka plaukus apsunkinančių nuosėdų ir gali būti pašalintas šukomis. Naudojimas: pakratykite slėginį indą, purkšite 10–15 cm atstumu nuo šaknų ir paskirstykite ant visų sausų plaukų.

HAUTE BY KINSTYLE BLOW DRY sausasis plaukų lakas

HAUTE BY KINSTYLE THICKENING
plaukų kremas

Po 3 metų bandymų ir ieškojimų KINSTYLE pristato HAUTE linijos priemones. Atidžiai sukurtos plaukų priežiūros priemonės yra aukščiausios kokybės ir padeda sukurti šukuosenas, vertas aplodismentų. Trimatis, apimties ir gyvybingumo suteikiantis plaukų kremas. Priemonė suteikia plaukams vešlumo, tūrio, pageidaujamą tekstūrą ir kartu saugo juos nuo neigiamo džiovintuvo ir tiesintuvo karščio poveikio. Sudėtyje yra arbatos ekstrakto. Naudojimas: būtiną kiekį kremo užtepkite ant rankų pirštų ir paskleiskite ant drėgnų plaukų. Norint suaktyvinti plaukų kremo poveikį, džiovinkite plaukus džiovintuvu.

HAUTE BY KINSTYLE THICKENING plaukų kremas

HAUTE BY KINSTYLE WAX STICK ICONIC STYLING
plaukų vaškas

Po 3 metų bandymų ir ieškojimų KINSTYLE pristato HAUTE linijos priemones. Atidžiai sukurtos plaukų priežiūros priemonės yra aukščiausios kokybės ir padeda sukurti šukuosenas, vertas aplodismentų. Pieštukinis plaukų vaškas padeda pakelti plaukus prie šaknų ir suformuoti mėgstamą ar pageidaujamą šukuoseną. Naudojimas: aplikatoriumi tepkite sausus plaukus arba priemonę užtepkite ant delno, o tada ant plaukų. Formuokite norimą šukuoseną.

HAUTE BY KINSTYLE WAX STICK ICONIC STYLING plaukų vaškas

HAUTE BY KINSTYLE plaukų formavimo priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šiose EUROKOS parduotuvėse:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Kaunas

K. Baršausko g. 66a

PLC „MOLAS“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Vilnius

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „AKROPOLIS“


Paskelbta 2021 12 27