FAITH IN NATURE plaukų priežiūros priemonės

FAITH IN NATURE GRAPEFRUIT & ORANGE
plaukų šampūnas skirtas normaliems ir riebaluotis linkusiems plaukams prižiūrėti.

Nuostabas aromato gaivinamasis plaukų šampūnas pasižymi valomosiomis savybėmis ir padeda puoselėti visų tipų plaukus. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Greipfrutų ir apelsinų aliejų. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE GRAPEFRUIT & ORANGE plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE GRAPEFRUIT & ORANGE plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE GRAPEFRUIT & ORANGE
plaukų kondicionierius skirtas normaliems ir riebaluotis linkusiems plaukams prižiūrėti.

Nuostabaus aromato gaivinamasis kondicionierius padeda puoselėti normalius ir riebaluotis linkusius plaukus, pasižymi valomosiomis savybėmis. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Greipfrutų ir apelsinų aliejų. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE GRAPEFRUIT & ORANGE plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE SEAWEED & CITRUS
plaukų šampūnas skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.

Valomasis plaukų šampūnas pasižymi gaiviu aromatu ir padeda puoselėti visų tipų plaukus. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Jūros dumblių ekstrakto ir citrinų aliejaus. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE SEAWEED & CITRUS plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE SEAWEED & CITRUS plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE SEAWEED & CITRUS
plaukų kondicionierius skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.

Valomasis gaivaus citrinų aromato kondicionierius padeda puoselėti visų tipų plaukus. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Jūros dumblių ekstrakto ir citrinų aliejaus. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE SEAWEED & CITRUS plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE ROSEMARY
plaukų šampūnas skirtas normaliems, riebaluotis linkusiems plaukams ir  jautriai galvos odai prižiūrėti.

Natūralus plaukų šampūnas pasižymi raminamosiomis savybėmis ir padeda puoselėti normalius, riebaluotis linkusius plaukus ir jautrią galvos odą. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Rozmarinų ekstrakto. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE ROSEMARY plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE ROSEMARY plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE ROSEMARY
plaukų kondicionierius skirtas normaliems, riebaluotis linkusiems plaukams ir probleminei galvos odai prižiūrėti.

Kondicionierius padeda puoselėti normalius, riebaluotis linkusius plaukus ir jautrią galvos odą. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Rozmarinų ekstrakto. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE ROSEMARY plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE AVOCADO
plaukų šampūnas skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.

Gamtos įkvėptas maitinamasis plaukų šampūnas padeda puoselėti visų tipų plaukus. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Avokadų aliejaus. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE AVOCADO plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE AVOCADO plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE AVOCADO
plaukų kondicionierius

Gamtos įkvėptas maitinamasis kondicionierius padeda puoselėti visų tipų plaukus. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Avokadų aliejaus. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE AVOCADO plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE ALOE VERA
plaukų šampūnas skirtas normaliems ir sausiems plaukams prižiūrėti.

Gaivinamasis šampūnas padės puoselėti Jūsų plaukus. Jis pasižymi maitinamosiomis savybėmis ir suteikia plaukams gyvybingumo. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Alavijų sulčių. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE ALOE VERA plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE ALOE VERA plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE ALOE VERA
plaukų kondicionierius skirtas normaliems ir sausiems plaukams prižiūrėti.

Gaivinamasis kondicionierius padeda puoselėti normalius ir sausus plaukus, pasižymi maitinamosiomis savybėmis. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Alavijų sulčių. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE ALOE VERA plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE JOJOBA
plaukų šampūnas skirtas normaliems ir sausiems plaukams prižiūrėti.

Glotninamasis plaukų šampūnas padeda puoselėti pažeistus plaukus ir pasižymi atkuriamosiomis savybėmis. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Simondsijų aliejaus, eterinių aliejų. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE JOJOBA plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE JOJOBA plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE JOJOBA
plaukų kondicionierius skirtas normaliems ir sausiems plaukams prižiūrėti.

Kondicionierius padeda puoselėti normalius ir sausus bei pažeistus plaukus. Priemonė pasižymi atkuriamosiomis savybėmis. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Simondsijų aliejaus. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE JOJOBA plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE COCONUT
plaukų šampūnas skirtas normaliems ir sausiems plaukams prižiūrėti.

Drėkinamasis šampūnas padeda puoselėti normalius ir sausus plaukus. Priemonė pasižymi tropiniu aromatu. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Kokosų aliejaus. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE COCONUT plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE COCONUT plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE COCONUT
plaukų kondicionierius skirtas normaliems ir sausiems plaukams prižiūrėti.

Nuostabaus aromato drėkinamasis kondicionierius padeda puoselėti normalius ir sausus plaukus. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Kokosų aliejaus. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE COCONUT plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE FRAGRANCE FREE
plaukų šampūnas skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.

Bekvapis plaukų šampūnas padeda puoselėti visų tipų plaukus. Tinka ir jautrios galvos odos priežiūrai. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS, kvėpiklių. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE FRAGRANCE FREE plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE FRAGRANCE FREE plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE FRAGRANCE FREE
plaukų kondicionierius skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.

Bekvapis kondicionierius padeda puoselėti visų tipų plaukus ir jautrią galvos odą. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE FRAGRANCE FREE plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE WATERMELON
plaukų šampūnas skirtas normaliems ir sausiems plaukams prižiūrėti.

Nuostabaus kvapo atkuriamasis plaukų šampūnas padeda puoselėti normalius ir sausus plaukus, suteikia gaivumo pojūtį. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Arbūzų ekstrakto. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE WATERMELON plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE WATERMELON plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE WATERMELON
plaukų kondicionierius skirtas normaliems ir sausiems plaukams prižiūrėti.

Atkuriamasis kondicionierius padeda puoselėti normalius ir sausus plaukus. Priemonė pasižymi gaiviu arbūzų aromatu. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Arbūzų ekstrakto. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE WATERMELON plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE HEMP & MEADOWFOAM
plaukų šampūnas skirtas normaliems ir sausiems plaukams prižiūrėti.

Atkuriamasis plaukų šampūnas padeda puoselėti visų tipų plaukus. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Kanapių, putonių sėklų, imbierų, citrinžolių ir citrusinių vaisių aliejų. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE HEMP & MEADOFOAM plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE HEMP & MEADOWFOAM plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE HEMP & MEADOWFOAM
plaukų kondicionierius skirtas normaliems ir sausiems plaukams prižiūrėti.

Atkuriamasis kondicionierius padeda puoselėti normalius ir sausus plaukus. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Kanapių, putonių sėklų, imbierų, citrinžolių ir citrusinių vaisių aliejų. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE HEMP & MEADOWFOAM plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE DRAGON FRUIT
plaukų šampūnas skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.

Nuostabaus aromato plaukų šampūnas pasižymi gaivinamosiomis savybėmis ir padeda puoselėti visų tipų plaukus. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Kertuočių (dragon) vaisių ekstrakto. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE DRAGON FRUIT plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE DRAGON FRUIT plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE DRAGON FRUIT
plaukų kondicionierius skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.

Gaivinamas vaisių aromato kondicionierius padeda puoselėti visų tipų plaukus. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Kertuočių (dragon) vaisių ekstrakto. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE DRAGON FRUIT plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE TEA TREE
plaukų šampūnas skirtas normaliems ir riebaluotis linkusiems plaukams prižiūrėti.

Valomasis plaukų šampūnas švelniai trenka, padeda puoselėti normalius ir riebaluotis linkusius plaukus bei galvos odą. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Arbatmedžių aliejaus. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE TEA TREE plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE TEA TREE plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE TEA TREE
plaukų kondicionierius skirtas normaliems ir riebaluotis linkusiems plaukams prižiūrėti.

Valomasis kondicionierius padeda puoselėti normalius ir riebaluotis linkusius plaukus bei galvos odą. Sudėtyje nėra parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Arbatmedžių aliejaus. Naudojimas: ištrinkite plaukus šampūnu, išskalaukite. Įmasažuokite kondicionierių į plaukus ir galvos odą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: palikite kondicionierių ant plaukų 5 minutėms ir nuskalaukite.

FAITH IN NATURE TEA TREE plaukų kondicionierius 400 ml

FAITH IN NATURE BLUE CEDAR
plaukų šampūnas skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.

Natūralus plaukų šampūnas suteikia apimties ir padeda puoselėti visų tipų plaukus. Sudėtyje nėra: parabenų, SLS. Sudėtyje yra 99% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Mėlynųjų kedrų ir Švedijos kalnų žolelių ekstraktų, vitamino E, glicerino ir žaliosios arbatos ekstrakto. Naudojimas: sudrėkinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą. Išskalaukite ir jei reikia, pakartokite procedūrą. Priemonė tinka dažnam naudojimui. Geriausiam rezultatui pasiekti: naudokite šampūną kartu su FAITH IN NATURE BLUE CEDAR plaukų kondicionieriumi.

FAITH IN NATURE BLUE CEDAR plaukų šampūnas 400 ml

FAITH IN NATURE plaukų priežiūros priemones galite rasti šiose EUROKOS parduotuvėse:

VILNIUS

Ozo g.18

PLC OZAS

KLAIPĖDA

Taikos pr.61

PLC AKROPOLIS


Paskelbta 2020-01-07