EO LAB plaukų šampūnas ir balzamas

EO „Restoring" plaukų šampūnas, 250 ml
EC LAB serija sukurta natūralių aliejų ir organinių ekstraktų pagrindu, naudojant pažangiausias mokslines technologijas. Atkuriamasis plaukų šampūnas sukurtas pažeistiems ir dažytiems plaukams prižiūrėti. Sudėtyje yra 97,2% augalinės kilmės medžiagų.
Be SLS ir parabenų. Šampūno sudėtis papildyta organiniu spanguolių sėklų aliejumi, argano aliejumi ir acai uogų ekstraktu. Sudėtyje yra simondsijų aliejaus, organinio kviečių gemalų aliejaus ir kinrožių ekstrakto, kurie efektyviai atkuria pažeistus plaukus, maitina, stiprina ir apsaugo nuo žalingo aplinkos ir neigiamo saulės spindulių poveikio, nuo plaukų feno ar džiovintuvo karščio. Organinis spanguolių sėklų aliejus drėkina plaukus, suteikia jiems minkštumo, žvilgesio, elastingumo. Argano aliejus apsaugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio, intensyviai drėkina plaukus, aprūpina juos maitinamosiomis medžiagomis, atkuria plaukų struktūrą, stiprina plaukus, suteikia jiems žvilgesio ir paklusnumo. Acai uogų ekstraktas turi daug antioksidantų, aminorūgščių, vitamino C ir mineralų. Naudojimas. Masažuojamaisiais judesiais tolygiai paskirstyti nedidelį kiekį šampūno ant drėgnų plaukų, nuskalauti vandeniu. Jeigu reikia, procedūrą pakartoti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


EO „Resoring" plaukų balzamas, 200 ml
EC LAB serija sukurta natūralių aliejų ir organinių ekstraktų pagrindu, naudojant pažangiausias mokslines technologijas. Balzamas padeda atkurti pažeistus ir dažytus plaukus. Sudėtyje yra 97,2% augalinės kilmės medžiagų.
Be SLS, parabenų, silikonų. Balzamo sudėtis papildyta simondsijų aliejumi, organiniu kviečių gemalų aliejumi ir kinrožių ekstraktu. Efektyviai atkuria pažeistus plaukus, aprūpina maitinamosiomis medžiagomis, stiprina ir apsaugo nuo žalingo aplinkos, karščio ir UV spindulių poveikio. Organinis spanguolių sėklų aliejus drėkina plaukus, suteikia jiems minkštumo, žvilgesio ir elastingumo. Argano aliejus apsaugo plaukus, intensyviai drėkina ir maitina, atkuria plaukų struktūrą. Stiprina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio. Acai uogų ekstraktas turi daug antioksidantų, aminorūgščių, vitamino C ir mineralų. Suteikia plaukams glotnumo ir paklusnumo. Naudojimas. Masažuojamaisiais judesiais tolygiai paskirstyti nedidelį kiekį balzamo ant drėgnų, šampūnu ištrinktų plaukų, palaukti 1 - 2 min, nuskalauti vandeniu.