Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

E.MI nagų priežiūros priemonės ir geliniai lakai

E.MI PREP AID
paruošiamoji nagų priemonė

Priemonė padeda pašalinti drėgmę ir riebalus nuo nago paviršiaus tam, kad būtų geresnis nago sukibimas su kitomis priemonėmis. Ji pasižymi skysta konsistencija, tad yra ekonomiškai naudojama.

E.MI PREP AID paruošiamoji nagų priemonė, 9 ml

E.MI
gelinis nagų lakas

Speciali lako formulė sustiprina pigmento intensyvumą – sodri spalva išgaunama užtepus vos 1 sluoksnį. Taip pat užtepus priemonę, ji ant nago vizualiai išsilygina savaime. Manikiūras išsilaiko net iki 4 savaičių. Polimerizacija naudojant UV/LED/CCFL lempas – 2 min/30 sek. Lakas nuvalomas nagų lako valikliu. Išsirinkite norimą atspalvį.

E.MI gelinis nagų lakas, 9 ml

E.MI BASE GEL
gelinio nagų lako pagrindas

Gelinio nagų lako pagrindas tinka visų tipų nagams ir pasižymi puikiomis modeliavimo savybėmis. Jį galima naudoti ir atliekant pedikiūrą. Su šiuo pagrindu (naudojant formeles) galite ~2mm prailginti nagą. Be to, jis lengvai, per 10–15 min. ištirpsta valant su E.MI Gel Polish Remover nagų valikliu, nereikia papildomai dildyti.

E.MI BASE GEL gelinio nagų lako pagrindas, 15 ml

E.MI TOP GEL TACKLESS
viršutinis gelinio nagų lako sluoksnis

Elastingas gelinio lako viršutinis sluoksnis (Top Gel) puikiai tinka naudojant gelinį laką – nesutrūkinėja, suteikia tobulą veidrodinį spindesį iki kitos korekcijos. Polimerizacija naudojant priemonę tarp dailių: 30sek (CCFL) ir 2min (UV) lempoje, o naudojant kaip viršutinį sluoksnį: 90sek (CCFL), ir 6min (UV) lempoje.

E.MI TOP GEL TACKLESS viršutinis gelinio nagų lako sluoksnis, 9 ml

E.MI BARBIE GIRL
nagų odelių aliejus

Aliejus padeda palaikyti gerą nagų odelių būklę – aprūpina jas maitinamosiomis medžiagomis, drėkina ir stiprina odeles. Priemonė lengvai pasiskirsto ir greitai įsigeria į odą.

E.MI BARBIE GIRL nagų odelių aliejus, 9 ml

E.MI
gelinio ir įprastojo nagų lako valiklis

Valiklis padeda nuvalyti tiek įprastą, tiek gelinį nagų laką. Priemonė pasižymi maloniu aromatu.

E.MI gelinio ir įprastojo nagų lako valiklis, 200 ml

E.MI ANTIFUNGAL
nagų augimą skatinanti priemonė

Ši priemonė atlieka net dvi funkcijas iš karto – skatina nagų plokštelių augimą ir padeda palaikyti gerą nagų būklę. Taip pat ji padeda atkurti nagų struktūrą, stiprina nagus. Dėl skystos konsistencijos priemonė labai ekonomiška. Naudojimas: galima tepti priemonę prieš gelinį lakavimą ant jau lakavimui paruošto nago, leisti nudžiūti ir tuomet tęsti lakavimo procedūrą. Profilaktikai namuose rekomenduojama tepti priemonę po nagu.

E.MI ANTIFUNGAL nagų augimą skatinanti priemonė, 9 ml

E.MILAC nagų priežiūros priemones, gelinius lakus ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2021 04 30