DOVANŲ IDĖJOS TĖČIO DIENAI. Salomėja iš Venividi.lt: MERCEDES BENZ kvepalai vyrams.

 

Šį kartą pasikalbėkime kiek netikėta tema – apie vyriškus kvepalus. Sakykit, merginos, ar dažnai tokius tenka dovanoti, o gal jūsų vaikinai, tėčiai, broliai ir kiti gyvenimo vyrai juos perka patys?

Jei atvirai, tai mano šeimoje situacija nėra visai tipinė. Maniškis garsiai deklaruoja, kad nesikvepina, bet paslapčia gvelbia mano (vyriškus) kvepalus. Taip taip, prisipažinsiu, kad lentynėlėje šiuo metu stovi 15 kvapų buteliukų (pati išsigandau suskaičiavusi) ir 6 iš jų yra skirti vyrams. Taigi, net 40%. Tiesiog aš mėgstu mažiau saldžius, aštresnius kvapus, kokiais ir pasižymi vyriški aromatai. Dar įdomiau tai, kad pasikvepinę tais pačiais kvepalais, mes su brangiausiuoju visai skirtingai kvepiame. Tad visada reikia nepamiršti, kad žmogaus kūno oda reaguoja skirtingai.

EUROKOS pradėjo prekiauti MERCEDES BENZ tualetiniais vandenimis. Vienas jų papildė mano, nes jis gi nesikvepina (vartau akis ir pirštais rodau kabutes), lentyną.

 

 

MERCEDES BENZ – Jūsų sėkmės kvapas, sako šūkis ir iš tiesų man tiek buteliukas, tiek aromatas alsuoja solidumu, stabilumu ir užtikrintumu.

Buteliuko dizainas minimalistinis, atrodo nieko ypatingo, tačiau paėmus į rankas, jaučiasi, kad tai tikrai vertę turintis daiktas – labai sunkus kamštelis, storas stiklas.

Šis kvapas man pasirodė tinkamas kiekvienai progai, labiausiai aš užuodžiu viršutines, gaivias natas, vėliau mano nosis pagauna malonų kedro aromatą. Man patinka kaip kvapas atsiskleidžia tiek ant mano odos, tiek ant antrosios pusės.

 

Viršutinės aromato natos – bergamotė, mandarinai, citrinos.

Vidurinės aromato natos – pipirai, muskatas, našlaitės, aromatinės dervos.

Bazinės aromato natos – Virdžinijos kedras, pačiulė, vetiverija.

Šis produktas nėra akiplėšiškas, iššišokstantis, agresyviai į save kreipiantis dėmesį, ne, tai stabiliai sėkmės keliu einančių vyrų kvapas. Kaip ir minima aprašyme – tiems, kuriems nereikia nieko įrodinėti. Esu tikra, kad MERCEDES BENZ jau turi nemažą gerbėjų būrį, tad tik primenu, kad tualetinių vandenų jau galite įsigyti EUROKOS!

Linkėjimai,

Salomėja iš Venividi.lt

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-05-28