Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

CONTEMPORA plaukų priežiūros priemonės

CONTEMPORA FOR COLORED HAIR
dažytų plaukų šampūnas

Šampūnas lengvai išplauna ir maitina plaukus, saugo juos nuo nepageidaujamų veikiančių faktorių, įskaitant saulės spindulius. Ilgai išsaugo spalvą ir blizgesį. Plaukai tampa labai minkšti, švelnūs ir spindintys. Sudėtyje yra šaltalankių ir granatų aliejų. Naudojimas: užtepkite ant švarių, drėgnų plaukų ir tolygiai išskirstykite per visą plaukų ilgį. Palikite keletą minučių, tuomet nuplaukite.

CONTEMPORA FOR COLORED HAIR dažytų plaukų šampūnas

CONTEMPORA FOR COLORED HAIR
dažytų plaukų kondicionierius

Kondicionierius yra lengvos kreminės konsistencijos, greitai aprūpina plaukus naudingomis medžiagomis, įsigeria ir maitina, suteikia jiems blizgesio. Paryškina spalvą, stiprina, suteikia atsparumo. Sudėtyje yra šaltalankių ir granatų aliejų. Naudojimas: užtepkite ant švarių, drėgnų plaukų ir tolygiai išskirstykite per visą plaukų ilgį. Palikite keletą minučių, tuomet nuplaukite.

CONTEMPORA FOR COLORED HAIR dažytų plaukų kondicionierius

CONTEMPORA FOR DRY HAIR
plaukų šampūnas, skirtas sausiems plaukams prižiūrėti.

Švelniai išplauna ir minkština plaukus, suteikia blizgesio, aprūpina plaukus aliejais, kurie reikalingi sveikų plaukų priežiūrai. Aliejai pamaitina plaukų šaknis ir saugo nuo nepageidaujamų veiksnių poveikio. Sudėtyje yra šaltalankių ir mangų aliejų. Naudojimas: užtepkite ant drėgnų plaukų, pamasažuokite ir palikite keletą minučių, tuomet nuplaukite.

CONTEMPORA FOR DRY HAIR plaukų šampūnas

CONTEMPORA FOR FREQUENT USE
plaukų šampūnas, skirtas kasdienei visų tipų plaukų priežiūrai.

Šampūnas švelniai išplauna plaukus ir galvos odą, išsaugodamas galvos odos balansą. Suteikia raminamąjį ir ir suminštinamąjį poveikį, atpalaiduoja galvos odą. Suteikia plaukams lengvumo, blizgesio, paslankumo. Sudėtyje yra šaltalankių ir marakujų aliejų. Naudojimas: užtepkite ant drėgnų plaukų, pamasažuokite ir palikite keletą minučių, tuomet nuplaukite.

CONTEMPORA FOR FREQUENT USE plaukų šampūnas

CONTEMPORA FOR FREQUENT USE
plaukų kaukė, skirta visų tipų plaukų priežiūrai.

Kaukės formulė idealiai tinka kasdieniniam naudojimui. Kaukė suteikia plaukams blizgesio ir elastingumo, taip palengvina iššukavimą. Plaukai atrodo sveiki ir prižiūrėti. Sudėtyje yra šaltalankių ir marakujų aliejų. Naudojimas: užtepkite ant drėgnų plaukų, palikite keletą minučių, tuomet nuplaukite.

CONTEMPORA FOR FREQUENT USE plaukų kaukė

CONTEMPORA FOR FINE HAIR VOLUMIZING
plaukų šampūnas, skirtas ploniems plaukams prižiūrėti.

Šis švelnus šampūnas lengvai išplauna plaukus, suteikia jiems purumo ir apimties nuo šaknų iki pat galiukų. Aprūpina plaukus svarbiomis maitinamosiomis medžiagomis ir taip plaukus stiprina. Plaukai įgauna minkštumo ir blizgesio. Sudėtyje yra šaltalankių ir agurkų aliejų. Naudojimas: užtepkite ant drėgnų plaukų, pamasažuokite ir palikite keletą minučių, tuomet nuplaukite.

CONTEMPORA FOR FINE HAIR VOLUMIZING plonų plaukų šampūnas

CONTEMPORA FOR FINE HAIR VOLUMIZING
plaukų kondicionierius, skirtas ploniems plaukams prižiūrėti.

Kondicionierius suteikia plaukams apimties ir paslankumo, plaukai tampa minkštesni ir švelnesni. Sudėtyje yra šaltalankių ir agurkų aliejų. Naudojimas: užtepkite ant drėgnų plaukų ir palikite keletą minučių, tuomet nuplaukite.

CONTEMPORA FOR FINE HAIR VOLUMIZING plonų plaukų kondicionierius

CONTEMPORA FOR FRIZZY VELVET
plaukų šampūnas, skirtas garbanotiems plaukams prižiūrėti.

Stipriai maitinantis šampūnas plaukams suteikia lygumo ir minkštumo. Arganų aliejus maitina, lygina, suteikia plaukams spindesio. Aliejai atstato ir sustiprina plaukus, saugo nuo šiurkštumo. Sudėtyje yra šaltalankių ir arganų aliejų. Naudojimas: užtepkite ant drėgnų plaukų, pamasažuokite ir palikite keletą minučių, tuomet nuplaukite.

CONTEMPORA FOR FRIZZY VELVET plaukų šampūnas

CONTEMPORA FOR FRIZZY HAIR
plaukų kaukė, skirtas garbanotiems plaukams prižiūrėti.

Atstatomoji kaukė suteikia plaukams minkštumo ir paslankumo tolesnei priežiūrai ir šukuosenos formavimui. Arganų aliejus maitina, stiprina plaukus, suteikia spindesio ir elastingumo. Sudėtyje yra šaltalankių ir arganų aliejų. Naudojimas: paskirstykite ant švarių drėgnų plaukų, palikite kuriam laikui, tuomet nuplaukite.

CONTEMPORA FOR FRIZZY HAIR plaukų kaukė

CONTEMPORA VELVET OIL
plaukų aliejus

Atstatomasis aliejus pasižymi unikalia tekstūra, idealiai išlygina plaukų paviršių, suteikdamas jiems paslankumo ir spindesio. Palengvina iššukavimą. Sudėtyje yra šaltalankių ir arganų aliejų. Naudojimas: užtepkite keletą lašų ant drėgnų ar sausų plaukų, vienodai išskirstykite per visą ilgį.

CONTEMPORA VELVET OIL plaukų aliejus

CONTEMPORA ILLUMINATING
plaukų serumas, skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti.

Šis skystųjų kristalų fluidas suteikia plaukams blizgesio ir šilko švelnumo. Išlygina susivėlimą, saugo plaukus nuo drėgmės ir panaikina nepageidaujamą išsipūtimą. Naudojimas: užtepkite keletą lašų ant drėgnų ar sausų plaukų, tolygiai paskirstykite per visą ilgį.

CONTEMPORA ILLUMINATING plaukų serumas

CONTEMPORA plaukų priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šiose EUROKOS parduotuvėse:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Kaunas

K. Baršausko g. 66a

PLC „MOLAS“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Vilnius

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „AKROPOLIS“


Paskelbta 2022 01 28