COLLINES namų kvepalai

COLLINES DE PROVENCE COTTON CLOUD
namų kvepalai

Rytietiško gintaro aromato namų kvepalai, atkeliavę tiesiai iš Provanso. Leiskitės pakerimi elegantiško namų kvapo, papuošto rankų darbo kaspinu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir mėgaukitės kvapu. Keisdami lazdelių skaičių, galite derinti aromato intensyvumą pagal savo nuotaiką.

COLLINES DE PROVENCE COTTON CLOUD namų kvepalai 100 ml

COLLINES DE PROVENCE TOUCH OF SATIN
namų kvepalai

Rytietiškų gėlių aromato namų kvepalai, atkeliavę tiesiai iš Provanso. Leiskitės pakerimi elegantiško namų kvapo, papuošto rankų darbo kaspinu. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir mėgaukitės kvapu. Keisdami lazdelių skaičių, galite derinti aromato intensyvumą pagal savo nuotaiką.

COLLINES DE PROVENCE TOUCH OF SATIN namų kvepalai 100 ml

COLLINES DE PROVENCE MUSK & BERRY
namų kvapas

Pasiduokite elegantiško kvapo kerams, kur dera žaismingas gervuogės rūgštumas ir švelni, elegantiška muskuso prabanga. Lazdelės, pamerktos į dailų buteliuką, iš lėto skleis kvepalų aromatą po visus namus. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų į lazdeles. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. Ištraukite lazdeles ir į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus – taip kvapas bus intensyvesnis.

COLLINES DE PROVENCE MUSK & BERRY namų kvapas 100 ml

COLLINES DE PROVENCE SANDALWOOD
namų kvapas

Pasiduokite kvapui su dominuojančia santalų nata. Lazdelės, pamerktos į dailų buteliuką, iš lėto skleis kvepalų aromatą po visus namus. Naudojimas: įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų į lazdeles. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. Ištraukite lazdeles ir į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus – taip kvapas bus intensyvesnis.

COLLINES DE PROVENCE SANDALWOOD namų kvapas 100 ml

COLLINES DE PROVENCE ORANGE BLOSSOM
purškiami namų kvepalai

Purškiamas namų kvapas padės namuose sukurti norimą atmosferą. Apelsinų žiedų kvapas pažadins pojūčius. Šiais kvepalais galite greitai ir efektyviai iškvėpinti bet kurią norimą patalpos vietą. Naudojimas: spauskite purškiklį tol, kol pasieksite norimą kvapo intensyvumą.

COLLINES DE PROVENCE ORANGE BLOSSOM purškiami namų kvepalai 100 ml

COLLINES DE PROVENCE CEDAR
purškiami namų kvepalai

Purškiamas namų kvapas padės namuose sukurti norimą atmosferą. Priemonė pasižymi intensyviu kedrų kvapu. Šiais kvepalais galite greitai ir efektyviai iškvėpinti bet kurią norimą patalpos vietą. Naudojimas: spauskite purškiklį tol, kol pasieksite norimą kvapo intensyvumą.

COLLINES DE PROVENCE CEDAR purškiami namų kvepalai 100 mlCOLLINES DE PROVENCE CEDAR purškiami namų kvepalai 100 ml

COLLINES DE PROVENCE AMBER
purškiami namų kvepalai

Purškiamas namų kvapas padės namuose sukurti norimą atmosferą. Šiltas ir užburiantis švelnios vanilės ir muskuso derinys nuneš jus į tolimus rytų kraštus. Šiais kvepalais galite greitai ir efektyviai iškvėpinti bet kurią norimą patalpos vietą. Naudojimas: spauskite purškiklį tol, kol pasieksite norimą kvapo intensyvumą.

COLLINES DE PROVENCE AMBER purškiami namų kvepalai 100 ml

Visą COLLINES asortimentą rasite:
https://www.eurokos.lt/prekiu-zenklai/collines/

COLLINES namų kvepalus galite įsigyti šiose EUROKOS parduotuvėse:

VILNIUS

Ozo g. 18

PLC "OZAS"

KLAIPĖDA

Taikos pr. 61

PLC "AKROPOLIS"


Paskelbta 2020 01 14