CLINIQUE dekoratyvinė kosmetika

CLINIQUE ALMOST POWDER MAKEUP SPF15
kompaktinis makiažo pagrindas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Kompaktinis makiažo pagrindas – išskirtinė CLINIQUE kosmetikos priemonė. Unikalus gamybos procesas kreminę pudrą pavertė į šilko švelnumo kompaktinę pudrą. Jos sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, kurios padeda apsaugoti odą nuo aplinkos poveikio ir išsausėjimo. Lengvos tekstūros priemonė gerai dengia, drėkina ir puoselėja odą. Sudėtyje yra: mineralų, antioksidantų. Galite rinktis iš keleto priemonės atspalvių.

CLINIQUE ALMOST POWDER MAKEUP SPF15 makiažo pagrindas, 10 g

CLINIQUE HIGH IMPACT
vandeniui atsparus blakstienų tušas

Išskirtinė polimerų formulė suteikia blakstienoms apimties, jas stulbinamai ilgina ir užriečia. Tušas pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, nepalieka gumuliukų ir ilgai išlieka. Naudojimas: tepkite tušo šepetėliu blakstienas nuo šaknų iki galiukų. Jeigu norite maksimalaus efekto— kartokite veiksmą kelis kartus. Vakare tušą nuvalykite akių makiažo valikliu ar kita makiažo valymo priemone.

CLINIQUE HIGH IMPACT vandeniui atsparus blakstienų tušas, 8 ml

CLINIQUE AIRBRUSH
maskuojamasis pieštukas skirtas normaliai, mišriai, riebiai ir sausai odai prižiūrėti.

Maskuojamasis pieštukas su švelniu teptuku padeda paslėpti brandžios odos linijas, patinimą, tamsius ratilus, odos trūkumus ir nelygumus. Priemonė sukuria gaivios ir skaisčios odos efektą. Galite rinktis iš keleto priemonės atspalvių.

CLINIQUE AIRBRUSH maskuojamasis pieštukas, 1,5 ml

CLINIQUE BLENDED
birioji pudra su šepetėliu skirta visų tipų odai prižiūrėti.

Šilko švelnumo birioji pudra tolygiai pasiskirsto, maskuoja poras, suvienodina odos atspalvį ir tekstūrą bei suteikia matinį efektą. Priemonė ypač tinka naudoti baigiant makiažą – ji sugeria riebalų perteklių ir fiksuoja makiažą.

CLINIQUE BLENDED birioji pudra su šepetėliu, 35 g

CLINIQUE EVEN BETTER SPF15
makiažo pagrindas skirtas visų tipų odai prižiūrėti.

Neriebus, dermatologų sukurtas makiažo pagrindas su apsauga padeda paslėpti pigmentines dėmes, suvienodina odos atspalvį (naudojant reguliariai 4—6 savaites) ir padeda išvengti naujų pigmentinių dėmių susidarymo. Priemonė nesukuria kaukės efekto. SPF15 apsaugo nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Priemonė ypač tinka mišriai odai, linkusiai sausėti arba riebaluotis. Galite rinktis iš keleto priemonės atspalvių.

CLINIQUE EVEN BETTER SPF15 makiažo pagrindas, 30 ml

CLINIQUE ANTI-BLEMISH SOLUTIONS
skystasis makiažo pagrindas skirtas mišriai, riebiai ir probleminei, jaunatviškai odai prižiūrėti.

Kreminės tekstūros makiažo pagrindas padeda puoselėti probleminę veido odą, reguliuoja riebalų išsiskyrimą, bet nesausina odos. Lengva priemonės tekstūra padeda paslėpti odos netobulumus, paraudimus ir poras. Makiažo pagrindas suteikia matinį efektą ir maloniai vėsina. Galite rinktis iš keleto priemonės atspalvių.

CLINIQUE ANTI-BLEMISH SOLUTIONS skystasis makiažo pagrindas, 30 ml

CLINIQUE BEYOND PERFECTING
makiažo pagrindas ir maskuojamoji priemonė skirta normaliai, mišriai, riebiai veido odai prižiūrėti.

Daugiafunkcė priemonė, kurią galima naudoti kaip makiažo pagrindą arba kaip maskuojamąją priemonę. Ji padeda paslėpti odos trūkumus ir sukuria matinį nepriekaištingos odos efektą. Patogus aplikatorius padės pasiekti net sunkiausiai prieinamas sritis. Lengva ir švelni tekstūra tolygiai prisitaiko prie odos—sausesnes odos vietas drėkina, o nuo riebių sugeria riebalų perteklių. Priemonė atspari prakaitui. Jos sukuriamas efektas išlieka net iki 12 valandų, o spalva nekinta. Naudojimas: aplikatoriumi lengvais judesiais tepkite norimas veido sritis. Tolygiai paskirstykite priemonę makiažo kempinėle, šepetėliu arba pirštų galiukais. Galite rinktis iš keleto priemonės atspalvių.

CLINIQUE BEYOND PERFECTING makiažo pagrindas ir maskuojamoji priemonė, 30 ml

CLINIQUE STAY-MATTE OIL-FREE
skystasis makiažo pagrindas skirtas riebiai veido odai prižiūrėti.

Skystasis lengvos konsistencijos makiažo pagrindas padeda išvengti odos blizgesio, kontroliuoja riebalų išsiskyrimą, vizualiai sutraukia išsiplėtusias poras. Makiažo pagrindas suteikia odai matinį efektą visai dienai. Priemonė yra atspari prakaitavimui, nekemša porų. Sudėtyje nėra aliejų. Galite rinktis iš keleto priemonės atspalvių.

CLINIQUE STAY-MATTE OIL-FREE skystasis makiažo pagrindas, 30 ml

CLINIQUE STAY-MATTE SHEER OIL-FREE
kompaktinė pudra skirta mišriai veido odai prižiūrėti.

Kompaktinė pudra ne tik suteikia matinį efektą — ji fiksuoja makiažą ir leidžia jam ilgiau išlikti. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos sugeria per dieną išsiskyrusius odos riebalus. Skaidri priemonės tekstūra tolygiai dengia ir neapsunkina odos, tad ji lieka lygi ir gaivi. Sudėtyje yra: mikrosferų. Galite rinktis iš keleto priemonės atspalvių.

CLINIQUE STAY-MATTE SHEER OIL-FREE kompaktinė pudra, 7,6 g

CLINIQUE dekoratyvinę kosmetiką ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti EUROKOS e. parduotuvėje.


Paskelbta 2020 07 20