CHLAPU CHLAP vaikiškos vonios priemonės

CHLAPU CHLAP TRUSKAWKOWA
želė linksmybėms vonioje

Magiškoms linksmybėms vonioje – braškių kvapo želė. Paverskite vandenį rausva braškių kvapo žele. Pradėkite nuotykius su Chlapu Chlap! Jūsų vaikas taps magijos meistru. Spalvoti milteliai pavers vonios vandenį žele. Tiršta, į burbulus panaši, kvapni konsistencija paskatins vaiką linksmintis. Išbandykite Chlapu Chlap vonios magiją! Priemonė pasižymi šiais privalumais: skatina linksmybes, lavina vaizduotę ir rankų įgūdžius, padeda pažinti spalvas.
Pakuotę sudaro:

  • 1 paketėlis (150 g) rausvos spalvos miltelių
  • 1 paketėlis (150 g) baltų tirpių miltelių

Naudojimas: į vonią įpilkite 30 litrų šilto vandens. Supilkite rožinius miltelius į vandenį ir išmaišykite. Palaukite 5 minutes. Rekomenduojamas žaidimo laikas yra apie 10 minučių. Prieš išlipant iš vonios, nuprauskite vaiką vandeniu. Norint pašalinti želė iš vonios, supilkite į ją baltus tirpstančius miltelius ir gerai išmaišykite. Palaukite 5–10 minučių. Nuimkite išleidimo kamštį.

CHLAPU CHLAP TRUSKAWKOWA želė linksmybėms vonioje, 2 x 150 g

CHLAPU CHLAP CZEKOLADOWA
želė linksmybėms vonioje

Magiškoms linksmybėms vonioje – šokolado želė, pasižyminti karamelės kvapu. Paverskite vandenį rausva braškių kvapo žele. Pradėkite nuotykius su Chlapu Chlap! Jūsų vaikas taps magijos meistru. Spalvoti milteliai pavers vonios vandenį žele. Tiršta, į burbulus panaši, kvapni konsistencija paskatins vaiką linksmintis. Išbandykite Chlapu Chlap vonios magiją! Priemonė pasižymi šiais privalumais: skatina linksmybes, lavina vaizduotę ir rankų įgūdžius, padeda pažinti spalvas.
Pakuotę sudaro:

  • 1 paketėlis (150 g) rusvos spalvos miltelių
  • 1 paketėlis (150 g) baltų tirpių miltelių

Naudojimas: į vonią įpilkite 30 litrų šilto vandens. Supilkite rudus miltelius į vandenį ir išmaišykite. Palaukite 5 minutes. Rekomenduojamas žaidimo laikas yra apie 10 minučių. Prieš išlipant iš vonios, nuprauskite vaiką vandeniu. Norint pašalinti želė iš vonios, supilkite į ją baltus tirpstančius miltelius ir gerai išmaišykite. Palaukite 5–10 minučių. Nuimkite išleidimo kamštį.

CHLAPU CHLAP CZEKOLADOWA želė linksmybėms vonioje, 2 x 150 g

CHLAPU CHLAP vaikiškas vonios priemones galite įsigyti visose EUROKOS parduotuvėse.


Paskelbta 2020 01 23