CHI LUXURY BLACK SEED plaukų priežiūros priemonės

CHI LUXURY BLACK SEED OIL BLEND
plaukų šampūnas

Švelniai plaunantis plaukus šampūnas su prabangiu juodųjų kmynų aliejumi. Šis egzotinis aliejus turtingas s riebiosiomis rūgštimis ir antioksidantais, padeda atgaivinti ir suminkštinti pažeistus ir sausus plaukus, suteikdamas jiems elastingumo ir sveiko blizgesio. Dėka savo ypatingų savybių aliejus stiprina, atkuria ir gerina jų struktūrą, išsaugo plaukų apimtį ir tūrį. Dėl savo švelnios formulės tinka dažnam naudojimui. Sudėtyje yra juodųjų kmynų aliejaus. Sudėtyje nėra sulfatų, parabenų. Naudojimas: ant drėgnų plaukų užpilkite nedidelį kiekį šampūno, ištrinkite plaukus, kruopščiai išskalaukite.

CHI LUXURY BLACK SEED OIL BLEND plaukų šampūnas

CHI LUXURY BLACK SEED OIL
plaukų kondicionierius

Kondicionierius atkuria sausų plaukų drėgmės pusiausvyrą, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio, sumažina plaukų vėlimąsi bei pūtimąsi. Sudėtyje esantis egzotinis juodųjų kmynų aliejus, turtingas riebiųjų rūgščių ir antioksidantų, padeda atgaivinti ir suminkštinti pažeistus ir sausus plaukus, suteikdamas jiems elastingumo ir sveiko blizgesio. Grąžina plaukams gyvybingumą, jie tampa minkšti ir lengvai suvaldomi. Sudėtyje yra juodųjų kmynų aliejaus. Naudojimas: išplovus galvą šampūnu, išspauskite kondicionieriaus ant delnų ir švelniai paskirstykite ant plaukų galiukų. Palaukite 2 min. ir kruopščiai išskalaukite vėsiu vandeniu.

CHI LUXURY BLACK SEED OIL plaukų kondicionierius

CHI LUXURY BLACK SEED OIL
plaukų aliejus

Itin koncentruota atstatomoji priemonė storiems, porėtiems, stipriai pažeistiems plaukams su juodųjų kmynų aliejumi, vitaminais A ir E. Sudėtyje esantis egzotinis juodųjų kmynų aliejus, turtingas riebiųjų rūgščių ir antioksidantų, padeda atgaivinti ir suminkštinti pažeistus ir sausus plaukus, suteikdamas jiems elastingumo ir sveiko blizgesio. Grąžina plaukams gyvybingumą, jie tampa minkšti ir lengvai suvaldomi. Priemonė drėkina sausus plaukų galiukus, saugo juos nuo šakojimosi. Plaukai tampa spindintys ir glotnūs nuo šaknų iki galiukų. Sudėtyje yra juodųjų kmynų aliejaus, vitaminų A ir E. Naudojimas: itin silpniems, pažeistiems plaukams rekomenduojama atlikti stiprinamąją procedūrą: užtepkite priemonės per visą ilgį ant drėgnų plaukų, palaikykite šiltai apie 30 min., užsidėjus dušo kepurėlę ir apsivyniojus rankšluosčiu.

CHI LUXURY BLACK SEED OIL plaukų aliejus

CHI LUXURY BLACK SEED OIL REVITALIZING
plaukų kaukė, skirta sausiems, gyvybingumą praradusiems plaukams prižiūrėti.

Intensyviai maitinanti, drėkinanti ir atstatanti plaukus kaukė su juodųjų kmynų aliejumi, vitaminais A ir E, sausiems, gyvybingumą praradusiems plaukams. Pasižymi stipriomis plauką atgaivinančiomis savybėmis, plaukai tampa lengvai iššukuojami, minkšti ir žvilgantys.  Plaukai tampa ypač lankstūs ir elastingi. Sudėtyje yra juodgrūdžių sėklų aliejaus iš Azijos, kuriame randama apie šimtą vertingų plaukams medžiagų-proteinų, riebiųjų rūgščių, vitaminų, aminorūgščių, mineralų. Sudėtyje yra juodųjų kmynų aliejaus, vitaminų A ir E. Naudojimas išsiplovus plaukus šampūnu ir nusausinus rankšluosčiu užtepkite nedidelį kiekį kaukės, palaikykite 5–10 min. Po to kruopščiai išskalaukite vandeniu.

CHI LUXURY BLACK SEED OIL REVITALIZING plaukų kaukė

CHI LUXURY BLACK SEED OIL
purškiamasis plaukų kondicionierius

Nenuplaunamas, itin lengvos tekstūros kondicionierius su juodųjų kmynų aliejumi, apsaugo plaukus nuo žalingo terminio poveikio, idealiai tinka besiveliantiems plaukams. Suteikia minkštumo ir elastingumo garbanotiems plaukams. Sudėtyje esantis egzotinis juodųjų kmynų aliejus, praturtintas riebiųjų rūgščių ir antioksidantų, padeda atgaivinti ir suminkštinti pažeistus ir sausus plaukus, suteikdamas jiems elastingumo ir sveiko blizgesio. Dėka savo ypatingų savybių aliejus stiprina ir saugo juos nuo lūžinėjimo. Kondicionierius apsaugo dažytų plaukų spalvą nuo išblukimo. Sudėtyje yra juodųjų kmynų aliejaus, vitaminų A ir E. Naudojimas: ant išplautų ir nusausintų rankšluosčiu plaukų purkškite priemonės nuo plaukų šaknų iki galiukų, švelniai paskirstykite ir suformuokite pageidaujamą šukuoseną. Nenuskalaukite.

CHI LUXURY BLACK SEED OIL purškiamasis plaukų kondicionierius

CHI LUXURY BLACK SEED OIL
plaukų aliejus

Lengvos tekstūros, juodgrūdžių sėklų aliejus iš Azijos puikiai maitina, drėkina ir atstato pažeistų plaukų struktūrą. Sėklose randama apie šimtą vertingų medžiagų-proteinų, riebiųjų rūgščių, vitaminų, mineralų ir kitų veiklių medžiagų. Šis lengvai susigeriantis aliejus suteikia plaukams sveiko blizgesio, glotnumo ir sumažina plaukų vėlimąsi. Greitai absorbuojasi ir neapsunkina plaukų. Juodųjų kmynų aliejus mažina plaukų porėtumą, lygina kutikules bei saugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dabar plaukams gali būti grąžinta sveika išvaizda. Sudėtyje yra juodųjų kmynų aliejaus. Naudojimas: nedidelį kiekį aliejaus išspauskite delno, tolygiai paskirstykite ant drėgnų arba sausų plaukų.

CHI LUXURY BLACK SEED OIL plaukų aliejus

CHI LUXURY BLACK SEED OIL
sausasis plaukų šampūnas

Puiki priemonė greitai besiriebaluojantiems plaukams, kuris sugeria riebalų ir nešvarumų likučius, bei atgaivina pavargusius ir gyvybingumą praradusius plaukus. Greitai džiūna ir nepalieka apnašų. Sudėtis papildyta juodgrūdžių sėklų aliejumi, vitaminais A ir E, hidrolizuotu šilku, kurie rūpestingai atstato pažeistų plaukų struktūrą, suteikia jiems natūralaus žvilgesio. Sudėtyje yra juodgrūdžių sėklų aliejaus, vitaminų A ir E, hidrolizuoto šilko. Naudojimas: purkškite ant sausų plaukų 20 cm atstumu. Leiskite išdžiūti ir gerai įmasažuokite į galvos odą. Prašukuokite plaukus. Prieš naudojimą gerai suplakite buteliuką.

CHI LUXURY BLACK SEED OIL sausasis plaukų šampūnas

CHI LUXURY BLACK SEED OIL
garbanotų plaukų kremas želė, skirtas garbanotiems plaukams formuoti.

Lengvas kremas-gelis specialiai sukurtas garbanotų plaukų formavimui. Suteikia natūralią fiksaciją garbanotiems ir banguotiems plaukams bei blizgesio ir lankstumo. Kremo dėka garbanos išlieka elastingos ir paryškintos. Maitinamasis juodųjų kmynų aliejus stiprina ir atgaivina plaukus, suteikia jiems papildomo natūralaus blizgesio. Sudėtyje yra juodųjų kmynų aliejaus. Naudojimas: paskirstykite ant sausų ar drėgnų plaukų, rankomis modeliuokite garbanas.

CHI LUXURY BLACK SEED OIL garbanotų plaukų kremas želė

CHI LUXURY BLACK SEED OIL
plaukų lakas

Lanksčios fiksacijos plaukų lakas suteikia apimties ir fiksuoja bet kokio tipo šukuoseną. Patikimai apsaugo plaukus nuo nepageidaujamos drėgmės. Greitai džiūsta, nenubyra ir suteikia plaukams sveiką žvilgesį. Jo sudėtyje esantis juodgrūdžių sėklų aliejus iš Azijos puikiai maitina ir atstato pažeistų plaukų struktūrą. Lako sudėtyje esantis pantenolis drėkina plaukus, neleidžia jiems išsausėti. Sudėtyje yra juodgrūdžių sėklų aliejaus. Sudėtyje nėra jujų (CFC). Naudojimas: purkškite ant sausų plaukų formuojant šukuoseną 20 cm atstumu.

CHI LUXURY BLACK SEED OIL plaukų lakas

CHI LUXURY BLACK SEED plaukų priežiūros priemones ir dar daugiau puikių pasiūlymų rasite šiose EUROKOS parduotuvėse:

Miestas

Adresas

Prekybos centras

Kaunas

K. Baršausko g. 66a

PLC „MOLAS“

Vilnius

Ukmergės g. 369

PC „BIG“

Vilnius

Ozo g. 18

PLC „OZAS“

Vilnius

Ozo g. 25

PLC „AKROPOLIS“


Paskelbta 2021 10 11