CAFE MIMI šampūnai indeliuose

CAFE MIMI SUPER VOLUME & CLEANSING
plaukų šampūnas-šveitiklis skirtas riebaluotis linkusiems plaukams prižiūrėti.

Šampūnas-šveitiklis giliai valo galvos odą, suteikia plaukams daugiau apimties bei gaivumo pojūtį. Priemonė gali padėti, kai vargina pleiskanos. Sudėtyje yra 95 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių, daugiau kaip 50% natūralios jūros druskos. Taip pat imbierų ekstrakto ir eterinio mėtų aliejaus. Naudojimas: šampūną-šveitiklį tolygiai paskirstykite ant drėgnų plaukų, masažuokite galvos odą, nuskalaukite vandeniu.

CAFE MIMI SUPER VOLUME & CLEANSING plaukų šampūnas - šveitiklis, 330 g

CAFE MIMI EXPRESS RECOVERY
plaukų šampūnas skirtas dažytiems, pažeistiems plaukams prižiūrėti.

Šampūnas pasižymi atkuriamosiomis savybėmis, padeda atgaivinti dažytus, pažeistus plaukus. Priemonė puoselėja ir stiprina plaukus per visą jų ilgį. Gali padėti, kai vargina trapūs ir lūžinėjantys plaukai, skilinėjantys plaukų galiukai. Sudėtyje yra 95 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Dedešvų ekstrakto, puošniųjų atalių aliejaus ir augalinių baltymų. Naudojimas: šampūną tolygiai paskirstykite ant drėgnų plaukų, masažuokite, nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus šampūnu dar kartą.

CAFE MIMI EXPRESS RECOVERY plaukų šampūnas, 220 ml

CAFE MIMI ULTRA SHINE
plaukų šampūnas skirtas sausiems plaukams prižiūrėti.

Šampūnas suteikia išskirtinio žvilgesio sausiems ir žvilgesį praradusiems plaukams. Taip pat priemonė pasižymi švelniu laminavimo efektu. Šampūnas glotnina plaukų paviršių ir gerina jų struktūrą. Sudėtyje yra 95 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Makadamijų riešutų aliejaus, abrikosų ekstrakto ir šilko baltymų. Naudojimas: šampūną tolygiai paskirstykite ant drėgnų plaukų, masažuokite, nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus šampūnu dar kartą.

CAFE MIMI ULTRA SHINE plaukų šampūnas, 220 ml

CAFE MIMI DEEP CLEANSING & HAIR GROWTH
plaukų šampūnas-šveitiklis

Šampūnas-šveitiklis giliai valo galvos odą, atgaivina plaukų šaknis ir skatina plaukų augimą. Priemonės sudėtyje esančios sudedamosios dalys suteikia plaukams papildomos apimties, gali padėti, kai vargina pleiskanos. Taip pat šampūnas pasižymi drėkinamosiomis, maitinamosiomis ir apsauginėmis savybėmis. Sudėtyje yra 95 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių, daugiau kaip 50% natūralios jūros druskos. Taip pat ženšenio ir jūros dumblių ekstraktų. Naudojimas: šampūną-šveitiklį tolygiai paskirstykite ant drėgnų plaukų, masažuokite galvos odą ir nuskalaukite vandeniu.

CAFE MIMI DEEP CLEANSING & HAIR GROWTH plaukų šampūnas arba šveitiklis, 330 g

03 16 – 04 13 EUROKOS fizinės parduotuvės NEDIRBA. (LR Vyriausybės nurodymas Nr. 207 dėl karantino paskelbimo). CAFE MIMI šampūnus indeliuose ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti EUROKOS elektroninėje parduotuvėje.


Paskelbta 2020 04 06